Göz Makyajı Lacivert eyeliner tavsiyesi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende alıcaam lacivert eyeliner. dediğiniz gibi verita golden rose flormar a bakıcam
simli olmasın istiyorum ama:KK19:
bourjois yada bi bakiim:KK16:

bugün baya baktım ama yok istediğim gibi, lacivert:KK59:
ya açık mavi ya değişik bişi ya simli ya parlament mavisi var. borjois, golden rose, golden lady, flormar, cecile, innova, max factor baktığım markalalar. ve lacivert yok. haberiniz olsun arkdaşlar:KK76:

sevilla markada buldum tam istediğim gibi lacivert! aldım. ama bakalım performansı nasıl:KK61:

canım benim eyeliner denince aklıma gelen tek şey inglot gel eyeliner...Ayrıc renk renk istediğin herşeyi bulabilirsin...En tavsiye edilen ürünler arasında yer alır...

canım benim eyeliner denince aklıma gelen tek şey inglot gel eyeliner...Ayrıc renk renk istediğin herşeyi bulabilirsin...En tavsiye edilen ürünler arasında yer alır...

jel eyeliner çok tavsiye edildi yaa bu bitince kesin jel alcam! ne kadar peki?

Arkadaşlarım ben lacıvert eyelıner ıstıyorum ama bır turlu bulamadım bana tavsıyelerınızı beklıyorum

selam cnm bende lacivert eyeliner çok seviyorum aradım bulamadım bi türlü bende goldenrose'nin mavi ve siyah eyelineri var lacivert kullanmak istediğim zaman onları ayrı biyerde karıştırıyorum lacivert oluyor:KK9: Türklerde çareler tükenmez:KK16:

Son düzenleme:
ınglot cabuk kuruyor dedıklerı ıcın almadım
bobbı brown un ve loreal ınkıler cok onerılıyor
ben bendekınden cok memnunum
mads mınerals marka benımkı

Flormar da crazy look mascara serisi var renkli rimeller var pembeden yesile kadar orada sax mavisi var muthis guzel rengi bende kullaniyorum 20 tl cik di ben aldigimda onu deneyebilirsin

X