Orjinal parfüm satan siteler ?

kızlar beautykozmetik açılmıyor 2 gündür. neden acaba? daha önce buradan parfüm alışverişi yaptım ve çok memnun kaldım.

hanımlar hepinize merhaba, bahsettiğiniz beauty kozmetik adlı siteyle bende tanışmak istiyorum fakat dışarıdaki fiyatların neredeyse yarısı fiyatlarla satılıyor olması beni buraya yönlndirdi, sizce gerçekten orjinal mi bu ürünler? vereceğiniz cevaplarlar göre alışveriş yapacak ve yapmayacağım...:44:

arkadaşlar,

bugün internet aracılığıyla lilabella.com sitesinden 110 tl. BLV EAU DE PARFUM II aldım.
kokuyu sıktıktan 10 dk. sonra ucup gidiyor. orjinalliği konusunda malesefki kafamda soru işaretleri oluştu.
bir kokuk bu kadar hızlı uçarmı ya, benim böylesini hiç görmedim vallahi:KK43:

uzağa gitmeye gerek yok ki
KKda var orjinal parfüm satan bi arkadaş
ben yıllrdır ondan alirim parfümlerimi
hem de yarı fiyatina, hatta bazen 3/1 fiyatina

arkadaşlar alacaksanız orijinal parfümü Parfummanik.com - Kendine Değer Verenlere Özel Alışveriş Sitesi sitesinden alın..ben artık bu siteden alıyorum. parfümleri % 100 orijinal ve distribütör garantili.Ben bundan once bi çok adı duyulmuş siteden aldım ama orijinal diye orijinal parası veriyoruz fakat ürünler orjinal çıkmıyor.kokuyu sıkıyorsun. 1 saat sonra uçuyor. wwww.parfummanik.com sitesinden aldığım bir ürünü okuttum.dışarıdan distribütör stokundan çıkmış ürün hakikaten orijinal....o yüzden her siteye güvenmeyin benim artık tek adresim Parfummanik.com - Kendine Değer Verenlere Özel Alışveriş Sitesi
Bu siteyle tanışmadan önce adı duyulmuş bir çok siteden parfüm aldım 200 tl lik parfumu 80tl satıyolardı bende saf saf alıyordum fakat parfüm en fazla 1 saat üzerimde kalıyordu. uçup gidiyordu kokusu.Paramda boşa gidiyordu.Daha sonra bir arkadaşım vasıtası ile Parfummanik.com - Kendine Değer Verenlere Özel Alışveriş Sitesi sitesi ile tanıştım. parfümlerin kalıcılığı en az 2 gün .Kesinlikle bir tüketici olarak size önerebileceğim tek site Parfummanik.com - Kendine Değer Verenlere Özel Alışveriş Sitesi bence deneyin derim!!!

X