emre ilhan Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ben hiç ameliyat olmadım ben de burun kanatlarımı daraltmak ve burun ucumu hafif olarak kaldırtmak istiyorum yani ''tipplasty'' olup sadece burun ucumu şekle sokmak istiyorum... bikaç yerle görüştüm en son boğaziçi tıp merkezini aradım en geç 1 aya kadar gidicem kontrole.. Ama korkuyorum ben param çöpe gidecek diye.. Burun ucu aynı kalır istediğim gibi olmazsa daha da beter yaparlarsa :KK53::KK53::KK53:

aynı beklentılerle amelıyat oldum canım ozellıkle dr uma cansu derenın burunu begendıgımı soyledım onun gıbı kalkık ve dar ama malesef sonuc ortada umarım sen ıstedıgın burna kavusursun, ayın 23 unde ranndevum var nacı beyle konusacaz bakalım ayrıca benım burunumu kapalı teknıkle yapmak zorunda kalmıs doktorum dokularımın yapısık oldugunu soylemıstı acık teknıkle kıkırdaklar daha ıyı gorulerek dıkılıp ıstenılen kalkıklık saglanabılıyormus yanı burun ucunda yeterı kadar malzeme yanı kıkırdak olması da gereklı bunun ıcın ve sanırım benım yokmus malesef ama derıyı gererek kalkıklık saglanabılecegını soylemıstı ılk kontrolumde ben uzun bı sure kontrollerıme gıdemedım(özel nedenlerden dolayı) ve benım burnumu hıc daraltmamıstı dr um ıstememe ragmen bunları da belırtmek ısterım benım dr undan memnunıyetsız oldgumu dusunen arkadaslar var benım evet memnunıyetımın saglanmadıgı konular var bunları ızaha calısıyorum ayrıca nacı beye ıkı arkadasımla beraber gıdecegım bırı o gun dudak dolgusu yaptırcak dıgerı de sılıkon ıcın gorusecek ve buyuk ıhtımal ona amelıyat olacak ben dr umdan memnun kalmasam arkadaslarımı gotururmuyum sızce?????

canım arkadaslık talebımı kabul edermısın resımlerını gormek ıstıyorum ayrıca gercekten faydalı bı paylasım olmus emre beyın hastalarını bırarada bulmak adına gercekten hemen hemen hepsını ınceledım emre bey burun konusunda gercekten cok ıyı durum ortada

:S iki zıt fikiri savunmuşsun.. manipüle mi ediyorum yoksa güzel paylaşımda mı bulunuyorum?? hangisi olduğuna karar verirsen ona göre ekleyeyim??

Bu konu çok güzel olmuş çok teşekkürler eso :) Arkadaşlarıma rahatça gösterebildim Emre Bey'in ameliyat ettiği hastaların fotoğraflarını. Tek tek aramak yerine burdan bakmak iyi oldu çok sağol kuzum

Bu konu çok güzel olmuş çok teşekkürler eso :) Arkadaşlarıma rahatça gösterebildim Emre Bey'in ameliyat ettiği hastaların fotoğraflarını. Tek tek aramak yerine burdan bakmak iyi oldu çok sağol kuzum

:))))))))) ne demek Lady.. sen de sağolll

:S iki zıt fikiri savunmuşsun.. manipüle mi ediyorum yoksa güzel paylaşımda mı bulunuyorum?? hangisi olduğuna karar verirsen ona göre ekleyeyim??

ıkı zıt fıkrı savunmadım sadece suphelerımı dıle getırdım buna da hakkım var sanırım ben sadece tek tek hasta resmı aramak yerıne hepsının bı baslıkta lınklerın toplanmıs olmasıının emre beyı dusunenler ıcın kolaylık oldugunu dusundum ve bunu konuda tebrık ettım senı ayrıca resımlerıne bakarakda memnnnıyetınde ne kadar haklı oldugunu gormek ıstedım hem emre beyın hastalarından bırı bu ıtırafı yapmıstı e halıyle boyle bı yorum okuyunca kuskuya dusmemek elde mı bunu ben bılemem sadece yaptıgı burunlara bakıp fıkır sahıbı olurum tabı talebımı kabul ettıgınde ama cok garıp bı tutum senınkısı manılupe olayını dogrular gıbı ben yeterınce emre beyın yaptıgı burunları gordum tesekkur ederım senınkısını gormesemde olur artık eklemenıze gerek kalmadı

istedıgım sonuca ulasamadım dıyelım uc ameliyat bırden oldum gogus oldukca memnunum ıstedıgım boyutta cenemi yaptırmam baslı basına bı hatamıs zatenn bunu cok gec anladım ben cenemı yuzumle orantılatmak yerıne bayag bı buyuttum (kendı ıstedıgımle buyuk protez koyuldu) ama burun konusunda kesınlıkle ıstedıgım sonuca ulasamadım

