Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep ve İkizler Nasıldır Sizce ?

İkizler burcuyum bende şimdiki yorumlara baktım da benim sevdiğim adamda hem yay hem akrep gibi davranıyor.. Akrep olmasından korkmuşdum. Sanırım akrep özellikleride ağır basıyor..

İkizler kadınları çok düşünürler... ben mesala çok konuşan bir ikizler değilim. Çoğunlukla içime atar herşeyi söyleyemem..

Çocuk gibiyimdir.. Ama o kadar sık karar değiştirmem. Sadece kararsız kladığım bir durum vardır. Mantığıma yatmamışdır beni rahatsız een bir şey vardır. Olmaması gereken bir şeye istemeden hayır yada evet demişimdir pişman olmuşumdur. noktada karar veremem çelişirim kendimle.

Asla kararsız olmadığım nokta .. emin olmadığım her noktada ikilemde çelişkide kalırım. Bir tarafım yap diyorsa ..içimden ses yapma o yalnış diyorsa işde o zaman çelişirim.. Çok sevdiğim fikirlerin beğendiğim insan bana ikna edeceğim şeyler söylerse fikrim değişir. İkna kabiliyeti yüksek insanlar ikna edebilir. Ama ön yargım varsa ikna olmam..

Alış verişe çıktığımda bir kıyafeti beğendiysem hiç çekinmeden alırım. Asla aklımda diğerleri kalmaz. o yüzden ilk beğendiğimi alırım.. Aklımı başka şeylerle karıştırmam...

Akrep burçları burda hangi noktayı çözmek isterler.
Mesala siz bu konuda destek olmazmısın? kararsız kaldı hissettiniz çelişkiye düştü destek olmaz mısınız?

Son düzenleme:
eşim ikizler ben akrep burcuyum harika bir evliliğimiz var anlaşamadığımız konu yok diyebilirim eşimi çok severim belki başka bir kadın olsa kavga eder kendisi biraz aşırı sakin konuşmayan soru sorduğunda duymayan biri ama ben onu öyle olduğu için seviyorum..

ben yengeçim ve eski erkek arkadaşım (hoş hala tamamen ayrılamadık, sürekli ayrılıp barıştığımız için bu sefer son mu bilemiyorum) ikizler.

aman ya rabbi! bu kadar dengesiz bir insan olur mu? kararsızzzzz...... yani kararsızın daniskası.

bi gün bi hayalle geliyo, sen bi şeyler söylüyosun, yorum yapıyosun. şöyle şöyle olmaz falan desem neden, niye öyle diyosun. bi kaç gün sonra bambaşka bir hayal..

bi gün çok para kazanmak istiyorum teknem olsun istiyorum falan diyo, başka bi gün benim parada gözüm yok, en az nöbetli (doktordu kendisi) az kazansa da en rahat alanı seçeyim diyordu.

bana olan ilgisi de aynı şekilde.. bi anlamadım ki nedir yani duyguları?

ilgi sevgi gösterme falan yok, doğru dürüst aramaz, arayınca kısa keser falan. kafama tak edip yeter ben ayrılıyorum deyince ağlar.

yani 1 yıl boyunca işte bu dengesizliklerle gittim geldim sürekli. hangi astroloğa sorsanız aynı şeyi söylüyor zaten.

akrep-ikizleri bilemem ama yengeç -ikizler pek de içaçıcı değil söyliyim.

akrep ve ikizler anlaşamaz derler ama nerde bi akreple ikizler varsa aralarında aşk olur ne hikmetse:dilcikar:

aynenn birbirimizi yiyoruz gene ayrılamıyorum :KK16:

kova burcuyla anlaşır ikizlerr.........

