Zirkonyum kaplama yapılıyor bu dişler adam olur mu sizce? (resimli)

Mini_mini

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
3.823
4.028
kızlar dişlerimi yaptırıyorum zirkonyum :KK43: ama çok korkuyorum istediğim gibi olmaz diye
sizce bu dişler adam olur mu :KK43:(((((((( puff moralim çok bozuk dişlerimden nefret ediyorum
yaptıran arkadaşlar lütfen yardımcı olun sizce ön 6 dişim düz ve yapma olmayan bi şekle kavuşur mu geçici dişlerim takıldı onlar da çok çirkinler :KK43:(

Eklentiler

• $diş2.JPG
    $diş2.JPG
    34,4 KB · Görüntüleme: 8.172
  • $diş1.JPG
    $diş1.JPG
    25,4 KB · Görüntüleme: 12.949
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok çirkinler dimi ben bile şimdi bakınca korktumm :KK43:(((((( benimde inci gibi dişlerim olsun istiyorum kızlar korkarsanız bakmaya silebilirim resmi :KK14::KK14:

kızlar buda geçici takılmış hali çok çirkinler napcam ben :KK43:(((( nolursunuz bişi söyleyin
alt dişlerimde berbatmış acaba altları da mı kaplatsam 8 tanesini fln :KK43:( çokta borcum var ama bu şekilde de kullanamam siz olsanız napardınız bu dişlerle
:KK14::KK14:

nolursunuz bişi söyleyin depresyona girdim ağlıcam :KK43:(

Eklentiler

• $diş3.jpg
    $diş3.jpg
    6,5 KB · Görüntüleme: 5.751
İnşallah tam istediğiniz gibi dişlere kavuşursunuz..Zirkonyum kaplama yaptıranların fotoğraflarına bakmıştım internetten.Gerçekten çok değişim oluyor.Bence sizinki de çok güzel olacak.Kendinizi kötü hissetmeyin..

geçicilerin gerçekleriyle alakası bile yok onlar sadece dişler hava alıp çürümesin diye gerçekleri yapılana kadar takılıyor bu yüzden onlara bakıp moralinizi bozmayın yeni yapılan dişler eminim ki dişlerinizin kendi halinden çok daha güzel olucaktır doktorunuza güvenin :)

Puff şimdi aklıma geldi şimdi ben zirkonyum 6 dişi 2700 e yaptırıyorum acaba porselen kaplama yaptırıp altları da mı yaptırsam 20 diş porselen kaplama 3000 milyar :KK43: çok mutsuzum napacağımı bilmiyorum alt dişlerim mafolmuş çok kötü ve sapsarı duruyorlar fırçalıyorum yine geçmio lamina kaplama yaptırsam tanesi 500 :KK43:( bana toplam 7 milyara mal olcak onu da ödeyemem :KK43:( beyazlatsam mı acaba bunca yıl boyle dislerle nası gezmisim bilmiyorum yasım 26 dislerim igrenc :KK43:(:KK14::KK14:

geçicilerin gerçekleriyle alakası bile yok onlar sadece dişler hava alıp çürümesin diye gerçekleri yapılana kadar takılıyor bu yüzden onlara bakıp moralinizi bozmayın yeni yapılan dişler eminim ki dişlerinizin kendi halinden çok daha güzel olucaktır doktorunuza güvenin :)

inşallah canım inşallah tek temennim o ama pek sanmıyorum renk farkı olcak o zaman da biraz koyu renk zirkonyum seçicim bu seferde sarı olcak hiç beyaz dişim olmayacak benim :KK43:(

porselen neden düşünmediniz? porseleni de çok hoş yapan yerler var

porseleni düşündüm ilk porselen yaptırmak için gitmiştim ama sonra sağdan soldan okuduğum kadarıyla alttan gri metal çıkıyormuş zamanla..diş etleri morarıyormuş ve estetik bakımından belli oluyormuş..benim estetik amaçlı olduğu için doktor zikronyum önerdi bende tamam dedim ama çok pahalı altları yaptırmam imkansız..bunu bile taksitle yaptıracağım nasıl özeniyorum bi bilsen canım böyle güzel dişli resimleri görünce yıllardır hiç gülmedim dişlerim görünecek diye artık sabrım kalmadı :KK14::KK14:

evlensem nasıl fotograf cektirecegim bu dislerle :KK8:14::KK14:

ee benim annemde porselen yaptırdı evet altına gri metalimsi bi şey koymuşlardı senelerdir kullanıyo hiç bir sorun yaşamadı keşke biraz daha araştırsaydınız:26:

neden bu kadar kötü düşünüyorsunuz, bence tedaviniz bitince son derece güzel olacak. üst dişlerinizi yaptırdıktan sonra, daha sonra eliniz açılınca altları da yaptırırsınız sizi çok rahatsız ediyorlarsa, illa hemen hepsini yaptırmak zorunda değilsiniz ki.

