Saç Kesim Şekilleri Ankarada en iyi saç kesimi ve boya yapan kuaför

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
canimm sana sadece tek bir onerecegim yer var oda magic touch kuafor sadece gideceksin ve memnun kalarak ayrılacaksın daha once mos da calısmıs hepsı tamamen profesyonel calısıyolar:KK19:

maalesef ben de burdaki yorumlar üzerine magic touch kuaföre gittim ve sonuç vasat!!! bulunduğu yer kaliteli diye bi kuaförün iyi olması şart değil istediğim kesimi fotoğrafla gösterdim üstelik victoria beckham modeli sürekli herkesin istediği en çok bilindik bir model olmasına rağmen hiç de o modeli yapamadılar bir daha da gitmem. saçımın sağı ile solu tamamen farklı, kesilir kesilmez o farkı söyledim hemen bi bahane buldular yok efendim sağ taraftaki saç ağırlık yapıyomuş da bilmem ne...... ben ankarada saçımı doğrudürüst kestirip salondan gönül rahatlığı ile ve çıktığım bir kuaför bulamadım maalesef....ne zaman saçlarımı kestirsem hayalkırıklığı ve aylarca süren mutsuzluk!

maalesef ben de burdaki yorumlar üzerine magic touch kuaföre gittim ve sonuç vasat!!! bulunduğu yer kaliteli diye bi kuaförün iyi olması şart değil istediğim kesimi fotoğrafla gösterdim üstelik victoria beckham modeli sürekli herkesin istediği en çok bilindik bir model olmasına rağmen hiç de o modeli yapamadılar bir daha da gitmem. saçımın sağı ile solu tamamen farklı, kesilir kesilmez o farkı söyledim hemen bi bahane buldular yok efendim sağ taraftaki saç ağırlık yapıyomuş da bilmem ne...... ben ankarada saçımı doğrudürüst kestirip salondan gönül rahatlığı ile ve çıktığım bir kuaför bulamadım maalesef....ne zaman saçlarımı kestirsem hayalkırıklığı ve aylarca süren mutsuzluk!

malesef bende gittigime pişman oldum :KK50: :KK50: :KK50:

1 yıldır Ankaradayım.Daha önce hiç bulunmadığım ve yaşamadığım bir şehir 32 yıl ne yaşadım ne geldim gittim, eşimle evlendim ve Ankarada öğretmenim.Arkadaşlar saçlarım zarar görmesin diye röfleye ben 6 ayda bir gidiyorum senede 2 kere .Tabiki aralarda hepimizin yaptığı ve dip boya ya gidiyoruz.Bahçelide oturuyorum kuaför için tunalı kızılaya yaz sıcağında kış soğunda gitmek istemedim. Başka şehirde yaşamanın biz bayanlar olarak ayrıldığımız şehirdeki sürekli gittiğimiz güvendiğimiz kuaförü alıştığımız için zorluğunu anlarsınız .Neresi neresi ara ara bahçelide ciddi anlamda ismen ün yapmış birine gittim dip boyadan aldığı fiyat bıraktığım şehirdeki en ünlü kuaföre verdiğm fiyatın 3 katı hadi onu bırakın saç dibi boyada bu kadar yanar mı ya,yıpranmasın diye föne bile gitmeyen ben 2 ayda bir o dip acısını çektim vee o korkunç gün röfle zamanım geldi ocak ayında kuaförden çıktığımda yolda ağlayarak yollardaki karları saç diplerime koyduğumu asssla ama ssla unutmıycam .Eve geline oocak ayında soğuk suya kafamı soktuğumu asla unutmıycam, 1 tüp bepanteni saç diplerime sürdüğümüzü unutmıycam.Verdiğim ve haram ettiğim o 350 lirayı ben beynime 1 tüp bepanten bitirmek için ,acıdan kafama kar tutmak için vermişim,ben yıpranmasın diye 6 ay beklediğim röfleyi bu acıları kafamdan dökülen kabukları görmek ilaçlı sargılarla oturarak uyumak için beklemişim.Röfleyi bırakın dip boya düşündükçe koprkudan titriyordum fön denildikçe saç derim yanacak diye korkudan kuaför kelimesini duyunca öğretmenler odasından sışarıya çıktım ben aylarca .Bu adamın adını vermiycem dua etsin mahkemeye vermediğimize haram zıkkım olsun.Beni tesadüfen burdaki yorumlardan okuyarak gittiğim bahçeli 2.cd deki STÜDYO V kurtardı.Allah binnn kere razı olsun.Kuaför fobim bitti yanma acı bitti.İçeri girince ilk lafım nolursunuz ben güzel olmaktan önce sağlıklı olayım lütfen en ama ennnn minik bir yanma hissetmiyim dedim.Geçen ay dip boya işlemi ile gittim ilk kez ve kesim de yapıldı ve fön 3üne ne verdim biliyo musunuz 85.Öbüründe dip boyaya verdiğimin yarısı ve kesiim de fön de içinde onu bırakın saç diplerim acımadı yanmadı boyanın bekleme zamanı var ya hani ben o zamanda mutluluktan gözlerimin dolduğunu yaşadım orda o kadar memnun kaldım anlatamam ilgi alaka harika.Ve bu ay yine gittim dip boyaya bakın bendeki cesarete kuaförüme güvenmek meğer ne kadar güzelmiş.Bu ay yine dip boya kesim yok fön ne aldı sizde 65.Allah bin kere razı olsun yollarda kendisine dualar okuyarak geldim evime mutluluktan uçarak.Maşallaahh .Evinize gider gibi gidin .STÜDYO V Bahçelievler 2.cad

