ankara gazi üniversitesi burun estetik

tamam canım anladım simdi:-)korktum bende olmusken amelıyat ıyı bır doktora olmak ıstıyorum hem sınuzıtım de var oda tedavı edılebılıyomus ama kırdar bey ben onu yapamam ama genede tomografı sonuclarına bir bakayım dedı bugun cektırdım yarın tekrar gıtcem ona pek rastladım yorumlara kırdar beyle ılgılı sonumuz ALLAH kerım ıyı bır doktora benzıyodu ama genede bılemıyorum benı benı tatmın ederse olucam amelıyat rahatsızlıklarımıda yuzde yuz gecırırse:-)tabı bıde burnumun ucunuda yapsın bı zahmet ya foto goturcem dun gosteremedım

hakkında hayırlısı olsun cnm bnm:))
olduktan sonra dikkat et kendine cok bn grip olmusum beya sıkıntı yasıyorum smdi:///

canım malesef kırdar bey hakkında hiçbir bilgim yok :KK43: hem sinüzit hemde estetik olarak 2 ayrı ameliyat mı olucaksın ki umarım tek seferde hallolur çok geçmiş olsun..

cok tesekkur ederım dontforget ben bi doktorun sayfasında ve hatta bırkac doktor sıtesınde estetık yaparken varsa sınuzıt rahatsızlıklarını da gıderdıklerını duymustum canım bu doktorun ben yapmıyorum demesı bıraz benı uzdu acıkcası nasıl olacak hıc bılmıyorum ya ıkı doktor gırecek amelıyatıma yada bu hastanede halledemıycem sorunumu arkadasımın abısı eskısehırde oyle oldu 2 doktor gırdı burası oyle yaparmı bılmıyorum umarım yapar canım ya yarın gıdecegım tomografı sonucuyla hayırlısı olsun canım benım

hakkında hayırlısı olsun cnm bnm:))
olduktan sonra dikkat et kendine cok bn grip olmusum beya sıkıntı yasıyorum smdi:///

gecmıs olsun canım ya): amın canım ınsaallah burun amelıyatı cok zor dıkkat et aman tuzlu suda dogal antıbıyotıktır denız suyu yerıne bazı doktorlar onuda kullanabılırsınız dıyor enısteme demıs doktor grıbıde acar doktoruna bır sor gene onuda yapabılırsın kac gun oldu amelıyat olalı sen canım Allah acıl sıfa versın...

cok tesekkur ederım dontforget ben bi doktorun sayfasında ve hatta bırkac doktor sıtesınde estetık yaparken varsa sınuzıt rahatsızlıklarını da gıderdıklerını duymustum canım bu doktorun ben yapmıyorum demesı bıraz benı uzdu acıkcası nasıl olacak hıc bılmıyorum ya ıkı doktor gırecek amelıyatıma yada bu hastanede halledemıycem sorunumu arkadasımın abısı eskısehırde oyle oldu 2 doktor gırdı burası oyle yaparmı bılmıyorum umarım yapar canım ya yarın gıdecegım tomografı sonucuyla hayırlısı olsun canım benım

canını hiç sıkma herşeyin hayrlısı olsun, vardır elbet bunda da bi hayır..

Ya benim o çıkıntı hiç eriyecek gibi değil kızlar :KK14: Çok sert! Kıkırdak dedi Bora ama salladı sanki... Kıkırdak zamanla eriyecek dedi. Zamanla eriyecek olan kıkırdak 2 ay sonra mı ortaya çıkmaya başlar? :KK14:

Dün pek belli değildi ama şimdi görenler direk anlıyor ve gittikçe belirginleşiyor. Çıldırmak üzereyim! Kemal hocayı bulsam boğcam, o derece! Törpüleriz bir şey olmaz dedi ya cinlerim tepemde toplandı. Kobay mıyım ben ya habire aç kes biç. :KK14:

tekrar meraba bayanlar ben olmuştum ameliyat bugun de alçılarımı aldırdım ama moralim bozuldu şekli güzel burnumun ama ucu kalkık deil normal ben daha kalkık istemiştim ya daha fazla düşer mi burnumun ucu bilen var mı??

mrb bende burun estetiğine karar verdim fakat bazı arkadaşlar pek memun deiller o yüzden gazi üniversitesi doğru bir seçimmi tereddütte kaldım benim kemer ve eğrilik sorunuda var yani sağlık sorunumdan kaynaklı burayı tercih etmek istiyordum maddi kısmı önemli deil. en güvenilir ve en iyi estetik kemal bey olur diye tercih etmek istiyodum. birde şunu sorayım kış aylarında estetik olmak sorun oluyomu arkadaşlar?