ben akrep burcuyum eski sevgilim ikizlerdi evet hala sorsanız zaafım vardır ona onunda bana.çünkü tanıştıımız günden beri 1 yılı geçti biz 6 7 ay civarı çıktık ama hayatımdan hiç tamamen gitmedi..ve ilişki olmuo yürümü bi süre sonra çok dengesizler çünkü ve düşüncesizin alası

ben akrep eşim ikizler 4 yıldır evlıyız ve gayette ıyı anlasıyoruz çok sukur

bende akrebim eşimde ikizler tanışmamızdan beri 4 yıl oldu birliktelğimiz ve hayatımın adamı kesinlikle elbetteki ufak tefek sorunlar oluyor ama hangi ilişkide yokki? hayata tekrar gelsem yine onu bulurdum onunla evlenırdım ikimizde birbirimizi çok ama çok iyi tamamlıyoruz benim tek anlaşamadığım burç yay burcudur ikizlerin üstün zekası akreplerinde 6 hiisiyle birleş,nce inanılmaz keyifli bir ilişki çıkıyor ortaya tabi karakterlede alakalı..

benimde sevgilim ikizler burcu sorunlarımız oluyor olmuyor değil ama ilişkimizde baskın karakter benim oyüzden bir sorunla karşılaştığımızda hemen suçsuz olsa bile özür diliyor :KK70: yada suçlu olarak ben onu gösteriyom aşkımda bana hiç kıyamıyor hemen gönlümü alıyor :)

ben akrebim eşimse dengesiz ikizler :KK1: gün olur kırar dökeriz evimizi gün olur sanırsınız cennet bahçesidir işte yuvarlanıp gidiyoruz hanımlar :KK1:

İkizler erkeği bir iyi bir kötü. Sürekli küsüp durur bir öyledir bir böyledir. Sürekli ilgi bekler ama eğer bunları görmezden gelirsek sevimli neşeli canayakın oluyorlar genelde.Tabi hepsi böyle midir bilemem.Akreplede uyumlu olduğunu düşünüyorum. :KK1:

ya benimde hoşlandığım insan ikizler. hiç yakıştıramıyorum ama napalım aşk bu balık-yengeçede konar ikizlerede.

çok degişik ilginç şasırdım en zıt ama en zıt iki burç Allah sabır versin çiftlerimize daha önce başıma gelmişti aman aman :KK70:

iş arkadaşları olarak akrep kadını-ikizler erkeği komik oluyor.. tuhaf yani.. ben akrep tarafı olarak her seferinde bu sefer kızmayacağım ona derim.. sonra bir bakarım yine beni zıvanadan çıkartır..kötü tepki veririm..hatta benle bir daha konuşmayacak sanırım keşke böyle demeseydim derim..bir bakarım ertesi gün hatta aynı saat içinde normale dönmüş şakalaşıyor halde buluyoruz birbirimizle.. yani birbirimize kin tutamıyoruz.. anlaşamazlar ama severler yine de birbirlerini bu burçlar..ikizler sevimlidir..

ben akrepim yukselenim yengec sevgilim ikizler burcu.Ben kiskandigim zaman belli etmiorum cunku hemen havvaya girebiliorlar.Ama o kiskandimi belli edio ve cok kotu olabilio..ara sira tartisiriz ama hep o gelir ozur diler :KK70: arkadas cevreleri cok benimde cok,o bana cok bagli ve her zaman onu desteklememi ister bende cok seviorum ama belli etmiorum,dikkat edin belli etmeyin cok sevdiginizi yoksa korkar kacar:KK70: hep onu desteklememi ister neyse baska merak etiginiz bisey varsa soyleyin .

Bİ İKİZLER olarak herkese bi akrep lazım diyorum savruk ikizleri ancak bi akrep erkeği toparlarmış bir başakla yıllarını mahvetmıs olan bı ıkızler olarak huzur ve arknızı toplucak bırı arıyorsanız akrap derim.bir ikizlerle anlaşabılıcek ve onun yukselen alçalan dengesız ruh halıne katlanabılcek baska bı burc olcagnı sanmıyorm

.....

BıR AKREPE ASLA GÜVENILMEZ.......:nazar:...
buna katılmıyorum .
Bİ İKİZLER olarak herkese bi akrep lazım diyorum savruk ikizleri ancak bi akrep erkeği toparlarmış bir başakla yıllarını mahvetmıs olan bı ıkızler olarak huzur ve arknızı toplucak bırı arıyorsanız akrap derim.bir ikizlerle anlaşabılıcek ve onun yukselen alçalan dengesız ruh halıne katlanabılcek baska bı burc olcagnı sanmıyorm

haklısınız bir ikizleri ancak bir akrep çeker ve toparlar :KK9:

Son düzenleme:
X