solfejj78 hanım bence de kuaförün ismini bizimle paylaşın. kuaför arayan arkadaşlarımız çok aynı şeyleri bizlerde yaşamayalım..
Ayrıca keşke bu durum için mahkemeye başvursaydınız. Anlattıklarınıza göre zararınız doktor muayenesiyle çok rahat bir şekilde ıspatlanabilecek bir zarar. Maddi manevi zararlarınız mahkeme tarafından mutlaka giderilirdi. Lütfen böyle konularda daha duyarlı olalım. Böyle durumlarda mutlaka gerekli mercilere başvuruyu yapalım.

Aynen ben de gittim tavsiye üzerine besleme gibi saç kesimi oldu ama hemen toparlattım tabi başka yere

TARA kuaför ykm nin arkasındaki şehit adem yavuz sokakta çok tarz saç kesimi yapıyolar saçımı kırığını al diyince kırpmıyolar gayet güzel kesim yapıolar kullandıkları malzemeler çok kaliteli diğer kuaförlere göre biraz pahalı ama ne istersen onu yapıolar saçı kafalarına göre kesmiyorlar ben çok kuaför kurbanı oldum ama sonunda aradığımı buldum tavsiye ederim internet sitesinden bak istersen xxxxxx
buranın adını çok duydum ama yine de kararsızım

Buradaki tavsiyeler üzerine gittim magic t. kuaföre iyi de para ödedim bir de kampanyaları varmış olamasa daha ne kadar öderdim bilemiyorum ama besleme saç kesimi yaptılar

İstedğim model de atla deve değildi yani neyse ki kendi yöntemimle saçı topladım da kimse anlamadı azıcık uzayınca da düzelttiirdim

O yüzden bence sadece kuaför değil kesim yapan kişi önemli bence onu da paylaşmalıyız diye düşünüyorum

Çiğdem de V&V kuförün saç kesimini beğenmem ama röflesi on numaradır. Düz boyalarını da pek beğenmedim başkalarında gördüğüm halini söylüyorum.

Etlikde mop hair studio var kızlar valla bende internet üzerinden randevu alarak gittim ve çok sıcak kanlı ve profosyonel bir bey isinin ehli ben çok memnun kaldım aynı zamanda renklendirme uzmanlığı yapıyormuş topuz eğitmeni

Bende sizin gibi hep memnuniyetsizlik yasiyordum takI mop hair STUDIO ya gidene kadar bende burda forumdan tavsiye uuzerinegittim 've butik 've cok sicak bir ortam isinin gercek den ehli

Ben de sizlere faydalı olmak adına kendi kuaförümün adını vereceğim. Selinda kuaför, hoşdere caddesinde. Hasan Bey sahibidir ve kendi yapar tüm işlemleri. Mükemmelliyetçi bir yapınız varsa ve simetri kaygısı yaşıyorsanız gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Harika kesim yapar. Boyası da keza başarılıdır.

Ben de sizlere faydalı olmak adına kendi kuaförümün adını vereceğim. Selinda kuaför, hoşdere caddesinde. Hasan Bey sahibidir ve kendi yapar tüm işlemleri. Mükemmelliyetçi bir yapınız varsa ve simetri kaygısı yaşıyorsanız gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Harika kesim yapar. Boyası da keza başarılıdır.

Merhaba ben Selinda Kuaförü arayıp saç kesimi için fiyat sordum ama 50 TL dedi. Yani biraz fazla değil mi? Ben Ben aslında Adana'da yaşıyorum.
Saçlarını sık sık kestiren biri de değilim. Fiyatının daha ucuz olmasını beklerdim. Kesimini bildiğim, güvendiğim bir yer olsa yine 50 TL veririm, sonuçta saç kesimi bu.
Ama güvenemiyorum işte. Ya kötü olursa? Siz son zamanlarda Selinda Kuaföre gittiniz mi? Kuaförde kalite değişimi var mı?

Hangi kuaföre gitmen konusunda değil hangisine gitmemen konusunda sana yardımcı olabilirim. Kesinlikle Kızılay'a Yasemin Evcim e gitme. O kadar kısa kesti ki başka hiç bir kuaför duzeltemiyir. Mahalle kuaforleri bile görünce çığlık attı resmen.

X