Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

tşk.ederim arkadaşlar,çok mutlu oldum yazdıklarınıza.fiyatını burdan söylemeyim ama hemen hemen diğer dr.ların verdiği fiyatla aynı,sonuna kadar helal olsun.ayrıca serdar bey kışın,ocak ayında prof.olacağı için fiyatın yükseleceğini söylemişti,düşünenler bir an önce olsunlar ameliyatlarını bence.

fiyat ne kadar`
Sedasyonmu anestezimi?

malesef genel anestezi.,sedasyon bu ameliyata çok az kalır,ya da benimki için kesinlikle az kalırdı.burn ucu kısaltıldı,delikler daraltıldı,üsstte kemerim vardı alındı,,yanaklara doğru uzanan burun kemiklerim kısaltıldı,tamamen kırıldı burnum yani.eskiden her sabah gözlerim şiş kalkardım,torba torba olurdu,demek ki o da burunla ilgiliymiş ki,burnum düzeldikten sonra gözlerim bile hiç şişmiyor sabahları,sanki hiç uyumamışım gibi kalkıyorum,uyanınca bile güzelim kızlar artık,sakın beni ayıplamayın ama gerçekten öyle,eskiden uyanınca yüzüm gözüm şiş şiş insanların karşısına 2-3 saat filan çıkmak istemezdim,şimdi çok farklı,hiç şişmiyorum ya,çok şaşırıyorum bu duruma bile. inşallah hepinizinki harika olur,herşey yolunda gider.bütün drlar burunucu ameliyatı olacak olanlar haiç genel anestzi yapıyorlar sanırım burun ameliyatlarında.ama korkmayın burun ağrısı,yüz ağrısı,baş ağrısı filan hiçbişey olmuyor ,sadece nefes almkta biraz zorlanıyoruz o kadar,zaten günler hemen geçiyor arkadaşlar hiç korrkmayın,ona da katlanıyor insan.

Sen olalı 3 ay kadar olmuş galiba, şişlik gorunmuyor, ben olalı ıkı ayı biraz gectı. Bende de şişlik yok neredeyse. Güzel olmuş, çok doğal olmuş burnun. Saglıkla kullanalım inş.:)

bazen üstte ufak bir şişlik oluyor ama masajlar konusunda tembellik yaptığım için oluyor bu tepecik,bi dahaki kontrole kadar msjlarını aksatma kaybolmuş olarak gel dedi serdar bey,yani bu tepecikten ben suçluyum,,,,

ben anesteziden cooooook korkuyorum.
Msj inz icin tskler

haklısınız genel anestezi lokal anesteziye,ya da diğer anestezi türlerine göre en zor olanı ama bünyenin gücüyle ilgili biraz zorluk derecesi,daha önce 3 defa amel.geçirdim farklı hastalıklar yüzünden,spinaal,lokal anest,ya da sedasyon şeklindeydi hepsi de ama bu biraz beni zorladı açıkçası,ama kimileri de genel anestezi de olsa güle oynaya çıkıyormuş ameliyattan,ben biraz dayanıksız olduğum için öyle oldu

bende lokalle burunucu oldum hiçde korkmadım serdar beyin elinden olunca korkmak diye birşey söz konusu olmuyo zaten öyle güven veriyoki tamponlar çıkmadan önce daha çok korkmustum.Doktorum ben tampon çıkarırken acıtmam dedi hiç acımadı hiçbirşey hissetmedim korkulcak bişey yok hepsi anlık gecıcı

oo tabiki bu fırsatı buldum kaçırırmıyım:) tabiki çok fazla sorusu oluyor insanın.serdar beyin ameliyat ücreti yüksek olduğu için cesaret edemedim ben zamanında.ama çok pişmanım tabi.nasıl memnunmusun sen?şekli nasıl,nefes olayı nasıl,fotoğrafın varmı çok merak ettim ya:)

valla inan çok doğal oldu. hatta herkes "sende bi değişiklik var ama ne bulamadım" diyor bu bayram günlerinde. şişliklerim henüz tam olarak geçmiş değil. zaten serdar bey 6 ay içinde kimseden yorum almayın diyor. fakat şu halimle bile herkes çok beğeniyor. Serdar beyin ücreti fazla evet ama o paraya değer gerçekten. Serdar beye ameliyat olan ve sonradan sorun yaşayan biriyle karşılaşmadım. kesinlikle tavsiye diyorum. foto henüz yok ama olunca ekleyeceğim :) Ameliyat olmaya karar verdiysen, Serday beyde tereddüt etme ve elini çabuk tut çünkü ocaktan itibaren ücreti 6000 lira olacakmış :KK43:

ben anesteziden cooooook korkuyorum.
Msj inz icin tskler

anesteziden korkacak hiç bir şey yok. hikmet hoca diye bir prof. yapıyor ve de çok tatlı bir adam. hemen futbol muhabbeti kuruyor sen tam gülerken bir de bakmışsın ameliyat bitmiş ve çıkmışsın. :) tek sorun ameliyattan sonra narkozdan dolayı üşüme oluyor. ben biraz kansız olduğum için çok üşümüştüm titrediğimi hatırlıyorum. onun dışında emin ellerde oluyor her şey korkma :)

