emre ilhan Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaşlar Pendik'ten Bostancıya giden otobüs ve ya minibüs numaralarını bilen var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Rudi merhaba arkadaşım çok teşekkür ederim güzergah için.ben özelden yazamıyorum burda yeniyim.son görüşmem 4 Ağustos'ta ameliyatım da 6 Ağustos'ta.arkadaşım bişey daha sorucam sana otobüse bindiğim yerde akbil varmıdır oralarda satılıyor mu? ben istanbulu hiç bilmiyorum kaybolurum diye çok korkuyorum. Bana yardımcı olduğun için tekrardan sana çook teşekkür ederim arkadaşım :)

Evet var tam trenden inince büfe var bir de akbil gişesi alabilirsin oradan saat kaçta randevun 4 ağustos da belki karşılaşabiliriz.ben sana mesaj olarak mail adresimi gönderim oradan yaz istersen

arklar merhaba benm burnmda kemik var olmusken estetikte olmak istiyorum Emre Bey Ssk ile anlasmalı calısmıyor mu onun calıstgı hastane yani...Ssk karsılamaz mı bir kısmını:KK14:

Rudi.merhaba canım benim randevum saat 1 de.mail adresini verebilirsin görüşebilirsek memnun olurum:) verdiğin bilgiler için çook teşekkür ederim..

Rudi. Bu arada hızlı tren bu gün açıldı galiba. Ben büyük ihtimalle 4 Ağustos'ta hızlı trenle gelirim son görüşmeye...

Arkadaslar dilerim bütün ameliyat olanlarin burnu istediginden de güzel olur...
Bi arkadasda demis bu aralar emre beyin yaptigi burunlari fazla göremiyoruz :-((

slm kızlar bende emre beye bır ay önce amlyt oldum resım buraya koyamıyorum ama ısteyen facesını yollasın ordan atarım ben cok memnun kaldım allaha hamd oolsun cok begendım allah emre beyden razı olsun

Kızlar merhaba benim 2 hafta sonra Emre bey 'e randevum var fakat bir kere olmak istediğim için biraz endişeliyim tabiki yorumlardan ötürü iyi bir doktor olduğu belli resimlerinizi nasıl görebilirim buradan yardımcı olabilir misiniz rica etsem :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X