Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep ve İkizler Nasıldır Sizce ?

E

ebis

Ziyaretçi
Ben akrep eşim ikizler sizce uyum nasıl :uhm:

benim eski sevgilim ikizler burcuydu....yürümedi çok dengesiz ve eğlencesine düşkün bir insandı...ama bilmiyorum tabi bu kişilik meselesi burca göre değerlendiremeyiz

ben akrep olarak en itici buldugum burctur,ikizlerin oldugu ortamda fazla duramam..

bence de pek yürümüyor ama karakter meselesi tabii herkes burcunun özelliğini taşımıyor...
ama akrep kadını ne kadar güvene düşkünse ikizler de o kadar güvensiz ve çift karakterli ben yapamamıştım açıkçası...

berbat bir burçtur ikizler... özellikle de ikizler erkkeği akrep kadınları için kötüünün kötüsüdür...bu kadar ne isitediğini bilmeyen, iki günde bir fikir, duygu, düşünce dönüşümüne uğrayan garip tipleri ikizlerde gördüm...umarım eşinin yükseleni onun üzerinde daha belirleyici olmuştur.

ben ikizlerim sevgilim akrep burcu, iki seneyi doldurmak uzereyiz. Askere gonderdim onu simdi. hayatta ondan baska birinin beni daha iyi anlayabilecegini sanmıyorum. yorumlara gore ikizler terazi ve kova ile iyi anlasırlarmıs ama eski sevgililerimden biri terazi digeri kova idi sonuc malum. benim dengesizligim bana yeter dedim...

akrep ve ikizler anlaşamaz derler ama nerde bi akreple ikizler varsa aralarında aşk olur ne hikmetse:dilcikar:

bnmde eski sevgilim ikizler,ben akrebim,eski dedim ama yeniden yeni olabilme ihtimali var:teytey:

bnmde eski sevgilim ikizler,ben akrebim,eski dedim ama yeniden yeni olabilme ihtimali var:teytey:

:KK70: benim kız arkadaşımda akrep ve sevgilisi ikizler sürekli ayrılıp birleşiyorlar, ama suçu hep kız kendinde buluyor : )
hayırlısı

:sm_cool:mesala ben akrep kadınıyım eşimde ikizler biz 24 yıldır evliyiz ama ben bu evlilkle ilgili şunu soylerim akrep gururlu inatcı ama tatlicadiarzuikizlerde inatcı gururlu ve bu iki kişilikli ikizler birini sana uyum sağlamsını saylayacaksınnnnnlaelaelaelaelae ben boyle yaptım ikizlerin bir değer huyunu aldım yaşayaorummm ikizlerle ama çok ama çok zor ikizlerle yaşamak ben iyi tarafı olan ikizi sevyorummmmm

tipik bir akrep burcuyum genelleme yapamam ama ben ikizler burcuyla biraz zor anlaşırım..

:Arkadaşlar bende bi akrep kadınıyım eşimde ikizler çok zıt kutuplarız ama akrep daha basıkın karekter diyebilirim birazda kişilik meselesi bi şekile ortak yönler bulunuyor o yüzden çokta olumsuz bir burç degil.:1hug:

Bence çok kötüdür ben ikizler im akrep kısıtlayıcı ve sabit fikirli olduğu için he birde içten pazarlıklı olurlar genelde anlaşamazlar.İkizler çift karakterlidir ama her konuda açık fikirlidir :)

bende sıkı bir akrebim eşim ikizler sert kavga ederiz ama birbirimiz olmadan yapamayız yani çok tutkuluyuz akrebin istedigi güven pek yoktur ikzlerde fazla dizginlenmeyi sevmezler .... zıttırlar biraz ama düşünceleri birleşirse akrep biraz alttan almışgibi görünürse ( çünkü alttan almaz herşyi çüçücük ayrıntısına kadar hesaplar ) bizim gibi 15 seneyi devirir.

benim eski sevgilim ikizlerdi ben böyle değişken bir karakter daha görmedim ya nitekim sonunda ayrıldık.bundan sonra ikizler allah'a yakın bana uzak olsun derken şimdiki sevgilimde ikizler burcu çıktı ama maşallah hiç ikizler demezsin.demekki istisnalar çıkıyo arada

Ben ikizlerim eski erkek arkadaşım akrepti. Akrep erkekleri biraz fazla cinsellik istiyor. Ayrıldıktan sonra yeniden birleşmek istedi ama geçti artık...:1closedeyes:

benim eşim ikizler ben akrep. size ne desem yalan olur. bazen evimizde terör esiyor. herşey kırılıyo dökülüyo, ama bazende birbirimize bakmaya doyamıyoruz aşktan gözümüz dönüyor. bence bu burcu birbirine çeken bir enerji var ama uyum sağlıyamama sorunuda var. anlaşılan iki ucu ...... değnek....

benimde eşim ikizler ben akrep çok zor anlaşmak evlenecekler dikkatli olun

benimde eşim ikizler ben akrep çok zor anlaşmak evlenecekler dikkatli olun

ben tam bır akrebım esım ıkızler
gecmıse donmek elımde olsaydı asla ve asla bır ıkızler erkegıyle evlenmezdım
bu kadar uyumsuz burc zor bulunur
onu da ben buldumÇok üzgünüm çoook

X