valla inan çok doğal oldu. hatta herkes "sende bi değişiklik var ama ne bulamadım" diyor bu bayram günlerinde. şişliklerim henüz tam olarak geçmiş değil. zaten serdar bey 6 ay içinde kimseden yorum almayın diyor. fakat şu halimle bile herkes çok beğeniyor. Serdar beyin ücreti fazla evet ama o paraya değer gerçekten. Serdar beye ameliyat olan ve sonradan sorun yaşayan biriyle karşılaşmadım. kesinlikle tavsiye diyorum. foto henüz yok ama olunca ekleyeceğim :) Ameliyat olmaya karar verdiysen, Serday beyde tereddüt etme ve elini çabuk tut çünkü ocaktan itibaren ücreti 6000 lira olacakmış :KK43:

teşekkürler bilgilendirme için.tüh yaa,zamanında annem de ikna olmuştu hatta serdar beye olacaktım,kılpayı kaçırdım olayı.yine de karar veremedim ve olamadım ve pişmanım.ücreti de yüksek bir de kötü olursa naparım dedim,senin adına çok sevindim.

teşekkürler bilgilendirme için.tüh yaa,zamanında annem de ikna olmuştu hatta serdar beye olacaktım,kılpayı kaçırdım olayı.yine de karar veremedim ve olamadım ve pişmanım.ücreti de yüksek bir de kötü olursa naparım dedim,senin adına çok sevindim.

bende üşüme olmadı ama bazılarında dişlerine kadar titreme olabılıyormuş anestezi sonrası, herkesın bunyesı farklı tepkıme verıyor demek ki. ama gelip geçici şeyler bunlar:)

yanlış yere cevap yazmışım ya neyse:) fataldanger sen de gönlune göre bı doktor bulup başarılı şekılde amelıyatını olursun umarım.

yanlış yere cevap yazmışım ya neyse:) fataldanger sen de gönlune göre bı doktor bulup başarılı şekılde amelıyatını olursun umarım.

olsun ben anladım bana dediğini merak etme :) dişlerime kadar titredim ben işte :) ama dediğin gibi geldi geçti. sonuçtan da çook memnunum :)

Kızlar bu durum o kadar kötü ki hani yaşamayan anlayamaz,tamam herkese şey geliyor hani "bir burun bu altı üstü ya,insanların ne derdi var,afrikada açlıktan ölen bebekler ,hayatını kaybeden nice insanlar varken kaşınla gözünle uğraşıyorsun sen burda" diyorlar,anlamıyorlar.:KK5:

ben de bilirim böyle demeyi,ama inanın yüzünüzün ortasında sevmediğiniz bir burunla gezmek ,hem de bunun para harcadığınız bir ameliyat sonucu olması çok kötü.hani ben de isterdim dünyada bir sürü ciddi sorun varken burnumla ağzımla oynamayım,ama bu bizim elimizde değilki.böyle konuşanların yüzüne benim burnumu koysan eminim onlar da ben gibi olurdu.

sizin adınıza çok sevindim,hem çok doğal hem çok güzel olmuş.hadi benimki güzel olmadı onu geçtim,bari doğal olsaydı değilmi?doğal da değil üstüne üstlük:KK43: burnunda ameliyat mı var senin diyen bir çok kişi oldu şimdiye dek yeni tanıştıklarımdan.ve hani güzel de demediler,ameliyat arızası olduğu belli olan bir burun.serdar bey gibi bir şans vardı önümde,bunu teptim.şuan hem çok kötü bir burnum var,yüzümü büyük ölçüde çirkin gösteriyor,hem de hiç ama hiç nefes alamıyorum ve spreylerle normale dönüyorum.inanın bu hiç kolay değil. çoğu kez bunalıma girip ağlıyorum,ki ameliyatımın üstünden bir yıl geçti

Son düzenleme:
Kızlar bu durum o kadar kötü ki hani yaşamayan anlayamaz,tamam herkese şey geliyor hani "bir burun bu altı üstü ya,insanların ne derdi var,afrikada açlıktan ölen bebekler ,hayatını kaybeden nice insanlar varken kaşınla gözünle uğraşıyorsun sen burda" diyorlar,anlamıyorlar.:KK5:

ben de bilirim böyle demeyi,ama inanın yüzünüzün ortasında sevmediğiniz bir burunla gezmek ,hem de bunun para harcadığınız bir ameliyat sonucu olması çok kötü.hani ben de isterdim dünyada bir sürü ciddi sorun varken burnumla ağzımla oynamayım,ama bu bizim elimizde değilki.böyle konuşanların yüzüne benim burnumu koysan eminim onlar da ben gibi olurdu.

sizin adınıza çok sevindim,hem çok doğal hem çok güzel olmuş.hadi benimki güzel olmadı onu geçtim,bari doğal olsaydı değilmi?doğal da değil üstüne üstlük:KK43: burnunda ameliyat mı var senin diyen bir çok kişi oldu şimdiye dek yeni tanıştıklarımdan.ve hani güzel de demediler,ameliyat arızası olduğu belli olan bir burun.serdar bey gibi bir şans vardı önümde,bunu teptim.şuan hem çok kötü bir burnum var,yüzümü büyük ölçüde çirkin gösteriyor,hem de hiç ama hiç nefes alamıyorum ve spreylerle normale dönüyorum.inanın bu hiç kolay değil. çoğu kez bunalıma girip ağlıyorum,ki ameliyatımın üstünden bir yıl geçti

cnm sen kime ameliyat oldun ?

X