Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boğazda nodül

1. Konu Sahibi : KARARSIZ #1

Boğazda nodül

selam arkadaşlar benim boynumda nodüllerim var 1 senedir kontrol ettiriyorum doktorum hiçbir ilaç vermedi biyopsi yapıldı temiz çıktı boyutlarının ilaçla müdahale edilecek gibi olmadığı(büyükmüş) sadece ameliyatla alınabileceğini söyledi.Tahlillerim temiz çıktığı içinde almaya gerek yok dedi. ben genel cerrahiye gitmiştim ama kkb bakıyormuş doktor orayada yönlendirmeyince gitmedim.Bu aralar yutkunurken zorlanıyorum bademcik değilgırtlağımın altında bir yerde takılıyor sanki sizce nereye gideyim bunu yaşayan varmı?

2. Konu Sahibi : KARARSIZ #2
    Öncelikle geçmiş olsun...Aynı sorun bende var ama kkb bakmıyor genel cerrahi bakıyor.Ben önce kkb gitmiştim orda fark edilmişti nodüllerim ama sonrasında genel cerrahiye yönlendirdiler...

3. Konu Sahibi : KARARSIZ #3
    benim sol çenemin altında sert bi kitle var kbb ye gittim biopsi yapıldı ve tümör oldugu söylendi kesinlikle alınması gerekiyormuş aldırmazsam kansere kadar gidebilir dedi. onun için iyi bir doktor arıyorum hala :(( bence ihmal etmeyin

4. Konu Sahibi : KARARSIZ #4
    Öncelikle, geçmiş olsun.
    Nodüller tiroid bezinde ise Endokronolojiye gidiliyor. Ameliyatlık bir durum görürlerse Genel Cerrahiye gönderiyorlar.
    Ameliyat sözkonusu olursa da hiç korkulacak bir şey olmadığını söyleyebilirim. Bana açıkçası biyopsi yaptırtmak daha zor geliyor.

5. Konu Sahibi : KARARSIZ #5
    Alıntı sena01 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Öncelikle, geçmiş olsun.
    Nodüller tiroid bezinde ise Endokronolojiye gidiliyor. Ameliyatlık bir durum görürlerse Genel Cerrahiye gönderiyorlar.
    Ameliyat sözkonusu olursa da hiç korkulacak bir şey olmadığını söyleyebilirim. Bana açıkçası biyopsi yaptırtmak daha zor geliyor.

biopsiden kormana hiç gerek yok ben yaptırdım hiç bir ağrı acı hissetmedim. o bölgeyi uyuşturmadılar bile

6. Konu Sahibi : KARARSIZ #6
    Alıntı mutgul kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    biopsiden kormana hiç gerek yok ben yaptırdım hiç bir ağrı acı hissetmedim. o bölgeyi uyuşturmadılar bile
    evet biyopsi zor bişey değil bende yeni yaptırdım ama sonucum gelmedi daha..bekliyorumm

7. Konu Sahibi : KARARSIZ #7
    Giriş tarihi
    Mar 2007
    evt bendede bogazimda nodül var 3 cm den 4 cm e cikti 3 ayda
    dr kesin amaliyat dediler
    iyi huylu kotu huylu oldugu amaliyatta belli olurmus