5 haftalık gebelikte gebelik kesesi kaç mm olmalı

mrb beyyyza, ben bugünn gittim doktora adet tarihime göre benimki de 5 haftalık bugün tmm ama doktor 5mm dedi ve buna göre daha 4 haftalık bile değil, çok küçük dedi.
Mrb arkadaslar ya bende bugun gittim doktor 3 haftalik dedi 5 mm cikti son adet tarihime gore 5 haftalik olmasi lazim anlamadim ki

benim de sat 26 ocak
16 martta doktora gittim geç döllenme olabilir dedi 5+2 görünüyor şu an kese 18.1 mm dedi yarın tekrar gideceğim ama kalp atışı için erken mi bilmiyorum acaba ultrasonda duyulur mu?

Mrb arkadaslar ya bende bugun gittim doktor 3 haftalik dedi 5 mm cikti son adet tarihime gore 5 haftalik olmasi lazim anlamadim ki
Benimde 7 olması lazımken 5 çıktı ama o kese imiş bebek oluşunca ona göre ultrason tekrar hafta belirliyor 2 hafta geriden geliyor düşüncesi ile üzülmüştüm ama bugün gittim 7+ 2 çıktı şu anda 5 gün geride gibi adete göre ama doktor gittikçe haftasına uyum sağlar önde bile gider dedi

Benimde 7 olması lazımken 5 çıktı ama o kese imiş bebek oluşunca ona göre ultrason tekrar hafta belirliyor 2 hafta geriden geliyor düşüncesi ile üzülmüştüm ama bugün gittim 7+ 2 çıktı şu anda 5 gün geride gibi adete göre ama doktor gittikçe haftasına uyum sağlar önde bile gider dedi
İnsallah canim bizde 10 gun sonra bebegi gormeye gidicez henuz kesede bebek yoktu insallah hayirlisiyla goruruz o zaman net haftasida belli olur

İnsallah canim bizde 10 gun sonra bebegi gormeye gidicez henuz kesede bebek yoktu insallah hayirlisiyla goruruz o zaman net haftasida belli olur
Geçen hafta benm de kese bomboştu bugün göreceğimi sanmıyordum ama kalbini bile duydum o kdr hızlı büyüyorlar ki ilk 3 aya kadar haftalarda değişebiliyormuş sağlıklı olsun yeter ki

Bu nasil bi endiseymis ya insan canindan bi parca kaybetmek istemiyor benim adet tarihime gore 5 hafta 6 gunluk ama cumartesi gittigimde doktor ortalama 3 haftalik demisti kese bostu simdide bos gebelikse diye korkuyorum :KK43:
Geçen pazartesi 5+2 dedi doktor kese boşken
Bugün 6+2 diye gittim kalp için ama 7+2 göründü ultrasonda
l

Bu nasil bi endiseymis ya insan canindan bi parca kaybetmek istemiyor benim adet tarihime gore 5 hafta 6 gunluk ama cumartesi gittigimde doktor ortalama 3 haftalik demisti kese bostu simdide bos gebelikse diye korkuyorum :KK43:
l
Yok ya öle düşünme cnm bnm 4 haftalikken kese bile görünmedi doktor hcg bakalım demişti hiç kötü şeyler getirme aklına dua et

arkadaşlar selam bebegın kalp atışını duyduktan sonra ,kontrole ne zaman gıttınız biz 6 haftalıkken kalp atışını duyduk doktor 12. haftada gel dedi ama süre uzun geldi bana

kızlar mrb benim kese 8 haftalıkmış bebek içinde 6 haftalık gelişiyor ama cok yavas kalp atışlarınıda duyamadık dr alalım dedi ne yapacam bilemiyrm ne diyorsunuz.adet düzensizliği vardı geç yumurtluyordum onların etkisi olabilir mi

kızlar mrb benim kese 8 haftalıkmış bebek içinde 6 haftalık gelişiyor ama cok yavas kalp atışlarınıda duyamadık dr alalım dedi ne yapacam bilemiyrm ne diyorsunuz.adet düzensizliği vardı geç yumurtluyordum onların etkisi olabilir mi
Daha erken bebegin gelişimi 6 haftaymis 8 haftaya hatta 10 haftaya kadar geç duyulanlar varmış bekle istersen baska bi doktora daha git bir doktorla karar verme bu doktorları anlamak cok zor gerçekten bi anne için kolay mi sanıyorlar acaba

ben de anlayamadım hiç makineden mi böyle değişik sonuçlar
sat 18 ocak, 28 marttaki kontrolde 4+6 lık göründü ve kese 11 mm içi boş

ben de anlayamadım hiç makineden mi böyle değişik sonuçlar
sat 18 ocak, 28 marttaki kontrolde 4+6 lık göründü ve kese 11 mm içi boş
Doktora sordun mu canim geç döllenme olabilir ama fark cok fazla gibi geldi benim de fark var ama 5 gün senin baya fark ediyor bi danis bakalım doktoruna bize de haber ver ndn acaba öyle :/

Kızlar merhaba
Dün dr a gittim 5+3 günlük hamileyim kese 5 mm civarında hersey yolunda haftaya kalp atıslarını duyarız insallah dedi. Karından gördü keseyi alttan bakılmadı bu sefer. Normal mi sizce ?? Bitmiyor bu endiseler.. :KK43:

Doktora sordun mu canim geç döllenme olabilir ama fark cok fazla gibi geldi benim de fark var ama 5 gün senin baya fark ediyor bi danis bakalım doktoruna bize de haber ver ndn acaba öyle :/
18 şubat olacak pardon. sonraki kontrollerde haftası değişti günden güne

X