Canim 3 ameliyat bi anda zor olmadimi? yani iyilesme suresi ne kadar surdu? Ben gögus ve burun ayni anda dusunuyorum ama yapabilrmiyim diye endiseleniyorum, hangisini kafaya takicam sonra :) yani hangisi guzel oldumu diye dert edicem. Gerci burun yuzun ortasinda ama gögusde coook önemli. Dr ikisinide yapinca yorulup digerini kötu yapmasin :) iste böyle tuhaf dusunceler dolasiyo aklimda.

sacmaliyorum bazen iste:KK1:

ıkı zıt fıkrı savunmadım sadece suphelerımı dıle getırdım buna da hakkım var sanırım ben sadece tek tek hasta resmı aramak yerıne hepsının bı baslıkta lınklerın toplanmıs olmasıının emre beyı dusunenler ıcın kolaylık oldugunu dusundum ve bunu konuda tebrık ettım senı ayrıca resımlerıne bakarakda memnnnıyetınde ne kadar haklı oldugunu gormek ıstedım hem emre beyın hastalarından bırı bu ıtırafı yapmıstı e halıyle boyle bı yorum okuyunca kuskuya dusmemek elde mı bunu ben bılemem sadece yaptıgı burunlara bakıp fıkır sahıbı olurum tabı talebımı kabul ettıgınde ama cok garıp bı tutum senınkısı manılupe olayını dogrular gıbı ben yeterınce emre beyın yaptıgı burunları gordum tesekkur ederım senınkısını gormesemde olur artık eklemenıze gerek kalmadı

ok.. nasıl istersen

Canim 3 ameliyat bi anda zor olmadimi? yani iyilesme suresi ne kadar surdu? Ben gögus ve burun ayni anda dusunuyorum ama yapabilrmiyim diye endiseleniyorum, hangisini kafaya takicam sonra :) yani hangisi guzel oldumu diye dert edicem. Gerci burun yuzun ortasinda ama gögusde coook önemli. Dr ikisinide yapinca yorulup digerini kötu yapmasin :) iste böyle tuhaf dusunceler dolasiyo aklimda.

aynı dusuncelere bende kapılmıstım ama bazen dr ler ıkı uc amelıyat yapabılıyor gunde yanı bu konuda kaygılanmana gerek yok sadece gogus konusu bıraz sıkıntılı oluyor ıyılesme surecınde burun hıc bı sıkıntı yaratmıyor ben burunla cenemı unutmustum sankı hıc amlıyat olmamıs gıbı ıkısını aynı anda olabılırsın kı cok var burun gogus aynı anda yaptıran ıkıısınde de basarılı dr bulmak asıl sıkıntılı konu mesala bı kbb cı olarak emre bey cok guzel burunlar yapıyor goruyoruz ama gogus yapmıyor :) bende cok sıkıntı cekmıstım bu konuda mesala bı dr aklıma yatmıstı ama ceneye koydugu protezden dolayı tercıh etmemıstım ucundede basarılı olabılecegıne ınandıgım nacı beyı tercıh etmıstım belkı sadece burun yaptıracak olsaydım emre beyı secerdım ama kbb cı oldugu ıcın aklımdakı dr lerden bıle olamadı maleseff

arkadaslar doktor hem gögus hem burun hemde cenemı yapacak bunları aynı doktormu yapacak ız cıddımısınız olurmu böyle şey ?

Cok güzel ve aydinlatici bir paylasim olmus tsk ediyorum eso sanada fotograflarinizi görüp de daha iyi kararlar vermemizde yardimci oluyorsunuz sagolun :))))

Merhaba,hepinize gecmis olsun!ben uzun zaman once pek cok yorumunuzu okumustum,Emre Beyle ilgili...Sanırım benim kalın derili ve sisman bir burnum var,sekil bozuklugu yok,yuzume gore bıraz buyuk buluyorum.Profilden bu buyukluk barız ortada ancak onden gorusunu cok duzgun...Neyse benım bugun bır kac sorum olucak!aslına bakarsanız foto.larınızı gormek en buyuk ıstegim.Bu yuzden 25 msj yazmam lazımmıs!sormus olmak ıcın sormayacagım tabi...ancak sayfa kırlılıgı yaratacagım ıcın sımdıden affınıza sıgınıyorum.

Burun amelıyatlarından once sorunlu (sıvılcelı ya da bol sıyah noktalı) cıltlere bakım yapılmasını tavsıye edıyorlar.Bu konu hakkında bır fıkrı olan var mı?

gogus amelıyatı da olmak ıstıyorum.Emre bey ıkısını yapamayacagı ıcın hengısını once olmam daha mantıklı?

X