Saç Bakım Ürünleri saçlarım yandı lütfen yardım edin

Ya Cnm baktım şu katkisiz keratine.ampul şeklinde,küçücük bişey.bunu nasıl saçıma uyguluycam anlamadım.yardımcı olur musun?yoksa yanlış yere mi bakıyorum anlamadım.ürünün baş harfini soyle bari ya.nasıl bişey olduğunu anlamadım bi türlü
Canım o ampüller saç boyasına veya şampuana katılan saf katkısız keratinler. Sen bir kere önce büyük serumunu acil kurtarma olarak kullanman lazım. Önce saçların hızlıca bir toparlasın sonra ampülleri de kullanırsın. Yani tersten başlama.

Canım o ampüller saç boyasına veya şampuana katılan saf katkısız keratinler. Sen bir kere önce büyük serumunu acil kurtarma olarak kullanman lazım. Önce saçların hızlıca bir toparlasın sonra ampülleri de kullanırsın. Yani tersten başlama.
Ya canım lütfen beni anla,ınan ki söylediğin şeyi bulamiyorm.yani tam olarak aldığın ürünün üstünde ne yazıyor,ürünün adını söyleme diğerlerini net bi şekilde paylaş lütfen.çünkü aramamda saç kremleri,serumlari,şampuan vs çıkıyor.neyi alacağımı bilmiyorum

Şampuanın içine karıştırdığım malzemeleri yazıyorum: Şampuan olarak Syoos Keratinli şampuanı kullan.
1- Bir yemek kaşığı Çam Terebentin Yağı
2- Bir yemek kaşığı Tatlı Badem Yağı
3- Kendi kapağı ile bir kapak Hint Yağı
4- Bemiks Ampul 2 adet
5- Evin Ampul 2 adet

Ben ekstra olarak bioxin hap kullanıyorum saçlarım için saça gıda takviseyi olarak satılıyor içinde 40 kapsül var yeşil bir hap fiyatıda 50 tl civarında Y yaprak47

Şampuanın içine karıştırdığım malzemeleri yazıyorum: Şampuan olarak Syoos Keratinli şampuanı kullan.
1- Bir yemek kaşığı Çam Terebentin Yağı
2- Bir yemek kaşığı Tatlı Badem Yağı
3- Kendi kapağı ile bir kapak Hint Yağı
4- Bemiks Ampul 2 adet
5- Evin Ampul 2 adet

Ben ekstra olarak bioxin hap kullanıyorum saçlarım için saça gıda takviseyi olarak satılıyor içinde 40 kapsül var yeşil bir hap fiyatıda 50 tl civarında Y yaprak47
Öncelikle tskler Cnm bunları az çok yapmışım,sadece arkadaş saf keratin den söz etti,nasıl bişey olduğunu anlamaya çalışıyorum.daha önce keratin yaptım evde,etkisi hemen geçti.saçımı ancak keratinler kurtarır.su söz ettiği keratin krem mi maske mi anlayamadım bi türlü.onu anlamaya çalışıyorum

Öncelikle tskler Cnm bunları az çok yapmışım,sadece arkadaş saf keratin den söz etti,nasıl bişey olduğunu anlamaya çalışıyorum.daha önce keratin yaptım evde,etkisi hemen geçti.saçımı ancak keratinler kurtarır.su söz ettiği keratin krem mi maske mi anlayamadım bi türlü.onu anlamaya çalışıyorum

saf keratin hiç kullanmadım canım ya :ı bir bilgim yok arkadaşından yardım al o zaman.. umarım saçların sağlığına kavuşur :KK15:

Ya canım lütfen beni anla,ınan ki söylediğin şeyi bulamiyorm.yani tam olarak aldığın ürünün üstünde ne yazıyor,ürünün adını söyleme diğerlerini net bi şekilde paylaş lütfen.çünkü aramamda saç kremleri,serumlari,şampuan vs çıkıyor.neyi alacağımı bilmiyorum
Canım sana asıl lazım olan serumlar yani 20 ml lik şişede olanlar. Paran varsa setini alırsın yani şampuan krem maske keratin yağı vs vs, yok maddi durumun elvermıyorsa sadece büyük kutuyu, sonra şampuanını ve keratin bakım yağını alabilirsin. Benim kutunun en üstünde Liquid Keratin Botox ya da Liquid Keratin Hair Botox yazdığını hatırlıyorum ama attım kutuyu, içinden 3 şişe çıkmıştı, 1 şişe 20 ml vardı, omuz hizası saça 3 hafta 3 seans yetti, aslında 1-2 ayda bir sürekli yükleme yapmak daha da saçı güçlendiriyormuş ama ben bir kutuyu birer hafta aralıklarla yükledim bana yetti. Daha sonra hiç kullanmadım. gerek de kalmadı.

X