Lekeler, Çiller Pohli krem kullanan var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

nisaanur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008
105
0
44
Pohli Krem’ in iyileştirdiği bazı sorunlar: sivilce izleri, kırışıklıklar, çatlak izleri, çok derin olmayan ameliyat izleri, yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri, tahriş olmuş ciltler, traş sonrası oluşan kabarıklıklar, basit yanık izleri…

Ayrıca Pohli Krem içeriğinde bitkisel özler ile cildinize özel bir bakım uygulayarak cildinizi parlatır, gençleştirir. Anti-Aging uygular.

Kullamayı düşünüyorum. Kullanıpta memnun kaldım yada işe yaramaya alma diyen varmı?

1-2liralık bir krem aslında fırsatçılar nette adedini 25liralara varan rakamlara satıyorlar arapkızı gibi içinde ne oldugu nerden nasıl geldigi b elli olmayan yüzüme degil ayagıma sürmem (burda dogu kökenli vatandaşlarımızın mahallelerinde bakkalda satılıyor)

Son düzenleme:
benim teyzem bir kadına getirtiyor 25liraya alıyo yaklaşık1 yıldır kullanıyo çok memnun.hatta sigaradan moraran tenini bile açtı krem.ama ben nette 10liraya buldum.bilmiyorum sahtesi mi?

Pohli Kremi kullanan ünlülerden bazıları seda sayan, hülya avşar, ebru gündeş ve serdar ortaçmış bunlar yaptığım araştırmalar neticesinde öğrendiklerim.

pohlinin sahteside varmış. gerçek fiyatı 25tl miş. g g de 10 da var 25tl ye de.

bir yerde şöyle bir bilgi buldum bilginize.

pohli kreminde piyasada sahteleri bulunmakla birlikte bunları ayırt etmek çok kolaydır. Sahteyle orjinal pohli kremi ayırt etmenin en kolay yolu sahte pohli kremde sadece 1 adet hologram bulunmaktayken orjinal pohli kremde 2 adet yanar dönerli hologram bulunmaktadır ve hologramın bir tanesinde orginal yazısı bulunmaktadır.

Kullanacağınız orjinal pohli kremin içinde tanecikler bulunmaktadır. Sahte pohli kremler sadece normal krem şeklinde olup içinde tanecikler bulunmaktadır. Pohli krem gerçekten cok etkili bir leke tedavi edicisidir.

ben nette dfoolaşırkn gördm çok met etmşle bu kremi sipariş verdim şmdi 15 tl 2 adet 25 tl kullanan yokmu ya

Pohli Krem’ in iyileştirdiği bazı sorunlar: sivilce izleri, kırışıklıklar, çatlak izleri, çok derin olmayan ameliyat izleri, yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri, tahriş olmuş ciltler, traş sonrası oluşan kabarıklıklar, basit yanık izleri…

Ayrıca Pohli Krem içeriğinde bitkisel özler ile cildinize özel bir bakım uygulayarak cildinizi parlatır, gençleştirir. Anti-Aging uygular.

eczaneye sorim bakım önerecek mi :))

kızlaar bugün geldi bu krem bildiğin aktarda görmüştüm ben bunu bi acaip kokuyo ama böyle hacı kokusu gibi:KK70: bide kil maskesi yollamışlar o hoşuma gitti bakalım inşallah işe yarar bu krem üstndeki yazılar sırf arapça

kızlaar benden başka kullanan yoku bu kremisürüyorum geldiğinden beri ama çok yağlı krem sivilce yapmaz dimi? yolladıkları kil maskesi süper ama sürdüm yıkadım anında fondoten sürmüşüm gibi oldu cildim =) 1 haftadaha süreym bakalm bu kremi nasıl gelcek acaba

Ben daha önce yüzümdeki leke ve çiller için kullanmıştım pohli kremi ve çok iyi sonuç aldım. genelde aktarlarda bulunuyor ama sahte ürün olmamasına dikkat edin ben internet üzerinden almıştım. düzenli kullanırsanız gerçektende leke ve çilleri yok ediyor yanık izlerini bile geçiyormuş.

Son düzenleme:
Ben daha önce yüzümdeki leke ve çiller için kullanmıştım pohli kremi ve çok iyi sonuç aldım. genelde aktarlarda bulunuyor ama sahte ürün olmamasına dikkat edin ben internet üzerinden almıştım. düzenli kullanırsanız gerçektende leke ve çilleri yok ediyor yanık izlerini bile geçiyormuş.

hmm çukurları geçiri mi acaba

ben sadece küçük sivilce lekelerimin üzerine sürüyordum.gece sürün.çünkü güneşe çıkarsanız yüzünüzü karartabiliyo

eczanede satılmıo muş siz nerden aldınız??

ben almıştım ama hiç düzenli kullanmadım gece yatarken sürdüm son bi kaç gündür ilk beş dakka yakıyor feci bişekilde ama kızarıklık tahriş falan yapmıyor sadece acı hissi sabah pamuk gibi oluyor cildim...lekelerede az iyi geldi

X