Göğüsü küçülten tunus baklası!

arkadaslar bundan ciddi ciddi sonuc alan var mi , söyle 1 beden kadar ? Varsa bende minciklamaya baslayacagim

Selam kızlar benim göğüslerim beden olarak iyi ama maalesef onlarda yerçekimine karşı koyamadılar :KK43: Tunus baklası ununu edindiğim bilgiler doğrultusunda denedim ve dün ikinci seansımı bitirdim :KK1: tabi bunun yanında masaj yapmayı ve duşa girdikten sonra çıkarken soğuk suyu açıp göğüslerimin etrafında daireler çizmeyi ihmal etmiyorum. 1.5 haftadır göğüslerimin üzerinde çalışıyorum ve yavaş yavaş kendilerini toplamaya başladılar :KK76: Gelişmelerden haber ederim sizi :KK14:

Arkadaşlar tunus baklası ununu ben mısır çarşısında buldum. Tunus baklası unu olarak sorsanızda veriyorlar :KK14:

Arkadaşlar tunus baklası ununu ben mısır çarşısında buldum. Tunus baklası unu olarak sorsanızda veriyorlar :KK14:

teşekkürler:)
bişey daha sorcaktım, tarifine uygun olarak yaptıktan sonra (2 kaşık unu suda kaynattıktan sonra) bir kullanımlık mı gidiyor o? bikaç seansta aynı pişmş şey mi kullanılıyor?

teşekkürler:)
bişey daha sorcaktım, tarifine uygun olarak yaptıktan sonra (2 kaşık unu suda kaynattıktan sonra) bir kullanımlık mı gidiyor o? bikaç seansta aynı pişmş şey mi kullanılıyor?

Mesaj atmışsın canım ama cevap yazamadım :KK43: tunus baklası unu öğütüldükten sonra, iri tanecikli açık sarı bir şey ve banada sana söledikleri isimleri söylemişlerdi. Yani doğru almışsın. Ben kahve ocağı gözünde kısık olarak 40 dakika kaynatıp, soğuduktan sonra göğüslerimin üzerine sürüyorum ve bahsedilen süre bittikten sonra bir vücut süngerini soğuk suya batırıp siliyorum yada direk soğuk suyla yıkıyorum. Un tanecikli olduğu için sürdükten sonra düşüyor. Altına gazete kağıdı koyup uygulamanı tavsiye ederim. Ve 1 kullanımlık gidiyor yapmış olduğum şey. İyice suyunu çekmesini bekleme yoksa un gibi olup dağılır hafif cıvık olsun

ya bu tunus baklasını alanlar bi resmini falan paylaşabilir mi acaba??geçen gün mısır çarşısına gittim almak için,bi yere gittim tunus baklası ununun 100 gramına 15 tl dedi.ordan çıktım başla yerlerde aradım hiç bi yerde yok,tunus baklasına yahudi baklası ya da çemen otu da diyolar diye diğer adı çemen otuymuş galiba dedim adam verdi hemen çemen otu ununu,sarı bi şey.ama adam tunus baklası diye sorduğumda ondan yok yahudi baklası var dedi,sonra ben çemen otu deyince ondan verdi yani çemen otuyla yahudi baklası aynı şey diilmiş.e bu tunus baklasına çemen otu da diyen var yahudi baklası diyen de.hangisi doğru yaa??bu arada bu tunus baklası göğüsü küçültüyo mu büyütüyo mu onu da anlayamadım google da tunus baklası diye arattığımda bakıyorum küçültmek isteyen de onu kullanıyo büyütmek isteyen de.ben küçültmek için kullanıcam inşallah ters bi etki yapmaz

çok dikkatimi çekti konu bende biraz daha araştırdıktan sonra uygulayacağım inşallah. Yada dikkatini çekebildiğim bunu uygulayan arkadaşlara şunu sormak istiyorum alerjik bir cildim var acaba reaksiyon gösterirmi...

bayram tatılıcın on eylude dıyar bakıra gelcem nette bır turlu bulamadım dıyar bakırdakı aktarın adresını ulasa bılecegım bır telefonunu verısenız mınenetar kalırım tşk

X