Kızlar delirmek üzereyım nolur doğru düzgün bir çocuk doktoru önerin (avrupa yakası)

pamukprensesim_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2010
678
3
40
Arkadaslar kafayı sıyırıcam hamılelığımdede bır doktor bulana kadar butun avrupa yakası hastanelerını tavaf ettım benım kaderımı kızımda yasıyo ya nolur bıldığınız uygun bır hastane temız bır doktor yokmu arastırma yapmaktan beynım sulandı dıyebılırım hizmet hastanesınde doğum yaptım inanılmaz memnun kaldım lala hanım cocuk doktoruydu kızım 15 gunlukken deyıstırdık cengız beye gectık 5 bucuk aylıkken cengız bey hastaneden ayrıldı kaldık lale hanıma tabı ben lafı kerpedenle alıyorum medical parka gıdelım dedık burdan tavsıye üzerıne bir şok daha hastane deyıl tımarhane butun herkez iç içe cocuklar sesler ınsanlar bır bırıne yapısık hanı hasta deyılsede zorlanmadan itinyla hasta olur hayri bey de kötulemek ıstemıyorum adama ait ıkı oda ayırmıslar senı hızlı hızlı dınlıyo sen gıydırırken diğer odaa gecıyo ıyıde her yoğun doktor ıyı demek deyıl anlıcanız oda olmadı ben arada kuş üzmü kaynatıp verıyorum zararı olurmu dıyorum o bana ben kanal adı vermım orda cıkıyorum arada diğer kanal dada dıyo guldum gectım kızım 7 aylık belırlı bır doktoru olsun ıstıyorum söyle uygun fıyata temız bır doktor sefaköyde oturuyorum bu arada şimdiden tşkrlr hepınıze

canım oğlumun doktoru avcılarda, sefaköye yakın. yalnız hastane değil, kendi kliniği. gözlem kliniği(marmara caddesinin başında-yola çok yakın) atai tulunoğlu. istersen bir git gör, ben memnunum.(bahçelievlerde oturuyorum, buralarda doğru düzgün bir doktor aradım ama bulamadım bir türlü, yol bana uzak gelse de avcılşara koşturuyorum yine)

merhaba;
sefaköyde rumaeli hastanesi var. orada bayan bir çocuk doktoru var. haftasonu çok yoğun oluyor ama hafta içi o kadar değildir. çok güler yüzlü dinleyen anlatan bir hanım.. bir denemeni tavsiye ederim.. ben de ona gidiyordum ama uzak oturduğum için ancak eşimle birlikte hafta sonu gidebiliyordum.. bu sefer yoğunluktan çok zaman ayıramıyordu. sen yakın oturuyorsun hafta içi gidebilirsen çok memnun kalacağını düşünüyorum. sgk da geçiyor 20tl gibi bişeye geliyor.

Bahçelievler istanbul pediatri hastanesinin doktorları iyi orda erdem talu'nun metini duydum. Bakırköy emin mindan, ben kızımı Ataköy Özlem Karahasanoğlu'na götürüyorum. tavsiye edebileceğim 3 doktor bunlar.

Bahçelievler istanbul pediatri hastanesinin doktorları iyi orda erdem talu'nun metini duydum. Bakırköy emin mindan, ben kızımı Ataköy Özlem Karahasanoğlu'na götürüyorum. tavsiye edebileceğim 3 doktor bunlar.

özlem hanımın sitesini görmüştüm, aklıma yatmıştı, gidebilirim diye. muayene ücretini öğrenebilir miyim acaba? sgk ya indirim filan var mı acaba?

özlem hanımın sitesini görmüştüm, aklıma yatmıştı, gidebilirim diye. Muayene ücretini öğrenebilir miyim acaba? Sgk ya indirim filan var mı acaba?

sgk'ya indirim yaptığını sanmıyorum arayıp asistanı ile görüş istersen 70 ila 100 arası sanırım muayne ücreti benim özel sağlık sigortam var o yüzden net bilmiyorum ücretini. çok tatlı doğal içte bir doktor teşhisleri çok doğru

canım madem sefaköye oturuyorsun cennet mahallesinde HÜSEM HATİPOĞLU VAR.ben bebğimi doğduğu günden beri ona götürüyorum..(ki ben büyükçekmecede oturuyorum:) çok memnunuz.heran ulaşabiliyorum.ilk zamanlar bana soğuk biri gibi gelmişti ama gereksiz hiçbir müdehalede bulunmuyor.kendiside başhekim yardımcısı buarada.biz kendisine çok güveniyoruz.muayenesi 90 tl ama değiyor cnm.özel muayenehanesi var.

