Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

mlbstnc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2010
224
0
ek gıda, bebek gelişimi ve bebekler/annelerle ilgili herşey buraya

Eline Saglik canım valla ruhum daraldı off...

canım gönül isterdi ki güzel güzel paylaşımlara devam edelim ama olmadı napalım.
ben de çok üzüldüm ve facebooktaki gruptan da ayrıldım
o kadar güzel paylaşımlar yapılıyordu ki nasıl bu noktaya geldik anlamadım
ek gıdalar, sohbetler vs iyi geliyordu facebook ama böyle olması gerekiyormuş
ben hiçbirşey yapmadığım halde biraz sükunete davet ettiğim halde beni de bozulduğum için tamire gönderdiler. sağlık olsun. napalım.
ee sen neler yaptın bugün.

ben geldim emel burda tuanas burda. harpy? utkumuz? zeynepberen? ayeser? naksis?
hadi burda toplanalım sağol emelcim ya

ben çıkıyorum yarın görüşürüz artık. iyi geceler sizlere.
(50 kere girdim çıktım)

al bizden de o kadar. ben geçen cumartesi anladım hatta eşime de dedim pazartesi basacak gibi konuşmuşlar diye.. ama işte aşıya gittik ben de yoktum.oo bir geldim ki 20 kişi birden gelmiş harala güreleo dayanamadım iki çift laf ettim. etmesem içimde kalırdı şimdi de bir duş aldım ıhlamur çayımı yudumlayarak tekrar oturdum. eline sağlık emelcim.. ben de şekerdelisine ayrılsak mı diye soruyordum sen noktalamışsın.

al bizden de o kadar. ben geçen cumartesi anladım hatta eşime de dedim pazartesi basacak gibi konuşmuşlar diye.. ama işte aşıya gittik ben de yoktum.oo bir geldim ki 20 kişi birden gelmiş harala güreleo dayanamadım iki çift laf ettim. etmesem içimde kalırdı şimdi de bir duş aldım ıhlamur çayımı yudumlayarak tekrar oturdum. eline sağlık emelcim.. ben de şekerdelisine ayrılsak mı diye soruyordum sen noktalamışsın.

daha sabahtan hiç bişey yokken kalabalıklaşınca yazışma imkanı olmayınca yeni topic olayını düşündük, tartıştık kızlarla. sakinleşir dedik daha da alevlendi. yarın da kalabalık olacak. polemiğe girdik bi kere :KK70:

dilek abla da güzel yazmış ama onların niyeti bozuk. ya şöyle keyifle takip ettiğim bir burası vardı 1 aydır ona da bu çekirgeler çöreklendi. neyseee biz burayı da toparlarız. onlar zaten 2 gün sonra sıkılırlar amaçları sohbet değil çünkü çok belli.

Ay kizlarr yeno gordum ben bilgisayadan giremeiyorum telefondan girincede yeni farkettim mesaji:KK43: ay josverin onlarin niyet belli sacma salak konuscaklar yine biz burdan devam edelim arkadaslarinda dedigi iki gun sanra sikilirlar bosverin tartismaya degmez

:KK76:günaydın kızlarrr, çok güzel bir gün olur umarım. gece 2 de zor uyudum. çok sinirlendim.

ecenin uykuları düzeldi 2 gündür çok güzel uyuyoruz. uykuları sorunlu olanlar var mı hala?

bu arada davet etmediğim kişileri çağırayım ben hemen. siz de yardımcı olurmusunuz.
harpy, ayeser_, sekerdelisi(zaten burdasın), naksis, dilek1971, tuanas (zaten burdasın) zeynepberen (sen de gelmişsin) başka kim var. utkumuz vardı, onu çağırayım başka? kimi çağıracağımızı siz söyleyim mesaj atayım ben, 1 kalemde atayım çünkü 10 dakika sınırına takılıyorum. gelince bu konuyu dikkate alırsanız sevinirim.
umarım bebişler de siz de güzel güzel uyuyorsunuzdur. :KK61:

:KK76:günaydın kızlarrr, çok güzel bir gün olur umarım. gece 2 de zor uyudum. çok sinirlendim.

ecenin uykuları düzeldi 2 gündür çok güzel uyuyoruz. uykuları sorunlu olanlar var mı hala?

bu arada davet etmediğim kişileri çağırayım ben hemen. siz de yardımcı olurmusunuz.
harpy, ayeser_, sekerdelisi(zaten burdasın), naksis, dilek1971, tuanas (zaten burdasın) zeynepberen (sen de gelmişsin) başka kim var. utkumuz vardı, onu çağırayım başka? kimi çağıracağımızı siz söyleyim mesaj atayım ben, 1 kalemde atayım çünkü 10 dakika sınırına takılıyorum. gelince bu konuyu dikkate alırsanız sevinirim.
umarım bebişler de siz de güzel güzel uyuyorsunuzdur. :KK61:

günaydııııııııııııın :)

utkumuzu ben davet etmiştim canım ayeser ve harpy ye de attım sanırım onlar erken çıkmışlardı ama. ayeser ve harpy adres göndermişlerdi msn için msn i de yükledim ordan da görüşürüz.

naksis e de attım sanırım ama özel msj 5 kişiden fazlaya gönderilmiyormuş bi kaçı silinmişti sanırım. mavi1000 var canım

tamam süper, başka kimi çağıralım. unutmayalım da amann. gulbe_seker, sebin, meltem878 vs. bunlar da vardı. neyse herkes gelsin de öyle çağırırz.
msn adresimi mesaj atsam beni de ekler misin lütfen.

slm kızlar,süper olmuş bu fikir tebrikler.ben de dün gece böyle bir sayfa açmayı düşünmüştüm:KK1:msn eklemesi varsa ben de gönderebilirim adres.

slm kızlar,süper olmuş bu fikir tebrikler.ben de dün gece böyle bir sayfa açmayı düşünmüştüm:KK1:msn eklemesi varsa ben de gönderebilirim adres.

canım, buraya yazma ne olur ne olmaz. mesaj olarak atarsan ekleyelim seni de

tabi canım buraya yazmam,mesaj atıyorum şimdi.eylül annelerini okuyorum da neler neler olmuş:KK53:

X