Orjinal parfüm satan siteler ?

ikitersbirduz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
114
2
arkadaşlar bugün yeni bir site keşfettim ..
xxxxxx tam adres vermeyeyim.. yasak mı değil mi bilmiyorum..
Daha önce bu siteden alışveriş yapıp memnun olan olmayan var mı bildirebilir mi acaba :KK51::KK51:

Son düzenleyen: Moderatör:
dediğin siteyue baktım. cheapsmellsin sitesine benziyo canım. alışveriş yapmadım ama uygun gözküyor fiyatlar..

dediğin siteyue baktım. cheapsmellsin sitesine benziyo canım. alışveriş yapmadım ama uygun gözküyor fiyatlar..

evet biraz araştırma yaptım cheapsmellsin yan kuruluşu olabilirmiş :KK17: siparişi verdim bakalım ne zaman elime geçicek ve orjinal mi anlayacağız.. çilekten çok alışveriş yapıp memnun kaldım ama bu aralar istediğim parfümler hiç indirimli değil .. cheapsmells ten alışveriş yapmamıştım ..
umarım pişman olmam :KK17:

evet biraz araştırma yaptım cheapsmellsin yan kuruluşu olabilirmiş :KK17: siparişi verdim bakalım ne zaman elime geçicek ve orjinal mi anlayacağız.. çilekten çok alışveriş yapıp memnun kaldım ama bu aralar istediğim parfümler hiç indirimli değil .. cheapsmells ten alışveriş yapmamıştım ..
umarım pişman olmam :KK17:

cnm eğer cheapsmellsi,n tr koluysa süper. ben cheapsmellsten yapamadım sonuçta tl çekmiyolar.sanal kart falan lazım uzun mesele anlamadım bi de. ben de yeni 2 sipariş verdim çilekten. 1 ay veremem artık..
kendime lacoste por femme vede cameleon makyaj seti
kocama da versace l-homme yanında da ysl dudak parlatıcı gibi bişi vardı ondan aldım daha dün akşam aldım yani...sonuçları yazarsın di mi cnm

yok almadım .. çok fazla inceleme fırsatı da bulamadım ..
dolayısıyla dediğin ürünüde inceleyemedim..
bvlgari omnia ametist siparişi verdim bugün.. 40ml..
zamanım kısıtlı olduğu için diğer ürünleri hiç inceleyemedim..
Yarın herbir yanını karıştırcam kısmetse :KK37:
ama şu an fiyatlar çok uygun gözüküyor.. Hatta çilekten daha uygun..
Umarım orjinal çıkar bu aldığımda gönül rahatlığı ile alışveriş yapacağım bir site daha olur..
Hiç içim el vermiyor gidip mağazadan 2 katına almayı :KK59:

yok almadım .. çok fazla inceleme fırsatı da bulamadım ..
dolayısıyla dediğin ürünüde inceleyemedim..
bvlgari omnia ametist siparişi verdim bugün.. 40ml..
zamanım kısıtlı olduğu için diğer ürünleri hiç inceleyemedim..
Yarın herbir yanını karıştırcam kısmetse :KK37:
ama şu an fiyatlar çok uygun gözüküyor.. Hatta çilekten daha uygun..
Umarım orjinal çıkar bu aldığımda gönül rahatlığı ile alışveriş yapacağım bir site daha olur..
Hiç içim el vermiyor gidip mağazadan 2 katına almayı :KK59:

evt cnm haklısın. ben de lacoste aldım strawdan. 95e. burda sordum 170 diyolar.
şu an çilekle aynı gözüküyo fiyatlar yakın ama indirim olur yakında anneler günü yaklaşırken

Hiç internetten parfüm alışverişi yapmamış biri olarak fiyatlar iyi görünüyor.Umarım orjinaldir.Bana öyle olduğunu düşündürdü.

merakla bekliyorum kıızlar.. iş yerime daha çabuk geliyor diye oranın adresini verdim :KK53:
ve geldiği gibi yorumları yazıcam.. hatta orjinalse bir tane daha alabilirim :KK16:
5-7 gün teslimat süresi verdiler bakalım ....