bence tedaviniz bitince son derece mutlu olacaksınız ve kendinizi aynalardan alamayacaksınız :KK1:

ee benim annemde porselen yaptırdı evet altına gri metalimsi bi şey koymuşlardı senelerdir kullanıyo hiç bir sorun yaşamadı keşke biraz daha araştırsaydınız:26:

daha son ölçüm alınmadı acaba porselen mi yaptırsam 20 dişi :KK14: peki canım görünüm bakımından nasıl benim annemde yaptırdı on sene önce sorun yaşamadı ama dişlerinin takma olduğu belli oluyor

neden bu kadar kötü düşünüyorsunuz, bence tedaviniz bitince son derece güzel olacak. üst dişlerinizi yaptırdıktan sonra, daha sonra eliniz açılınca altları da yaptırırsınız sizi çok rahatsız ediyorlarsa, illa hemen hepsini yaptırmak zorunda değilsiniz ki.

bence tedaviniz bitince son derece mutlu olacaksınız ve kendinizi aynalardan alamayacaksınız :KK1:

inşallah canımm sabahtan beri dişimi fırçalıyorum beyazlar belki diye ama hala altlarım sarı sarı..alt tarafımda çürükte yok aslında..inşallah dediğin gibi olur elimde ayna bakıp duruyorum öyle :KK43: salı günü son ölçüm alınacak 1 hafta sürermiş yapımı :KK14:

benim annemin alttaki 6 dişi yapıldı ilk yapıldığında dişine en uygun renk seçilmişti çok beli olmuyordu fakat annem sigara içtiği için şimdi kendi dişleri sarardı biraz o yüzden yine birazcık belli oluyo ama siz 20 dişi yaptırmaktan basediyosunuz kendi dişleriniz gözükmeyeceği için daha doğal durabilir:81:
he ama tabiki de herşeyin başında u yapma bi diş olucak tabi ki de Allah vergisi gibi doğal durmasını bekleyemezsiniz :/:18:

bende üst dişlerimi yaptırdım ama porselen. gayet te doğal ve güzel görünüyor. benim kanal tedavisi yapıldı olmadı bi daha yapıldı gene olmadı sonunda dişlerim mor bi renk almaya başladı bende dedim başka yaptırayım. aynı ölçülerde yapıldı ne büyük ne küçük takıldığından itibaren hiçbir sıkıntım yok. diğer dişlerimide lazerle beyazlattım valla süper oldu. sende öyle yap. diğerlerini beyazlattır. moralini bozma geçici dişlerimde bende senin gibi hissediyordum. bitince güzel olacak inan bana. çok geçmiş olsun. gerçekleri takılınca da resimleri ekle de görelim:KK61:

bu arada dişlerin sarı olmasının tek sebebi iyi bakmamak değil. kullanılan ilaçlar çok etkiliyormuş. birde yanlış hatırlamıyorsam kalsiyum eksikliği. üzme sen tatlı canını allah başka dert vermesin.

bende üst dişlerimi yaptırdım ama porselen. gayet te doğal ve güzel görünüyor. benim kanal tedavisi yapıldı olmadı bi daha yapıldı gene olmadı sonunda dişlerim mor bi renk almaya başladı bende dedim başka yaptırayım. aynı ölçülerde yapıldı ne büyük ne küçük takıldığından itibaren hiçbir sıkıntım yok. diğer dişlerimide lazerle beyazlattım valla süper oldu. sende öyle yap. diğerlerini beyazlattır. moralini bozma geçici dişlerimde bende senin gibi hissediyordum. bitince güzel olacak inan bana. çok geçmiş olsun. gerçekleri takılınca da resimleri ekle de görelim:KK61:

Canım özelden resmini gönderebilir misin dişlerinin :kk77: lazerle ne kadara beyazlattın canım

diğer dişlerimide lazerle beyazlattım valla süper oldu. sende öyle yap. diğerlerini beyazlattır.

ben de aynen bunu söyleyecektim!!! bence de öyle yaptır, sabahtan akşama fırçalamayla, diş minelerini inceltmekten başka bişi yapmazsın.

nehircim benim sarılık sanırım genetik :S kardeşimde babamda da var aynı sorun :KK14:

duygusuzm haklısın canım malesef kendi dişimiz gibi olmuyor :S para para para herşeyin başı para gerçek diş gibi olmasada yine bi nebze düzeltilebiliyor kusurlar tabi paran varsa :KK14: saol canım desteğin için :KK71::KK71:

doğal diş gibi gözükmesede eminim şuan rahatsız olduğun görüntünün 10 da 1i kadar bile olmayacaktır dişlerim konusunda çok hassas olduğum için seni anlayabiliyorum :) eminim dişlerin yapıldıktan sonra çok daha mutlu olucaksın:81:

X