Merhaba

Ben bahcelievlerde oturuyorum,oglum 3,5 aylik:nazar: ve medical parkta dogdu,hastaneden cikarken oranin doktorundan randevu vermislerdi ama ben Dr Vahap Oney`e goturdum oglumu,halen daha ona goturuyorum,cok tecrubeli ve inanilmaz hastasi var,muayene ucreti 180tl,oglum 2 aylikken verem,5li karma ve pnomokok asilari toplam 175tl ve muayane ucreti 180tl toplam 355tl verdim ama ogluma ozel saglik sigortasi yaptirdigim icin %80 ini geri aliyorum,yani 180tl muayane bana sadece 36 tl ye geliyor,ozel saglik sigortasi olanlara veya bebeginde sebepsiz problemler olanlara vahap beyi oneririm,kac tane arkadasim goturdu ve herkes cok memnun,pahali ama bebeklerimize deger,insanin aklinda suphe kalmiyor,sorulari yanitliyor,telefonla destek veriyor,kisacasi tavsiye ederim,doktorun yeri bahcelievler calislarda.Ayrica uzman tv de vahap oneyin bir suru videosu var,izleyin gorun...

Merhaba

Ben bahcelievlerde oturuyorum,oglum 3,5 aylik:nazar: ve medical parkta dogdu,hastaneden cikarken oranin doktorundan randevu vermislerdi ama ben Dr Vahap Oney`e goturdum oglumu,halen daha ona goturuyorum,cok tecrubeli ve inanilmaz hastasi var,muayene ucreti 180tl,oglum 2 aylikken verem,5li karma ve pnomokok asilari toplam 175tl ve muayane ucreti 180tl toplam 355tl verdim ama ogluma ozel saglik sigortasi yaptirdigim icin %80 ini geri aliyorum,yani 180tl muayane bana sadece 36 tl ye geliyor,ozel saglik sigortasi olanlara veya bebeginde sebepsiz problemler olanlara vahap beyi oneririm,kac tane arkadasim goturdu ve herkes cok memnun,pahali ama bebeklerimize deger,insanin aklinda suphe kalmiyor,sorulari yanitliyor,telefonla destek veriyor,kisacasi tavsiye ederim,doktorun yeri bahcelievler calislarda.Ayrica uzman tv de vahap oneyin bir suru videosu var,izleyin gorun...

canım cok tşkr ederım ama bılıyorum kendısını uzman tv den ama fıyat olarak bızı asar

incirli ethica hastanesinde Dr. Mehmet Çelik...önerebilirim..yeğenimin doktoru, hastanede temiz ve güzel ve ayrıca randevuyla gidiyorsunuz fazla sıra beklenmiyor... bildiğim kadarıyla SGK anlaşmasıda var...bende bir doktor olarak Mehmet beyin doktorluğuna ve bilgisine çok güvenirim..biz çok memnunuz..ben anadolu yakasında olduğumdan kendi doktorumu yazmadım...sağlıklı günler dilerim canım..

Biz Medical Park B.evler'de Pınar Balgöz e gidiyoruz. İyi bir doktor. Dinliyor. Yoğunlugu size hissettirmiyor içerdeyken. Kendisinin de 2 tane çocugu var. Ben memnunum,tavsiye ederim. Aslında orada Özlem hanım vardı ama baska hastaneye geçti. Biz de Pınar hanım ı deneyelim dedik, memnun kaldık.

merhabalar

ben oğlumu bahçelievler JFK'da Erhan Yüce ye götürüyorum.
bi arkadaşımdan tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım.

oğlum 4 yaşında ve şimdiye kadar avrupa yakasında gitmediğim doktor kalmadı.
ama Erhan beyden çok memnunum.
çok ilgili güler yüzlü sizi bi çok konuda bilgilendiren birisi

hastaneden randevu alıyorsunuz hiç beklemiyorsunuz.
fiyatı sgk çalışan için 12 lira...

Merhaba

canım, bebeğin aşılarına niçin ücret ödüyorsunuz ki? sağlık ocağında ücretsiz... Üstelik elektrik kesintisi vs. gibi durumlarda aşılar bozulur, böyle durumlarda sağlık ocaklarında tutanak tutulur ve aşılar aynen çöpe gider, devlet yenisini gönderir. Yani bozuk aşı bulunma ihtimali yok sağlık ocaklarında. Ama özellerde çocuğa kim ne yapıyor belli değil.. Üstelik devletin ücretsiz sağladığı aşıyı bir de utanmadan para karşılığı yapıyorlar... Tabii ki bebeklerimiz dünyaya değer ama bu duygumuzdan yararlanıp da doktorların bizi enayi yerine koylarına dayanamıyorum...

