Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

serdar bey günün adamıda hastaları yok..bilgisi olanlardan rica ediyorum foruma geri dönüp bir iki kelam etsinler..tam bi dr ii diyorum ya kötü bir yorum görüyorum yada ii msjlara feyk denio..psikolojim bozuldu:KK61:şimdiye kadar sadece nebil beyle görüştüm..nakitte 2500 e yapar gibi ama şu ilik görüşte dr a vurulma olayını yaşamadım..yeni favorim serdar bey şimdilik platonik takılıyoruz:KK1:

:KK1: valla yorulmalrına cok güldüm cnm ya bende ayın 20sınde ankarada serdar beye burun ucu estetıgı olucam burdakı yorumlardan karar verdım kendısıne bı dahada da olumsuz bısey duysamda vazgecmedım yenı olan bı arkads var gkcngkcn diye ama amelıyatı henuz cok yenı oldugundan oolsa gerek pek memnun degıl ama tabıkı eskı halne gore cok begendıgını söyluyo su an burnu sıs oldugu ıcınde foto göstermıyo serdar beyın ılgısınden cok memnun oldugunuda dedı yanı ben kararımı verdım ya bu ıs bırazda sans ısı bıraz kendı burn yapınla alakalı gbi gelyo bana fazla ıncelememk lazım ya ben öyle dusunuyorum..eger o zamana kadar karar vermezsen ben de fıkırlerımı paylasırım:KK34:

serdar beyle tefelofonda görüştüm bende..türkiyenin en çok burun ameliyatı yapan iki doktorundan biriyim(ikinci heralde yoksa birinciyim derdi)piyasa işi yapmam dedi..normalde kendini öven itici gelir ama bu adamın enterasan bir albenisi var..sanırım bende kendine güveninden etkilendim..

Son düzenleme:
serdar beyle tefelofonda görüştüm bende..türkiyenin en çok burun ameliyatı yapan iki doktorundan biriyim(ikinci heralde yoksa birinciyim derdi)piyasa işi yapmam dedi..normalde kendini öven itici gelir ama bu adamın enterasan bir albenisi var..sanırım bende kendine güveninden etkilendim..

valla bende telde görustum ama dırek randevu ıcın felan ama banda kednını bu kadar övmesı enteresan geldi benmle hıç o sekılde konusmadı gercı yuzyuzeyken nasıl konusacak onuda ayın 19unda görucem..ama turkıyenın en cok derken kendını abartmıs sanırım...ankarada de bariii...

4.500 müş ücreti..çok yaa..3500 demişlerdi ama prof olunca zam gelmiş heralde..bide telefonda konuşurken prof oldum bu arada dedi..ii napiyim hayırlı olsun dedim..komikti ya..

Son düzenleme:
4.500 müş ücreti..çok yaa..3500 demişlerdi ama prof olunca zam gelmiş heralde..bide telefonda konuşurken prof oldum bu arada dedi..ii napiyim hayırlı olsun dedim..komikti ya..

hadi yaa saka gıbı :KK70: ama prof olmakda kolay bısey degıl sımdı adam kendı sevıncını paylaşmıs sennle cnm ya :KK66: fiat konusunda haklısın ama prof olmadan öncede o cıvardaydı fiatları ben cok öncedende hakkında arastrdım yani ama revızyon ıcın 5ten baslıyo demıslerdı ılkınıde buruna göre 3ten 5e kadar degısıyo demıstı

revizyon için fiyat 5binden mi başlıyomuş ? çok ya bende serdar beyi düşünüyorum ama fiyatlar 5binden başlıyosa zor ..

burnuna yapılacak mudehaleye göre degişiyordur canm kendısıde öle söledı o da 2bin cıvarında sanırım ve amelıyatın yapılacagı hastaneye göre de fiat degısıyo

jivaluna merhaba kusura bakma daha yeni okudum mesajını bi iki haftadır çok yoğun geçiyor o yüzden buraya bakmaya fırsatım olmamıştı. bugün kontrolüm vardı serdar beyin yanına gittim burnumdaki şişlikler baya indi hala hafif bir eğrilik var ama serdar bey onunda geçeceğini söyledi. masajlarımı kontrol etti gelişmelerin güzel olduğunu söyledi. bende açıkçası memmunum çünkü daha yeni olmasına rağmen ameliyatım kimse estetik olduğumu anlamıyor. burnumda kavis yok ama yüzümde çok doğal duruyor. masajlarla benim eğrilik serdar beyin şişlik dediği şeyi de geçirirsem baya içime sinmiş olacak ameliyatım. bir türlü fotoğraf gönderemedim fotograf makinamı bulamadığım için kusura bakma. umarım seninde ameliyatın iyi geçer ve sende menmun kalırsın. şimdiden geçmiş olsun ve kolay gelsin. hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah.