Ya benim o çıkıntı hiç eriyecek gibi değil kızlar :KK14: Çok sert! Kıkırdak dedi Bora ama salladı sanki... Kıkırdak zamanla eriyecek dedi. Zamanla eriyecek olan kıkırdak 2 ay sonra mı ortaya çıkmaya başlar? :KK14:

Dün pek belli değildi ama şimdi görenler direk anlıyor ve gittikçe belirginleşiyor. Çıldırmak üzereyim! Kemal hocayı bulsam boğcam, o derece! Törpüleriz bir şey olmaz dedi ya cinlerim tepemde toplandı. Kobay mıyım ben ya habire aç kes biç. :KK14:

al bnden de o kadar cnm ikide bi sorun cıkıyo
bazen cok sinirlerim bozuluyo kendime teselli vermeye calısıyorum
ameliyat olacaklar ya ben kemal hocadan cokda memnun kaldıgımı söyleyemicem
cok cok ii karar verin

gecmıs olsun canım ya): amın canım ınsaallah burun amelıyatı cok zor dıkkat et aman tuzlu suda dogal antıbıyotıktır denız suyu yerıne bazı doktorlar onuda kullanabılırsınız dıyor enısteme demıs doktor grıbıde acar doktoruna bır sor gene onuda yapabılırsın kac gun oldu amelıyat olalı sen canım Allah acıl sıfa versın...

saol tatlım bugün daha iyiyim aslında ameliyat olmadan önce grip asısı olmak gerektgni düsünüyorum
ameliyat olalı 2 ay oldu cnm daha yeniyim bnde bi 3 ay gecmesi gerekiyomus işte sıkıntılı zmnlar

al bnden de o kadar cnm ikide bi sorun cıkıyo
bazen cok sinirlerim bozuluyo kendime teselli vermeye calısıyorum
ameliyat olacaklar ya ben kemal hocadan cokda memnun kaldıgımı söyleyemicem
cok cok ii karar verin

aa kemal kemal diyodunuz noldu yaw döküldünüz hepiniz:)ama size her sıkıntıda yaparız hallederz demesi benmde garibime gitti.yok törpüleriz falan.öyle yapıcana baştan düzgün yapsana be adam.benim burun kenarımdada çıkıntı vardı ama masajla falan zamanla geçti.ama yanağıma bağlanan yerdeki çıkıntı kemik bi türlü geçmek bilmiyo.masajdanda okadar sıkıldımki anlatamam:KK43:bora hepsine geçer diyo.olmadı törpüleriz falan demedi bana.hangisi doğru bende anlamadım:/

mrb bende burun estetiğine karar verdim fakat bazı arkadaşlar pek memun deiller o yüzden gazi üniversitesi doğru bir seçimmi tereddütte kaldım benim kemer ve eğrilik sorunuda var yani sağlık sorunumdan kaynaklı burayı tercih etmek istiyordum maddi kısmı önemli deil. en güvenilir ve en iyi estetik kemal bey olur diye tercih etmek istiyodum. birde şunu sorayım kış aylarında estetik olmak sorun oluyomu arkadaşlar?

gazi hastanesi için plastikte iyi diyolar.ama doktor konusunu bilemem.eğer para sıkıntınız yoksa özelde olmayı neden düşünmüyosunuz.her mevsimin bi sıkıntısı var ama bence en iyisi geçiş mevsimleri.kışın çok sık grip olacağınız için sıkıntı olur.hatta gripken kesinlikle ameliyat yapılmıyo diye biliyorum.atel çıkana kadar burnunu silemzsin falan.benm kardeşim kışın olmuştu.iç mekandan dış mekana geçtiğinde falan burnu çok sızlamış mesela..

yok cnm ben tarzına garip dedim:)))
yoksa bi ameliyatna filan demedim sadece bi hastasıyla konusma tarzını duymustum onu garipsemiştim
burun ucuna istiyosan ii düsün cnm bnada kemal hoca burun ucuma yapmadı ama halen bazen yapsamıydı die düsünüyorum

Kırdar Güney beyin hastasıyım haftaya ameliyatımı yapacak. Kendisine tavsiye üzerine muayene oldum, tavsiye yakın tanıdığım ve hastanede baş hemşire olarak çalışan biri tarafından şu sekilde yapıldı 'Kırdar hoca baş asistan olmasına rağmen plastik cerrahinin en iyi ve en kibar güler yüzlü hocasıdır.