Benim kendi yeğenimin özeldeki doktoru "sağlık ocağındaki aşılar ateş yapar, orda yaptırmayın" demiş! İnsan utanır.... Bunlar öbür tarafta Allah'a nasıl hesap verecekler... Türkiye'nin her yerindeki, özellerdeki aşılar da, sağlık ocaklarındaki aşılar da, hastanelerdeki aşılar da, muayenehanelerdeki aşılar da, bütüüüüünn aşıların hepsi hıfzıssıha'dan dağıtılır, hepsi birbirinin aynıdır...

Neyse tabi herkesin kendi tasarrufu, sürç-i lisan ettiysem affola :))

canım, bebeğin aşılarına niçin ücret ödüyorsunuz ki? sağlık ocağında ücretsiz... Üstelik elektrik kesintisi vs. gibi durumlarda aşılar bozulur, böyle durumlarda sağlık ocaklarında tutanak tutulur ve aşılar aynen çöpe gider, devlet yenisini gönderir. Yani bozuk aşı bulunma ihtimali yok sağlık ocaklarında. Ama özellerde çocuğa kim ne yapıyor belli değil.. Üstelik devletin ücretsiz sağladığı aşıyı bir de utanmadan para karşılığı yapıyorlar... Tabii ki bebeklerimiz dünyaya değer ama bu duygumuzdan yararlanıp da doktorların bizi enayi yerine koylarına dayanamıyorum...

Benim kendi yeğenimin özeldeki doktoru "sağlık ocağındaki aşılar ateş yapar, orda yaptırmayın" demiş! İnsan utanır.... Bunlar öbür tarafta Allah'a nasıl hesap verecekler... Türkiye'nin her yerindeki, özellerdeki aşılar da, sağlık ocaklarındaki aşılar da, hastanelerdeki aşılar da, muayenehanelerdeki aşılar da, bütüüüüünn aşıların hepsi hıfzıssıha'dan dağıtılır, hepsi birbirinin aynıdır...

Neyse tabi herkesin kendi tasarrufu, sürç-i lisan ettiysem affola :))

arkadasım tavsıyen ıcın tşkr ederım ama yemın ettım bundan sonra asla göturmem sağlık ocağına göturenlerede saygım sonsuz herkezın göruslerı farklıdır ama aylık 50 ytl benı sarsmaz özellerdekı temız hijyende lutfen kımse kızmasın ama kactane sağlık ocağına gıttım göremedım ustune basarak söyluyorum benım gıttığım temız benım dokturym ılgılenıyo dıyen gıtsın ben nerdeyse yasal surece gırıyordum aıle hekımı bırtek sırtını dınledı tamam gıydır dedı ee dedım boy kılo daha 25 gun önce geldın dedı 2 kere gıttım oda gıttığımız hastaneye asılar gelmemıstı ben hizmet hastanesınde doğum yaptım ve orda devam ettım ama malesef doktorumuz ayrıldı ordan sağlık ocağımı allah dıyorum artık ÜSTELIK BİR COK ÖZEL HASTANEDE AŞILAR ÜCRETSIZ YASAK UCRET ALMAK DEVLET ASILARINDAN CANM

kesınlıkle emın mından dıyorummmm hamıleyım ve emın beye götüreceğimm bademcık sısmesının bıle neden oldugunu arastıran bır dr eczanede çalışıyorum cevremde bır sürü dr var ama bütün hastalar emın beyden çok memnun

mesela danone yoğurtları kesınlıkle önermıyor bademcık sısmesını tetıklıyormuş o küçük çock yoğurtlarını dıyorum

arkadasım tavsıyen ıcın tşkr ederım ama yemın ettım bundan sonra asla göturmem sağlık ocağına göturenlerede saygım sonsuz herkezın göruslerı farklıdır ama aylık 50 ytl benı sarsmaz özellerdekı temız hijyende lutfen kımse kızmasın ama kactane sağlık ocağına gıttım göremedım ustune basarak söyluyorum benım gıttığım temız benım dokturym ılgılenıyo dıyen gıtsın ben nerdeyse yasal surece gırıyordum aıle hekımı bırtek sırtını dınledı tamam gıydır dedı ee dedım boy kılo daha 25 gun önce geldın dedı 2 kere gıttım oda gıttığımız hastaneye asılar gelmemıstı ben hizmet hastanesınde doğum yaptım ve orda devam ettım ama malesef doktorumuz ayrıldı ordan sağlık ocağımı allah dıyorum artık ÜSTELIK BİR COK ÖZEL HASTANEDE AŞILAR ÜCRETSIZ YASAK UCRET ALMAK DEVLET ASILARINDAN CANM

