Bunlarda benim çeyizlerim bakalım begenecekmisiniz

kocasinatapiyo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
1.119
3
çeyizlerımde bulabıldıklerımı ekledım arkadaslar okadar cok çeğizim var ama hepsı kolılerde bır oda dolusu çeğiz var bunlar bulabildiklerım daha buldukça eklerım

en az 15 takım nevresım ve pikem var ama inanın modellerını hatırlamıyorum alalı cok kısa bir zaman oldu ama hatırlayamıyorum

Son düzenleme:
canıya zenginiz galiba ki 15 ten fazla nevresimin varmış benimde toplasan 6 7 anca eder:KK12: ii günlerde kullan

iyi günlerde kullan tatlım...

yalnız yanlış anlamazsan bişey dicem paçi tencerelerine pek fazla güvenme. ben eylül de mi ekim de mi ne tavasını adım, sadece yumurta pişirdim ve kesinlikle metal sürmem hep tahta kaşık kullanırım... pansiyonda kalıyorum ve tek yaşıyorum sadece hafta sonları odamda kahvaltı yapıyorum. yani pek kullanmama rağmen içi kısım kısım yapıştırmaya başladı.... ben öyle çok fazla odada yemek pişirip yiyen biri de değilimdir... ve malesef ki bulaşıklarımı hep elimde yıkıyorum...

benm tavam 18 cm mor renkli... 20 cm yeşilini anneme diğer pembe olan en miniğini de yengeme vermiştim... ben üçünü 16.90 a almıştım galiba... pek önemsemedim yapışmasını, kullan at cinslerden bence paçi nin ürünleri... çeyiz için düşünüyosan daha iyilerden albence, hatta seramik tabanlılar var ben de onlardan tava seti alıcam kendime evlilik için acelem yok birazcık fiyatları düşsün diye bekliyorum...

Son düzenleme:
güe güle kullan cnm aldıklarını.
buarada pembe kulplu herşeyin süper

banyo takımına gelince onlarda primanova sanırım. bizde de primanovanın 4 modeli var hepsi güsel ama taşlı olan modellerinin malesef taşları ya döküldü yada içine yerleşik olan taşlar karardı.

yani ıslatmaman gerekiyor.banyodada ıslanmadan olmuyor :96:

renli teflolar çok güzelmiş markası fiyatı ne güle güle kullan
ben rengi uydgu için bu resmi koydum benım tencerelerım duz pembe ben 45 tl ye almiştım artık ne çıkarsa

canıya zenginiz galiba ki 15 ten fazla nevresimin varmış benimde toplasan 6 7 anca eder:KK12: ii günlerde kullan
zenginlikten değil 3 yılın bırlesımı ayrıca sadece nevresım degıl 15 olan pikelerle beraber
iyi günlerde kullan tatlım...

yalnız yanlış anlamazsan bişey dicem paçi tencerelerine pek fazla güvenme. ben eylül de mi ekim de mi ne tavasını adım, sadece yumurta pişirdim ve kesinlikle metal sürmem hep tahta kaşık kullanırım... pansiyonda kalıyorum ve tek yaşıyorum sadece hafta sonları odamda kahvaltı yapıyorum. yani pek kullanmama rağmen içi kısım kısım yapıştırmaya başladı.... ben öyle çok fazla odada yemek pişirip yiyen biri de değilimdir... ve malesef ki bulaşıklarımı hep elimde yıkıyorum...

benm tavam 18 cm mor renkli... 20 cm yeşilini anneme diğer pembe olan en miniğini de yengeme vermiştim... ben üçünü 16.90 a almıştım galiba... pek önemsemedim yapışmasını, kullan at cinslerden bence paçi nin ürünleri... çeyiz için düşünüyosan daha iyilerden albence, hatta seramik tabanlılar var ben de onlardan tava seti alıcam kendime evlilik için acelem yok birazcık fiyatları düşsün diye bekliyorum...
zaten benım tenceremın markası bu değil ben 45 tl ye almıştım tabı gene ucuz sadece renk katsın ıstedım arada kullanırım zaten hergun bunları kullancak olsam hemen bozulur 45 tllık tencereden ne beklersın kı

güe güle kullan cnm aldıklarını.
buarada pembe kulplu herşeyin süper

banyo takımına gelince onlarda primanova sanırım. bizde de primanovanın 4 modeli var hepsi güsel ama taşlı olan modellerinin malesef taşları ya döküldü yada içine yerleşik olan taşlar karardı.

yani ıslatmaman gerekiyor.banyodada ıslanmadan olmuyor :96:
benım takımımda kararma olmaz zannedersem cunku demir değil taşları artık dökülürse şansımıza pahallı bir set bozulursa üzülürüm

güzelmiş iyi günlerde kullan:nazar::nazar:

güle güle kullan aldıklarını maşallahh

Güle güle kullan :KK34:

mutlu günlerde kullan...

güle güle kullan cnm aldıklarını :nazar:

banyo setiniz cok hos, gule gule kullanin

Hepsi çok güzeller, güle güle kullanın :nazar:

Mutlu günlerde kullan :nazar:

çok teşekkürler arkadaşlar

cnm herhalde metal değil derken,taşların kasası yok demek istedin.

evet bizim evdekilerde de metal yok sadece taş ama malesef karardılar. bende çok üzülüyorum.çok ıslatmamaya çalışıyorum ama genede ıslanıyor.bizimkiler bunlar

$primanova gümüş.jpg $primanova byeaz.jpg

X