5 haftalık gebelikte gebelik kesesi kaç mm olmalı

Ben de 5 hafta 3 günlük hamileyim .bütün değerlerim gayet iyi ama doktor keseyi göremedi ...bir anormallik mi var kızlar lütfen akıl verin

Kardelen tahmini doğum tarihimiz aynı ben pazartesi günü doktorumdaydım valla kese boyutumu öğrenmedim foto da evde ama herşey gayet güzel normal dedi banada iki hafta sonra gel kalp atışlarını duyarız dedi bu durumda seninde normaldir diye düşünüyorum. Oğluşumda ise 5 haftalık hamileyken vajinal ultrasonda bile kesem görünmemişti ama sonraki hafta göründü belki tüplerdedir demişti doktorum bence içini ferah tut bir gariplik olsaydı söylerdi değilmi

Son düzenleme:
Kizlar ben de 5+4 gunluk hamileyim.bugun kontrolde kesem 5.5mm,bhcg ise 1926 cikti.sanirim geriden geliyor:KK43:( 4gun sonr tekrar gidecegim hastaneye,bakalim buyumus olacak mi bebegim..
Sizin boyutlar ne durumda?

Kızlar ben de 6 haftalık hamileyim ama bu gün ultrasonda kese 6,2 mm çıktı. Zaten bhcg değerim de geriden gidiyordu. Sanırım bebiş minik. Bir sorun yok dedi doktor ama aten bu doktorlar 10-12 haftayı görmeden tamam sen hamilesin demiyorlar. Özellikle ilk 8 hafta hamilelik teşhisini bile doğru düzgün koymuyorlar. Hani sağlıklı değilse atılır falan muhabbetinden herhalde. Ama ben de pek hevesliyim bozuluyorum bu tavırlara:)):KK19:

merhaba bugun 7+2 haftalık olduk ama kese boyutumuz ufak gec döllenme sanırım kese boyumuz 8.18 mm normalmi acaba 1 hafta evvel 5.23 ile 7.23 mm ölçülmüştü bugun kalp atışlarınıda duyduk aynı olan varmı normalmi hersey acaba

bugün normalde 8 haftalık ama dün girdiğim ultrasonda gebelik kesesi 15mm ve haftasınada 5 haftalık dedi. kese hafif düzensiz yazılmış bide. ben bebeğin kalp atışını ikş hafta önce vajinal muayenede gördüm. fakat hala karından görünmüyor :KK43: bebek gelişimi yavaş dedi doktor canım çok sıkkın :KK43:

Ben 6 haftalığım geçen hafta 5+ 3 de 15 mm idi yorumlara bakıyorum ikiz falan diyosunuz çok mu benim değerim ağrım var bana düşük tehlikesi için progestan verdi acaba tutunamıyormu ağır olduğu için :-(

slm cnm bende 5 hafta 2 günlük hamileyim kesemin boyu 9.8 di seninkide normal bence sıkıntı yapma
Ben 6 haftalığım geçen hafta 5+ 3 de 15 mm idi yorumlara bakıyorum ikiz falan diyosunuz çok mu benim değerim ağrım var bana düşük tehlikesi için progestan verdi acaba tutunamıyormu ağır olduğu için :-(

bugün normalde 8 haftalık ama dün girdiğim ultrasonda gebelik kesesi 15mm ve haftasınada 5 haftalık dedi. kese hafif düzensiz yazılmış bide. ben bebeğin kalp atışını ikş hafta önce vajinal muayenede gördüm. fakat hala karından görünmüyor :KK43: bebek gelişimi yavaş dedi doktor canım çok sıkkın :KK43:

Canım geç döllenme olmuştur büyük ihtimal canını sıkma 9.haftada gorenlerde oluyor sen moralini bozma acaba kaçıncı haftada karindan ultrasonda kese görünürKi

Canım geç döllenme olmuştur büyük ihtimal canını sıkma 9.haftada gorenlerde oluyor sen moralini bozma acaba kaçıncı haftada karindan ultrasonda kese görünürKi

canım zaten normali 10hafta ama doktor iki hafta geç döllenme olmuş dedi. iki haftam ordan kayıp zaten. o yüzden telaşlıyım :KK43:

5 haftalikken benim 6.2 mm di
Smdi 8+3 um.bebisi grdum kalp atisini duydum cnm geç dollenmeydi benm.snnde öyledir tkma kafana

mrb beyyyza, ben bugünn gittim doktora adet tarihime göre benimki de 5 haftalık bugün tmm ama doktor 5mm dedi ve buna göre daha 4 haftalık bile değil, çok küçük dedi.

banada aynı şeyi söyledi doktor, bakalım 12 gün sonra kontolüm var, hayırlı olur inşallah korkuyorum Allaha emanet,bi duysam kalp sesinii.
Ulrasonla baktı göremedi, sonra alttan ultrasonla baktı keseyi gördük 4mm dedi daha çok küçük kaç haftalık gebeyim onuda bilmiyorum, sanırım 4 haftalık

Son düzenleme:
Arkadaslar.5 nisan son regl tarihim.30 gün de bir adet oluyordum.5 mayista kan testim 200 cikti.7 mayista 305.9 mayis dun 726 cikti.ama keseyi goremedik. Pazartesi Tekrar bakilacak.degerlerim nasil.kese pazartesi gözükür mü?allah isteyen herkese nasip etsin...

yani bu kadar olur bu sorunun cevabını arıyorum dünden beri.! dün 5+2'ydim ve 10.8 mm kese. Sonucu ilk gösterdiğim dr küçük müçük deyince napcamı şaşırdım, hastanedeki diğer daha iyi olduğunu önceden duymuş olduğum dr'a da sordum hayır dedi ama benim içime kurt düştü bi kere! Bu cevaba bakılırsa normal keseciğim:) çok şükür, pirincimi haftaya benim de görmem nasip olur inş.

kızlar benim gecen hafta 5+3'te 13 mm'di ama dr yolk kesesinden falan bahsetmedi hiç şimdi beni bi korku sardı cuma günü dr ya gitcem ins kalp atışını duyarız bana dua edin

Mrb kizlar bn adet tarihine gore 8 haftaligim. 2 hafta once keseyi gorduk ve 9mm gozuktu dun kalp atisi da duyduk ama bebek yok goremedi.. bugun de doktor 5+5 sin dedi. renkli ultrason cektir ve tahlil yaptir dedi. Yarin gitcem ins sorun yoktur. 2 haftadir da alt karinda cok fena aci var hareket ederken cok aciyo normal mi bu aci

X