Saç Bakım Ürünleri saçlarım yandı lütfen yardım edin

selincks

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2010
69
0
merhaba arkadaşlar öncelikle çook uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum ve burada okuduğum bilgileri uyguluyorum. zaman zaman uyguladığım işlemler saçlarıma yaradı fakat artık bir sonuç alamamaya başladım. saçlarımı 3 kere belli aralılarla actırdım sarı merakım yüzünden.kullanmadığım şampuan saç kremi maske kalmadı :KK43: en sonunda bugun saçlarımı kestirme kararı aldım ve kestirdim de ama kuaförde çalişan bayan saçlarıma fön çekerken yaktı :2:bana önerebileceğiniz bir formül var mı kızlar lütfen bekliyorum yardımlarınızı.....

yok mu arkadaşlar kimsenin bir fikri:KK43:

sa

çının durumunu göremediğim yanlış yönlerdirmek istemiyorum.ama yanık saç için yapılacak en iyi şey kestirmek yanık kırılmış saç ölmüş saçtır artık.ne yaprsan yap eski sağlığı gelmez.ben kuaför falan değilim bu arada bişlmişliğim bu yüzden değil tecrübelerimden ve ailemde kuaförlerin de etkisi oluşundan.gıcık bi durum ama kestir yanan saçlarını ve öle bakıma başla derim ama sen bilirsin yine de.sevgiler

öncelıkle geçmiş olsun.yanık olan kısmları kestirerek temizlemeniz en doğru olanı gibi gözüküyor.

çoooook teşekkür ederim gerçekten çok zor birşey birdaha asla ne boya ne açıcı hepsinden uzak duruyorum ve durucamm...peki sizce hangi şampuanı kullanmalıyım arkadaşlar:KK19:

sa

çının durumunu göremediğim yanlış yönlerdirmek istemiyorum.ama yanık saç için yapılacak en iyi şey kestirmek yanık kırılmış saç ölmüş saçtır artık.ne yaprsan yap eski sağlığı gelmez.ben kuaför falan değilim bu arada bişlmişliğim bu yüzden değil tecrübelerimden ve ailemde kuaförlerin de etkisi oluşundan.gıcık bi durum ama kestir yanan saçlarını ve öle bakıma başla derim ama sen bilirsin yine de.sevgiler

çoook teşekkür ederim canım inan denemediğim ürün kalmadı ama en doğrusu gerçekten kestirmek artık ne açıcı ne boya hepsınden uzak duruyorum.peki bana önerebileceğiniz bir şampuan var mı???

benimde saçlarım düzleştiriciden yandı.Naylon gibi saçlarım özellikle uçları,kestirmekten başka çare yok sanırım.:2:

benimde saçlarım düzleştiriciden yandı.Naylon gibi saçlarım özellikle uçları,kestirmekten başka çare yok sanırım.:2:Kökü bizde yine uzar.

benimde saçlarım düzleştiriciden yandı.Naylon gibi saçlarım özellikle uçları,kestirmekten başka çare yok sanırım.:2:
Ben de saçları ile sürekli oynayanlardanım.Sarıdan siyaha siyahtan bakıra bakırdan kumrala derken saçlarım maf'oldu.Öncelikle saçlarımı yanan yerden kestirerek en mantıklı şeyi yaptığımı düşünüyorum.Sağlıksız olan saçı kafamdan attım ve paul mitchell onarıcı şampuan kullandım çok işe yaradı saçlarım 3 haftada kendine geldi.Bu arada önce şampuanı kullandım sonradan saçlarımı kestirdim kalan yerden çoğunu kurtardım diyebilirim.şuan yine sarı saçlarla mutluyum