Evet evet buna katılıyorum... Açıkçası ben özellere karşıydım eskiden, ne zaman hastalansam ilk tercihim devlet hastanesi olurdu ama yemin ederim lanet olsun o devlet kuruluşlarına dedim artık ya! Ne zaman gitsem, afedersiniz it muamelesi yaptıklarını gördüm herkese!
8 aylık hamilyken kan işedim bir gün bütün gün, Kartal Eğitim ve Araştırma'ya gittik benim ısrarımla, eşim "özele gidelim" dedi, istemedim.... Kadın Doğum Acil'de doktorla muhatap olailmek ne mümkün! Gecenin yarısı acilde 8 aylık hamileyim, hemşireyle muhatap ettiler beni! Hemşirenin biri gelmiş, "ne şikayetin var?" diyor. "İdrarımda kan vardı bütün gün" dedim, "git idrar tahlili yaptır gel" dedi. Ulan hayvan, o kadarını ben de biliyorum. Çağır da bi zahmet uyuşuk şefin, doktorun gelsin.. Yarabbim ya, tövbe ettim artık devlete ben.. Her gittiğimde bir başka pislik yaptılar...
Çok haklısın o konuda, tamamen katılıyorum!
Sağlık ocaklarını da pislik götürüyor çoğunlukla, orda da haklısın... Ben sadece aşılar için götürüyorum sağlık ocağına. Aşılarını olup, boyunu kilosunu ölçtürüp, damla falan verilecekse (D vitamini falan hani), onları alıp çıkıyorum. Benim şansım şu, eşimin çalıştığı sağlık ocağına götürüyorum, dolayısıyla yapılan iş ve temizlik içime siniyor... Eşim çok titizdir, temizlik personeline her gün karış karış temizlettirir sağlık ocağını...
Ama bunun dışında çocuğun bir hastalığı, bir şikayeti olursa aynen kapıp özele götürüyorum. Geçenlerde sünnet derisiyle ilgili, bir de böbrekleriyle ilgili bir problemi oldu mesela, aynen kapıp özelde bir çocuk üroloğuna götürdük ikisinde de.....
Yani haklısınız, katılıyorum size.
Sadece devletin ücretsiz olan aşılarına özelde fahiş fiyatlar biçilmesini, üzerine bir de doktorların "devletin aşısı ateş yapar" gibi yalanlar söylemesini içime sindiremiyorum. Çünkü aşılar zaten Hıfzıssıhadan tüm Türkiye'ye dağıtılıyor, hepsi aynı.... Enayi yerine konmaya dayanamıyorum yani...
Ama bazı özeller de aşıdan ücret almıyormuş, ne güzel,iyi ki söylediniz bunu...
Keşke ne özellerde ticarethane mantığı olsa, ne de devlet kurumları insana köpek muamelesi yapsa... Doğru düzgün kurum ve doktor bulabilmek ne zor.... :KK43:(

Kartal'ın gerizekalı hemşiresi bir de bana "gebe misin?" diye sormuştu!!! Yok, gebe değilim, 8 aylık koca bir göbekle Kadın Doğum Acil'de gecenin bir yarısı, keyiften oturuyorum..Off, of....
Elime verdiği tahlil kağıdına bir de bir sürü şey "yapıldı" diye işaretlemiş... Ultrason çekildi falan yazmış... Parasını alacak ya... Allah'a nasıl hesap verecek bunlar ya... Offf....

Biz Medical Park B.evler'de Pınar Balgöz e gidiyoruz. İyi bir doktor. Dinliyor. Yoğunlugu size hissettirmiyor içerdeyken. Kendisinin de 2 tane çocugu var. Ben memnunum,tavsiye ederim. Aslında orada Özlem hanım vardı ama baska hastaneye geçti. Biz de Pınar hanım ı deneyelim dedik, memnun kaldık.

kesinlikle önermiyorum PINAR BALGÖZ ü , hiç memnun kalmadım , inanılmaz kötü bir doktor.
ben daha geçen hafta 13 aylık kızımı götürdüm, ve bize çok ilgisiz davrandı ilk kez gittiğimiz halde, ve konuşmana hiç fırsat vermiyor ve bizim muyaene saatimiz olduğu halde sürekli içeriye birileri girip çıktı, pınar balgözde biz yokmuşuz gibi onlara cvp verdi, bir çocuğa nasıl davranacağını hiç bilmiyor. muayenden bir kaç gün sonra aradım bir soru sormak için ve beni resmen tersledi ve telefonu yüzüme kapattı. yani arkadaşlar ben hiç ama hiç memnun kalmadım ve halen iyi ve ilgili bir doktor arıyorum kızıma

sefaköyde ismail doğancalı var. hem çok çok iyi bir doktordur hem de işini çok sever. bayram, haftasonu, gece , gündüz istediğiniz zaman arayıp ne isterseniz sorabilirsiniz. biz çok memnunuz.

X