Orjinal parfüm satan siteler ?

Hanımlar cilek gümrük vergisini ödüyormuş.Aşağıdaki alıntıyı Çilekden yaptım.
. Herhangi bir vergi/gümrük vergisi kesilecek mi?
C. Bu varış yerine bağlıdır. Biz dünya üzerinde 200 den daha fazla ülkeye gönderim yapıyoruz. Birçok ülke (özellikle Amerika, Avustralya ve Güney Kore) internet üzerinden serbest ticaret yapılmasına izin vermekte ve ülkelerine giren küçük paketlerde gümrük vergisi uygulamamaktadır.

Son günlerde bu tür durumlar için sizlere destek olmaya ve vergi kesintilerinin yapıldığı yerlerde yardımcı olmaya çalışacağız, ancak bunu sadece bizim iyi niyetimizle yaptığımızı ve bu konuda herhangi bir mecburiyetimiz olmadığının altını çizmek istiyoruz. Eğer gümrük vergisi ödemek zorunda kaldıysanız, lütfen gerekli parayı ödeyip paketinizi teslim alınız.Ödeme makbuzunuzu bize e-posta, faks veya posta kanalıyla iletmeniz halinde size geri ödemeyi yapacağız.

çok üzüldüm inan ki .. aradığında ne diyorlar peki ???

Canım bilgin olsun istedim.Benim parfümlerim gelmedi.Ben de bugün aradım onlar tekrar para iadesi teklif ettiler.5 gün içerisinde yatıcakmış para geri.Firma sorunun kendi postalarında olduğunu söyleyip özür de diledi.Ama bu hareket parfümlerimi bana getirmedi:KK43:( Neyse yine de ilgilendiler.Kurumla ilgili bir sorun yaşamadım posta dışında.

Canım bilgin olsun istedim.Benim parfümlerim gelmedi.Ben de bugün aradım onlar tekrar para iadesi teklif ettiler.5 gün içerisinde yatıcakmış para geri.Firma sorunun kendi postalarında olduğunu söyleyip özür de diledi.Ama bu hareket parfümlerimi bana getirmedi:KK43:( Neyse yine de ilgilendiler.Kurumla ilgili bir sorun yaşamadım posta dışında.

hangi kurum canım? strawberry mi?

kızlar ben strawbery den alıyorum hem dönem dönem çok indirime giriyo parfum ve makyaj malezemeleri hem orijinal hemde 3 günde elimde oluyo.. tavsiye ederim

Merhaba arkadaşlar 19 Nisan 2011 de resmi gazetede yayınlanan yasaya göre Yurtdışından kozmetik ve sporcu besin takviyesi
alımları tamemen yasaklandı.Artık E-bay iherb strawberry gibi sitelerden ürün alma imkanımızı kısıtlayan bu yasayı protesto ediyoruz.
Lütfen facebooktaki grubumuza katılınız..Çoğalmamız çok önemli
grubumuzun adı Alışveriş Özgürlüğümü Geri Ver! 700 kişiye ulaştık lütfen destek olun.5dolarlık ruju 50 liraya almayalım türkiyeden

facebookda B.T diye bir sayfa var istediginiz parfümü yada kozmetigi yaziyorsunuz ellerinde varsa size hemen cvp veriyorlar... ellerinde fiks olan ürünlerinde fotolari var zaten fiyatlari bana cok uygun geldi

arkadaşlar ithalparfümeri diye bir site var hiç bilen varmı aranızda parfümler çok uygun hemde fazlasıyla.. adamlar çok iddialı,orjinal olmadığını ispat edin hem paranızı geri verelim hemde parfümü hediye edelim yazmışlar

Bu tür satış yapan siteler çok canım. Hatta o kadar iyi ürünler olur ki kesinlikle orijinal dersiniz. Ama orijinal değildir yazık ki... Verdiğiniz siteyi inceledim başka bi siteye link veriyor ordaki satışları da inceledim. Ben toptan alıyorum tester ve Kadınlar Kulubu desteği ile burda arkadaşlarıma da temin ediyorum. Ama bu fiyatlar orijinal ürün satış fiyatı olamaz.... Dünyanın her yerinde orijinal tester fiyatları ürün fiyatına yakındır. Toptan alımlar hariç... Ben ithalatçıdan toptan hatta yüksek bedeller ödeyerek ürün almama rağmen Allien'i hiçbir zaman 69 tl'ye alamadım mesela. Denemek isterseniz deneyin satın alın ama hayal kırıklığına uğrama ihtimalini iki kez kargo ödeme boşuna zaman ve para kaybı olabileceği ihtimalini de gözönünde bulundurun.

Bahsedilen sitede lolita lempicka 69 görünüyor. Ben 100 e almıştım ve gayet uygun aldığımı düşünüyordum. 69 u görünce şaşırdım nasıl bu kadar ucuz olabiliyor.

Bu tür satış yapan siteler çok canım. Hatta o kadar iyi ürünler olur ki kesinlikle orijinal dersiniz. Ama orijinal değildir yazık ki... Verdiğiniz siteyi inceledim başka bi siteye link veriyor ordaki satışları da inceledim. Ben toptan alıyorum tester ve Kadınlar Kulubu desteği ile burda arkadaşlarıma da temin ediyorum. Ama bu fiyatlar orijinal ürün satış fiyatı olamaz.... Dünyanın her yerinde orijinal tester fiyatları ürün fiyatına yakındır. Toptan alımlar hariç... Ben ithalatçıdan toptan hatta yüksek bedeller ödeyerek ürün almama rağmen Allien'i hiçbir zaman 69 tl'ye alamadım mesela. Denemek isterseniz deneyin satın alın ama hayal kırıklığına uğrama ihtimalini iki kez kargo ödeme boşuna zaman ve para kaybı olabileceği ihtimalini de gözönünde bulundurun.

Canım ben vimjo'dan alıyorum. güvenilir diye düşünüyorum açıkçası. değil mi?

Canım ben vimjo'dan alıyorum. güvenilir diye düşünüyorum açıkçası. değil mi?

Tabi tabi o tür siteler başka... Vimjo, hepsiburada v.s ama kişisel satış yapan siteler gittigidiyor, sahibinden v.s onlar daha farklı. Elinize gelen ürün şahsi satıcıların ürünleri herşeyle karşılaşabilirsiniz. Hele hele parfümde bu sitelerde orijinal satış yapanların sayısı yazık ki bir elin parmaklarını geçmiyor.

X