Ben de saçları ile sürekli oynayanlardanım.Sarıdan siyaha siyahtan bakıra bakırdan kumrala derken saçlarım maf'oldu.Öncelikle saçlarımı yanan yerden kestirerek en mantıklı şeyi yaptığımı düşünüyorum.Sağlıksız olan saçı kafamdan attım ve paul mitchell onarıcı şampuan kullandım çok işe yaradı saçlarım 3 haftada kendine geldi.Bu arada önce şampuanı kullandım sonradan saçlarımı kestirdim kalan yerden çoğunu kurtardım diyebilirim.şuan yine sarı saçlarla mutluyum

ne kadar şanslısın keşke bende senin kadar sanslı olabilseydim ne kullandıysam olmadı saçlarımı düzeltemedim kestirdim bende :KK50:

çoook teşekkür ederim canım inan denemediğim ürün kalmadı ama en doğrusu gerçekten kestirmek artık ne açıcı ne boya hepsınden uzak duruyorum.peki bana önerebileceğiniz bir şampuan var mı???

şampuan seçimi biraz karışık canım yaaa,yani bana yarayan sana yaramaya bilir.ama şunu bilki şampuan sadece saçını arındırmak içindir fazla yağın gitmesi için.şampuan saç döker derlerya ben inanmıyorum.saçın sağlıklı olduktan sonra farketmiyo.ama elseve hiç sevmiyorum türkiyedeki üretimi iğrençç.mümkün olduğunca renksiz su rengindeki ağır olmayan şampuanları kullan.ve tabiki krem.ben herbal essences kremsiz şampuan ve elidor(kırmızı renkte boyalı salar için)kremini kullanıyorum.herbal türkiyede yok yalnız.sen saçlarını bi kestir o ölü saç gitsin önecleri kullandığın neyse o şampuanı kullan önce istersen.kuaförden de destek alabilirisn ama şampuan değilde saç bakımı için ürünler kullan daha çok ve bakımları sakın abartma fazla nem de saç için iyi değil

şampuan seçimi biraz karışık canım yaaa,yani bana yarayan sana yaramaya bilir.ama şunu bilki şampuan sadece saçını arındırmak içindir fazla yağın gitmesi için.şampuan saç döker derlerya ben inanmıyorum.saçın sağlıklı olduktan sonra farketmiyo.ama elseve hiç sevmiyorum türkiyedeki üretimi iğrençç.mümkün olduğunca renksiz su rengindeki ağır olmayan şampuanları kullan.ve tabiki krem.ben herbal essences kremsiz şampuan ve elidor(kırmızı renkte boyalı salar için)kremini kullanıyorum.herbal türkiyede yok yalnız.sen saçlarını bi kestir o ölü saç gitsin önecleri kullandığın neyse o şampuanı kullan önce istersen.kuaförden de destek alabilirisn ama şampuan değilde saç bakımı için ürünler kullan daha çok ve bakımları sakın abartma fazla nem de saç için iyi değil

canım öncelikle çok teşekkür ederim bende elseve kullandım fakat hiç yaramadı benım saçlarıma.neredeyse 1 senedir bakım yapıyorum canım inan artık bıktım yoruldum.bazen diyorum 0 numaraya vurdur rahatla :KK43:ama işte oda olmuyor şuan sadae barcelona ve bagdem yağı kullanıyorum pazartesi kestirdim saçlarımı dün gittim yine kestirdim begenmediğim :KK1:şimdide çabuk uzasın istiyorum :KK66:

haklısın tatlım..bende kestirdim ve kurtuldum..
ve elseve berbat tek kelime ile...

bu şamouan nedir ki arkadaşım ?
türkiyede var mı?

sarı yaptırınca belli ölçüde yıpranma zaten göze alınır ama benimki ıslakken özellikle sünüyor.. kullandıkça daha çok yıpranmasından korkuyorum pek çok ürün öneriliyor ama sanırım yine de en mantıklısı doğal olan yöntemler yada serumlar..

zeytin yağı sürdüm canım yumuşak yaptı fakat saçlarımı çok yağlandırdı:44:

X