Doğuma Hazırlık sizde neler çağrıştırıyor

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
valla açık söyliyim devran çağlar vardı şarkıcı onu hatırlattı.bülent ersoy a benzerdi

devran çağlar:) ağzında gül tuttuğu bir afişi vardı fuardaki bir gazinoda. anlamı da "devirler,çağlar,zaman" bendeki çağrışımı malesef olumsuz.

kesinlikle Devran ÇAĞLAR = Sahte Sevgililer :)

Evet bende de öyle:KK17:
Sanki çok arabesk gibi geldi,küçük bir bebekte düşünemedim sanki:44:
Ama gene de siz beğendiyseniz..

rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin.....,
ismi beğenmedim...çok demode olmuş bir isim ben size illaki yeni isim koyun demiyorum ama buda hoş değil,....

Ben çok beğendim bu ismi.. geçen gün bunun muhabbetini yapıyorduk insanın ismi biraz dolu olmalı diyorduk, hani çocukken çok tatlı duran isimler var ama büyüyünce hala tatlı durması tuhaf oluyor ya biraz, işte dolu dolu olmalı derken bunu kastediyorum
Bence Devran ismi işte dolu dolu bir isim..

ben de eşim önerdiğinde devran çağları anımsadım fakat eşim ısrarla herkesin aklına gelmez demişti.teşekkürler yorumlarınız için...

okur okumaz devran çağlar geldi aklıma, o gelince bülent ersoy o gelince de ...... :))

Aslında söylenişi, ses uyumu güzel bir isim yine de ben düşünmezdim bu ismi

Bence mutluluktan aglar. İnanamaz. Kimse abone olmamistr sarkilarina ama hepimizi ne etkilemis adam. Haberi yok bence bir nesli bu kadar etkileyebildiginden

herkes gibi bendede devran çağlar ı çağrıştırdı ve bebeğe uygun bir isim değil bence:KK50::KK50:

kuzenimin bir arkadaşı var adı DEVRAN. onu tanıdığımdan beri oğlum olursa adını DEVRAN koyucam deyip duruyorum:))) çocuk çok sevimliydi( yaşı benden oldukça küçüktü tabi yanış anlaşılmasın) boy,endam,ses, efendilik hepsi mevcuttu maşallah.çok ASİL bi isim bence. ben arkadaşlarıma söylediğimde pek hoş karşılanmadım.ama ben ısrarla çok güzel bir isim olduğunu iddia ediyorum:)))

Ben çok beğendim bu ismi.. geçen gün bunun muhabbetini yapıyorduk insanın ismi biraz dolu olmalı diyorduk, hani çocukken çok tatlı duran isimler var ama büyüyünce hala tatlı durması tuhaf oluyor ya biraz, işte dolu dolu olmalı derken bunu kastediyorum
Bence Devran ismi işte dolu dolu bir isim..

evet aynen bencede

kücükken tatli sevimli gelen isimler var ama cocuk büyüdügünde erkek adam oldugunda tuhaf kaciyo...
mesela berke, furkan gibi isimler kücük cocuk icin güzel ama büyüdügünde pek yakismiyo bence..

kiz cocuklarinda farketmez cünkü kizlar büyüdügünde de narin yapili kaliyolar isimleri sevimli olsada olur
ama erkek büyüdügünde ismi biraz erkeksi olmasi lazim

devran cok güzel karizma bi isim bence :)

Son düzenleme:
DEVRAN ismi bende de ilk duyduğumda bir şarkıcı vardı onu çağrıştırdı hiç hoş değil ya bence. Asrın koy daha iyi

X