İzmir'de Estetik Cerrah tavsiyeleri

smyrna

Guru
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
194
1
Selam arkadaşlar... Ben İzmir de oturuyorum ve burunuma estetik yaptırmak istiyorum. Daha önce rinoplasti ameliyatı geçirmiş arkadaşlardan kime ameliyat olduklarını ve ne tür sıkıntılar çekip neka dar ücret ödediklerini merak ediyorum. Benim burun ucum biraz fazla geniş ve bu yüzdende çok büyük geliyor bana...Profilden beğeniyorum burnumu ama önden hayır... :1no2:
Yardımcı olursanız çok sevinirim....
Hepimize güzel günler a.s.

merhaba smyrna
benim kuzenim izmirde burun estetiği oldu gazi hastanesinde ve burnu çok güzel oldu gerçekten ama doktoru ve parasını bilem,iyorum çünkü estetik olduğunu saklıyor güya aprtman kapısı çarpmış onun için ameliyat olmuş , burnu kemerli biraz yamuk ve iriceydi şu anda çok düzgün nasıl olduysa artık bende salağa yatıyorum aslında benimde aklımdan geçi,yor estetik ama benimkide kemerli ama cesaret edemiyorum umarım iyi bir doktor bulabilirsin.

Bu konuda sana tavsiue edeceğim kişi ALİ BARUTÇU 9 Eylül hastahanesinde çalışıyor. İzmir de ünlü biridir.

Bu konuda sana tavsiue edeceğim kişi ALİ BARUTÇU 9 Eylül hastahanesinde çalışıyor. İzmir de ünlü biridir.

Kesinlikle katılıyorum. Ali Barutçu kelimenin tam anlamıyla süperdir. Burnum kırıldığında yerine koyan oydu. Çok araştırma yapmıştık bu konuda ve herkes aynı ismi verdi. Hatta burnum alçıdayken Asancakta yemek yiyiyordum yan masadan çok hoş bir hanım Ali Barutçu mu yaptı burnunuzu diyince şaşırmıştım:)
Ali Barutçu 9 Eylül Ünv. Estetik ve Plastik Cerrahi nin Ana Bilim Dalı Başkanıdır.
Çok ilgili bir insan aynı zamanda, benim için tatlini bölüp Bodrum dan gelmişti.
Üstelik paragöz biri de değil...

Estetikten farkı yoktu canım çünkü burnum dağılmıştı ve eski haline döndü. ayrıca ona estetik yaptıranlarıda tanıyorum , memnun olmayan yok. Çok kişiye tavsiye ettiğim için sonuçları biliyorum. istersen bi araştır Ali Bey i ve yorumları kendin duy daha iyi...

Estetikten farkı yoktu canım çünkü burnum dağılmıştı ve eski haline döndü. ayrıca ona estetik yaptıranlarıda tanıyorum , memnun olmayan yok. Çok kişiye tavsiye ettiğim için sonuçları biliyorum. istersen bi araştır Ali Bey i ve yorumları kendin duy daha iyi...

başladım bile... tşk.ler....

Peki yok mu koskoca İzmirde başka önerilecek doktorlar??

bende yıllardır olmak ister ve vaz geçerim bu sene bir gaza geldim dr a gittim burun kemiğimde bir kırık var dıştan görülebilen bişi kışın genelde ağzı açık uyumama neden oluyor ama olmadanda yaşayabilirim aslında ama eşim evlendiğim günden beri söyler durur burnuna estetik yaptıralım diye yani az bir müdahale yetecek ama korkudan gidemiyordum neyse ben kent hastanesine gittim orda bir dr la görüştüm ama işin doğrusu bana güven vermedi ve istediği parada çok fazlaydı bende şimdi ekim ayına erteledim ameliyatı yazın yapmıyorlarmış yani bende dr araştırıyorum ...

canım merhaba ben yeni üyeyim, estetik burun ameliyatı araştırırken siteyi bulup üye oldum. bende teoman doğana 1 hafta sonra ameliyat olucam nasıl bir doktor hiç duydunmu?

ne oldu smyrna
oldun mu ameliyat??