matmazel kıs ayında estetık olmayı daha cok tavsıye edıyolar cunku sıcaklar daha tehlıkelı oluyo kısın da kendını ıyı koru

Kırdar Güney beyin hastasıyım haftaya ameliyatımı yapacak. Kendisine tavsiye üzerine muayene oldum, tavsiye yakın tanıdığım ve hastanede baş hemşire olarak çalışan biri tarafından şu sekilde yapıldı 'Kırdar hoca baş asistan olmasına rağmen plastik cerrahinin en iyi ve en kibar güler yüzlü hocasıdır.

evet ben de sana katılıyorum cok seker bır adam ama benım saglık sorunumda oldugundan amelıyatıma gıremıycek

tekrar meraba bayanlar ben olmuştum ameliyat bugun de alçılarımı aldırdım ama moralim bozuldu şekli güzel burnumun ama ucu kalkık deil normal ben daha kalkık istemiştim ya daha fazla düşer mi burnumun ucu bilen var mı??

canım arastırmalarıma bınayen burnuna masaj yap yukarı dogru salan teknıklerı var ve bır sure sırt ustu yat burnunu carpmma sakın gecmıs olsun kım yapmıstı amelıyatını

aa kemal kemal diyodunuz noldu yaw döküldünüz hepiniz:)ama size her sıkıntıda yaparız hallederz demesi benmde garibime gitti.yok törpüleriz falan.öyle yapıcana baştandüzgün yapsana be adam.benim burun kenarımdada çıkıntı vardı ama masajla falan zamanla geçti.ama yanağıma bağlanan yerdeki çıkıntı kemik bi türlü geçmek bilmiyo.masajdanda okadar sıkıldımki anlatamam:KK43:bora hepsine geçer diyo.olmadı törpüleriz falan demedi bana.hangisi doğru bende anlamadım:/

yanlıs hatırlıyosun ben hic bi zmn kemal hocadan cok memnun kaldıgımı söylemedim dogal oldu dedim ama cok memnunum diyemedim hic bizmn malesef
cok memnun olan arkadaslar vardı ama onlarında problem yasaması bni üzdü acıkcası
törpü olayı dogru ama umarım kimseye gerek kalmaz

Son düzenleme:
bugunde elım bos geldım kırdar bey burnunda et var sınuzıtten degıl agrın nefes alma sorunun dedı sagolsun kendı alanı degıl ama gene ılgılendırdı benı kkb selen hanıma yonlendırdı oda amelıyattaymıs zaten olmasada randevu lazım 26sına verdıler randevuyu otobuse bınınce aklıma geldı o tarıhte antalyada olacagım ben):ve de alper bey varmıss kkb de yonetım bıseyısıymıs ayakustu konustum randevu al dedı muayene etmedı araya sıkıstırabılırdı ama hangı bırını cok kalabalık neyse onada 4 ekıme randevu verdıler ıkısınede gıtmemeye karar verdım cunku ıcımden bır ses amelıyat olmadan 4 5 kez gıdeceksın dıyor daha ben cok bunaldım zaten kkb nın bı sekreterı var sarı cıyan o sınırle gırtlaklayasım geldı onu sankı bedava kuyrugundayız bız onuda zorla oturtmuslar oraya sebek ben ozele gıtcem yarın kızlar devlet bır kısmını oder dıye dusunuyorum Allah herkesın yardımcısı olsun hepınıze sıfa versın

gercekten gereksiz yere uzadı bu mevzu ben nası ameliyat yapar bilemiyorum ki bunu önceden de belirttim ameliyatlarına bisey söylemiyorum bi hastasıyla kavga eder tarzda konusuyodu bunu garipsedim
ikide bir bu yorumumu da acıklamak zorunda deilim
ameliyat olmak istiyosan ol yani bu kimseyi ilgilendirmez herkesin kendi tercihi

yanlıs hatırlıyosun ben hic bi zmn kemal hocadan cok memnun kaldıgımı söylemedim dogal oldu dedim ama cok memnunum diyemedim hic bizmn malesef
cok memnun olan arkadaslar vardı ama onlarında problem yasaması bni üzdü acıkcası
törpü olayı dogru ama umarım kimseye gerek kalmaz

Törpüyü nasıl yapıyorlar tatlım ya? Tekrar mı kesecek? :KK37:

X