Çatlaklar Kahve limon - bio oil kürüne başlıyorum :)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
Kahve limon ve ardından bio oil yağ kullanımına başladım.... 3 ay düzenli yapıcam ... Gelişmeleri burdan yazıcam ... Benim çatlaklar 7-8 senelik eski çatlaklar ...

Inşallah güzel sonuçlar alırımm :KK54:

insallah cnm...sen faydasını görürsen bizlerde baslarız bende sert kese yapıp lierac sürüyodum baya hafifletti ama daha da hafiflesin hatta tamamen geçsin istiyorum

tamam kullandıkça yazıcam buraya.... benim kalçada belde ve ayakların arka kısmında var.. 3 ay kullanıcam bakalım sonuç ne olcakk :82:

tamam kullandıkça yazıcam buraya.... benim kalçada belde ve ayakların arka kısmında var.. 3 ay kullanıcam bakalım sonuç ne olcakk :82:

canım ben özel mesaj gönderemiyormuşum mesaj sayım 100 olmadığı için buradan yazıyorum o yüzden.. bio-oil i sen söylemiştin ama pek araştırmadım faydası vardır canım.. ben balmumu kullanıyorum 1 haftadır. canım kahve limonu yaparken rengi açılıyormuş gibi oluyor evet, benim de hep öyle oldu.. açılıyor gibi oluyor sonra daraldığını görüyorsun sonra tekrar renginde oynama, açılma oluyor. benim tedavi sürecinde hep öyle oldu, öyle öyle iyileşiyor. açıldı diye üzülme kapanacak onlar inşaallah oldu mu :KK66: benim çok az kaldı :) düzenli yapınca geçiyor.. kolay gelsin canım, gelişmeleri takip edelim..

bio-oil sabah akşam yapıyorum daha 4 gün oldu...... malesefffff kahve limon yapamamıyorum sınavlarım varrrrrrr..... kahve limon hiçç yapmadım ... yazı tatilde başlarım belki onada ... duruma göre değişirrrr......:KK54:

bio-oil sabah akşam yapıyorum daha 4 gün oldu...... malesefffff kahve limon yapamamıyorum sınavlarım varrrrrrr..... kahve limon hiçç yapmadım ... yazı tatilde başlarım belki onada ... duruma göre değişirrrr......:KK54:

bio-oil nasıl peki? memnun musun canım?

vaseline nemlendiricide iyi geliyor görünümü baya azalıyor kahverengi kutu olan kakao yağı ve e vitamini içeriyor akşamları masajla uygulayın tavsiye ederim arkadaşlar..

vaseline nemlendiricide iyi geliyor görünümü baya azalıyor kahverengi kutu olan kakao yağı ve e vitamini içeriyor akşamları masajla uygulayın tavsiye ederim arkadaşlar..

bio-oil tedavisi sonrasında denenebilirrrr.....veya çatlaklardan kurtulunca genel vücut kremi olarak alabilirimm ...:KK54: adını çoook duydum soonzamanlarda ....:82:

kahve limon ve bio oil'e basladım gelişmelerden haberdar edeceğim bu topcte bende.
kahve limonu 2 gün yapıp 1 gün bırakacağım
souğklarda zor oluyor ama napalım

Kahve -limon çatlağı daha derinleştiriyoooooooo......... Ama bio-oil güzel çatlağı inceltiyoo.....:KK54:

ben vaseline kakolu olani aldimm fakat henuz duzenli olarak kullanmadimm.bio oil almayi dusunuyorum.
yurtdisinda yasiyorum ben markete gittigimde tanitimi vardi keske alsaydimmmm o zamandan :KK66:

Arkadaşlar , ben 1 aydır bıo-oil kullanıyorum. Bacaklarımda ve karnımda çatlaklar oluşmuştu. Doktora gittim , çok hızlı ve çok sık kilo alıp verdiğim için olduğunu söyledi. Tedavisi olmadığını söyledi fakat sanırım ben tedavisini buldum. Bio -oil henüz Türkiyede yok fakat internetten sipariş edebilirsiniz. Duyduğum kadarıyla 2012 de Türkiyeye gelme ihtimali varmış. Kesinlikle hamilelere , çok sık kilo alığ verenlere ve vücudundaki izlerden rahatsız olanlara tavsiye ediyorum. Mükemmel bir ürün!!

Arkadaşlar , ben 1 aydır bıo-oil kullanıyorum. Bacaklarımda ve karnımda çatlaklar oluşmuştu. Doktora gittim , çok hızlı ve çok sık kilo alıp verdiğim için olduğunu söyledi. Tedavisi olmadığını söyledi fakat sanırım ben tedavisini buldum. Bio -oil henüz Türkiyede yok fakat internetten sipariş edebilirsiniz. Duyduğum kadarıyla 2012 de Türkiyeye gelme ihtimali varmış. Kesinlikle hamilelere , çok sık kilo alığ verenlere ve vücudundaki izlerden rahatsız olanlara tavsiye ediyorum. Mükemmel bir ürün!!
forumdaki bir arkadaş bio-oil in kanserojen olduğundan bahsetmişti canım istersen bir araştır.

nası yani çatlakların geçtimi...

ben aylarca kullandm kızlar doğum çatlaklarıma etkisi sıfır belki haffletr ama asla geçrmio denedm gördüm çokta düzenli kullandm

X