Hayır.....:1no2: daha doktor araştırmasını bitiremedimki...Daha sadece bir doktor tavsiye edildi... İzmirli kızlar güzeldir, tamam ama estetik olanlar da var...
Ben şu doktora burun estetiği yaptırdım tavsiye ederim diyenleri bekliyorum hala fisfisfis

İzmirliler...Bu forumu takip etmediğinizi düşünmeye başladım artık :bbo:
Ama takip eden arkadaşlar da vardır diye ümit ediyorum hala yerimseniben
Yeni bir doktor buldum :dance: Prof. Atay Atabey...ve hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum...:uhm: Konu malum..Burun estetiği...
Hadi kızlar yardımcı olalım birbirimize a.s.

merhaba smyrna,
ben sana Ahmet Aksoylar 'i oneririm.bizzat burun ameliyati yaptirmadim ama iyi sonuclar alanlari biliyorum.benim gogus kucultme ameliyatimi yapmisti.internetten de arastirabilirsin ama ben bir randevu al ve gorus derim.mutlaka yardimci olur.
hoscakal

merhaba smyrna
benim kuzenim izmirde burun estetiği oldu gazi hastanesinde ve burnu çok güzel oldu gerçekten ama doktoru ve parasını bilem,iyorum çünkü estetik olduğunu saklıyor güya aprtman kapısı çarpmış onun için ameliyat olmuş , burnu kemerli biraz yamuk ve iriceydi şu anda çok düzgün nasıl olduysa artık bende salağa yatıyorum aslında benimde aklımdan geçi,yor estetik ama benimkide kemerli ama cesaret edemiyorum umarım iyi bir doktor bulabilirsin.

benim burnum da çok büyük değil , önden sorunsuz görünüyor ama profilden kemeri belli oluyor. şu an estetik yaptıramam, malum öğrenciyim. ama bir kaç yıl sonra ciddi anlamda düşünüyorum. ALİ BARUTÇU'ya giden arkadaslar burun estetiğinin maliyeti hakkında bilgi verirlerse çok sevinicem:1rolleyes:

aydanehir...açtığım iki konuyuda takip etmiş ve cevap yazmışsın...Çok teşekkür ederim...
İzmir dışında başka bir yerde ameliyat olmayı düşünmüyorum aslında...Çünkü amleiyattan sonra kontroller olacaktır diye düşünüyorum..Sürekli şehir dışına git gel yapmam benim için zor...Çalışıyorum çünkü...

canım ben 5 sene önce ege ünv prf:fazıl appaydına burun ameliyatı oldum .memnun kaldım. ben de burnumda kırık ve kireçleme vardı.korktuğum için uzun süre kaçmış,araştırmıştım.hem içini hemde dışını(estetiğini) aynı anda yaptı.sen de istersen bir konuş. hem hastaneye hemde özeline gidebilirsiniiz...
herkese allah sağlık versin

Selmlar meme büyütme ameliyati icin izmirde güvenilir bir dr. bilen varsa lütfen biliglerinizi bekliyorum. Kasim sonu orada olacagim......

çok geçmiş olsun mor kedi... bana adını özel mesajla yazabilir misin..? yakın bir arkadaşım izmir de dermabrazyon yaptırdı... sonuç tam anlamıyla felaket... aynı adam mı bilmek istiyorum...

Geçmiş olsun mor kedicim. İzmir'de en iyi plastik cerrah Prof Atay Atabey bence de. Yalnız şu dr.un ismini özelden bildirir misin?

yakın zamanda atay atabey'e burun estetiği yaptıran var mı..?

a.sPın@rcım slm, benim oğlum 9 Eyl.Tıp Fak.5.sınıf öğrencisi ve Prof. Atay Hocanın çok beğeniyor bilgisini. Hatta benim de burnumda az bi bozukluk var düşmekten oldu. Atay Hocaya gösterecem.İi geceler.

a.sPın@rcım slm, benim oğlum 9 Eyl.Tıp Fak.5.sınıf öğrencisi ve Prof. Atay Hocanın çok beğeniyor bilgisini. Hatta benim de burnumda az bi bozukluk var düşmekten oldu. Atay Hocaya gösterecem.İi geceler.

atay atabeyin hakkında çok güzel şeyler duyuyor ve okuyorum... aralarında en güvenilir o galiba... ama biraz fazla fiyat veriyomuş... gerçi ne kadar yüksek fiyat olursa olsun en iyisine yaptırmak en doğrusu... ama yine de yakın zamanda kendisinde rinoplasti olan varsa, ücret hakkında bilgi verirse sevinirim... (izmir de olsam gidip kendim görüşücem ama ankaradayım şuan)

X