Son düzenleme:
http://www.kadinlarkulubu.com/catla...20-kahve-limon-bio-oil-kurune-basliyorum.html

bak canım burda bio-oil kullanan ve memnun olanlar var.. sanırım çatlaklar için iyi olan bir krem ..
hımm araştırmalara devam.. 200 ml için verdikleri fiyatta gayet uygun aslında ... :97:

evt okudum. yanlız yağ sanırım o krem değil.. ama bana pahalı gibi geldi cnm ya o verdiğin linkte 9 dolar falan öle şeylerden bahsediyolar... sen gelince bi teyyid falan ettirebilir misin sevilden mesela orjinal mi diye

ikitersbirdüz parfümler geldiğinde orjinal olup olmadığını bizler için yazarmısın?Ben çok merak ediyorum.Gerçi hiç daha önce netten parfümeri alışverişi yapmadım.Benim için de bir alternatif olabilir çünkü 1 parfüm yerine 2 parfüm alınıyor.Umarım çabucak gelir kargon:))

evt okudum. yanlız yağ sanırım o krem değil.. ama bana pahalı gibi geldi cnm ya o verdiğin linkte 9 dolar falan öle şeylerden bahsediyolar... sen gelince bi teyyid falan ettirebilir misin sevilden mesela orjinal mi diye

canım gidip orjinal mi bu diye soramam ama bir bileğime aldığıımı birinide mağazada ki ürünü sıkar test ederim :KK53:
ve sizin içinde yazarım merakk etmeyin :KK34:

canım gidip orjinal mi bu diye soramam ama bir bileğime aldığıımı birinide mağazada ki ürünü sıkar test ederim :KK53:
ve sizin içinde yazarım merakk etmeyin :KK34:

bence parfümü çantana koy. daha snra bi mağazaya git ve sık sağ koluna orda aynı parfümü. mağazadan çık.hemen kendi aldığın parfümü sık sol koluna. hem ard arda çıkan kokuları test edersin hyem de ikisinin kalıcılığı falan aynı mı aynı süre mi onu test edersin cnm:KK64::KK34:

bence parfümü çantana koy. daha snra bi mağazaya git ve sık sağ koluna orda aynı parfümü. mağazadan çık.hemen kendi aldığın parfümü sık sol koluna. hem ard arda çıkan kokuları test edersin hyem de ikisinin kalıcılığı falan aynı mı aynı süre mi onu test edersin cnm:KK64::KK34:

aynı bu şekilde düşünmüştüm bende.. sitede gönderilmiş gözüküyor.. ımmm heyecanla bekliyorum :KK16:

ben de şimdi baktım, hakkımızda kısmında "Türkiye pazarında yeni bir web sitesidir ve Avrupa’nın önde gelen online kozmetik gruplarından birinin yan kuruluşudur." demişler. özel fırsatlar kısmındaki urunler de cheapsmells'in special offers'takilerle aynı, çok satanlar da öyle, site tasarımı falan hep aynı neredeyse, var heralde bağlantıları. Umarım sonuçtan memnun kalırsın, sonuçları bekliyoruz ikitersbirduz=)

pazartesi verdim siparişi .. strawberry i seviyordum kargomun nerede olduğunu çok rahat takip edebiliyordum.. Takipli posta seçeneğini işaretleyip 5 lira fazladan vermeme rağmen takip edemiyorum sadece gönderildi yazıyor.. bu durum azcık canımı sıkmadı değil..:KK14::KK14: ama bakalım beklemedeyim dedikleri 5-7 gün süresi dolsun peşlerine düşerim :KK14::KK14:

pazartesi verdim siparişi .. strawberry i seviyordum kargomun nerede olduğunu çok rahat takip edebiliyordum.. Takipli posta seçeneğini işaretleyip 5 lira fazladan vermeme rağmen takip edemiyorum sadece gönderildi yazıyor.. bu durum azcık canımı sıkmadı değil..:KK14::KK14: ama bakalım beklemedeyim dedikleri 5-7 gün süresi dolsun peşlerine düşerim :KK14::KK14:

allah allah
canım siteye msj atsan ya olmaz mı. sipariş numaranı falan yazsan.
tr siteye atılamıyorsa istersen kendi orjinbal sitesine at msjı

allah allah
canım siteye msj atsan ya olmaz mı. sipariş numaranı falan yazsan.
tr siteye atılamıyorsa istersen kendi orjinbal sitesine at msjı

dün sitenin iletişim bilgilerinden numarayı arayıp konuştum arkadaşlar gayette ilgili davrandılar. kızın sesi çok az geliyordu net alamadım ama türk sitesi gibi gözüksede parfümler yurtdışından geliyor belliki.. londra dan çıkmış salı günü gibi elinizde olur dedi içimi rahatlattı.. eğer salı günü elinize geçmezse tekrar ararsanız yardımcı olurum dedi.. salıya da çok kalmadı zaten beklemedeyim..

dün sitenin iletişim bilgilerinden numarayı arayıp konuştum arkadaşlar gayette ilgili davrandılar. kızın sesi çok az geliyordu net alamadım ama türk sitesi gibi gözüksede parfümler yurtdışından geliyor belliki.. londra dan çıkmış salı günü gibi elinizde olur dedi içimi rahatlattı.. eğer salı günü elinize geçmezse tekrar ararsanız yardımcı olurum dedi.. salıya da çok kalmadı zaten beklemedeyim..

anladım cnm bekliyoruz senden gelcek haberleri:KK71:

X