Aşkıma hediye saat aldım..(resimli)

canim cok deyisik ve hos bir fikir
özelliklede kücük notlarinla onu cok etkiliceksin eminim
saatde cok güzel bayildim

Son düzenleme:
cuma günü de benim kocamın dogum günü ve hediyemi aldım amasadece hediye deil bide süpriz ypmak istiyorum ne yapablirm acaba?

cuma günü de benim kocamın dogum günü ve hediyemi aldım amasadece hediye deil bide süpriz ypmak istiyorum ne yapablirm acaba?

Güzellll ve romantik bi aksam yemegi olabilir - kendin hazirla bence herseyi :) Begenecegine eminim..
Hediye olarak ne aldin, ögrenebilirmiyimmm? :) :KK76:

çok beğendim özellikle notlar hediyelerle ççok tamamlayayıcı olmuş...harika fikir eniştenin bayılacağına eminim.saat çok şık ama enişte genelde çok spor giyiniyorsa bu saat biraz klasik kalır gibime geldi ama saat çok güzel.giyim tarzına göre orantı kurarsın.nice birlikte hayırlı senelere...:KK9:

çok beğendim özellikle notlar hediyelerle ççok tamamlayayıcı olmuş...harika fikir eniştenin bayılacağına eminim.saat çok şık ama enişte genelde çok spor giyiniyorsa bu saat biraz klasik kalır gibime geldi ama saat çok güzel.giyim tarzına göre orantı kurarsın.nice birlikte hayırlı senelere...:KK9:

Tesekkür ederim o güzel yorumun icin :-)
Aslinda fazla da spor giyinmiyor.. Yani arada sirada..
Ama saati özelliklede klassik giyindiginde takabilir diye düsünüyorum :-)

Saat çok güzel, ben çok beğendim önce onu söyleyeyim.
Notlar ve küçük hediyeler de çok tatlı :KK69::KK69:
Çok hoş bir süpriz olacak bence :KK69::KK71:

Yarın büyük gün okuduğum kadarıyla hoş bir süprizle karşılasacak hediyelerde notlarda çok güzel ve anlamlı şimdiden iyi eğleneceler

X