arkadaşlar bende burnumdan estetik ameliyat olmak istiyorum, ancak doktor konusunda çok kararsızım, geçensene Ankaraya gittim, birkaç doktorla görüştüm, ama yine karar veremedim, bana Serdar beye ameliyat olmuş arkadaşlar yardımcı olabilir mi , burnunun görüntüsünden memnunlar mı ,

jivaluna merhaba kusura bakma daha yeni okudum mesajını bi iki haftadır çok yoğun geçiyor o yüzden buraya bakmaya fırsatım olmamıştı. bugün kontrolüm vardı serdar beyin yanına gittim burnumdaki şişlikler baya indi hala hafif bir eğrilik var ama serdar bey onunda geçeceğini söyledi. masajlarımı kontrol etti gelişmelerin güzel olduğunu söyledi. bende açıkçası memmunum çünkü daha yeni olmasına rağmen ameliyatım kimse estetik olduğumu anlamıyor. burnumda kavis yok ama yüzümde çok doğal duruyor. masajlarla benim eğrilik serdar beyin şişlik dediği şeyi de geçirirsem baya içime sinmiş olacak ameliyatım. bir türlü fotoğraf gönderemedim fotograf makinamı bulamadığım için kusura bakma. umarım seninde ameliyatın iyi geçer ve sende menmun kalırsın. şimdiden geçmiş olsun ve kolay gelsin. hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah.

gkcn valla ameliyatı dün oldum salı günü bende serdar beyın muayenehanesındeydım..ben suan nasıl gectı bılmıyorum ne iyi ne kötu yorum yapamıyorum tamponlar yarın cıkacak onun acısı var ve burun kanatlarım daraltıldı onun dıkış izinin kalmasından cok korkuyorum mutlu degılım suanda ılerleyen zamanlar neyı gösterır bılmıyorum bıde burnumun ucu cok kalkık duruyo sanki bilmiyorum ya offf off:KK43:

tamponlarım çıktı bu gün acayip rahatladım aama hala şişmeye devam ucunun kalkıklıgıda suratım şiştikce daha bi artıyo sankı bu gün serdar beyde dedi zaten ilk hallerine sakın aldanma öyle kalkık olmayacak zamanla inecek dedi sanırım haklı daha 2.gunüdeyim cünki inşallah öyledeolur..bu arada serdar bey gercekten mükemmel bi insan harika bi doktor ilgisi sabırlı davranışları ve gercekten cok yeteneklı daha önce yaptıgı burunların fotogrflarını gördüm hepsi çok doğal ve güzel olmuş hele muayenehanesınde bı hastasını gördüm sekreteri söylemese asla estetık var demezdim nekadar muntazam düzgün doğal ve güzeldi hele eski halınıde görünce taamam dedim emin ellerdeyim..inşallah benimkide zamanla güzel bi şekil alır sabırrr zaman..

aynen benımde kendisine hayran kalmamak mümkün değil zaten....:KK9:

jivaluna sakın bunalıma girip moralini bozma,olumlu düşün olumlu sonuç çıkar.ben şunu anladım ki alçı çıkmadan,veya çıktıktan hemen sonraki geçici haline olumsuz düşünüp ağlayan gerçekten olumsuz bir sonuca ulaşıyor.pozitif enerji çok önemli.ve eminim burnun çok güzel olmuştur.

jivaluna sakın bunalıma girip moralini bozma,olumlu düşün olumlu sonuç çıkar.ben şunu anladım ki alçı çıkmadan,veya çıktıktan hemen sonraki geçici haline olumsuz düşünüp ağlayan gerçekten olumsuz bir sonuca ulaşıyor.pozitif enerji çok önemli.ve eminim burnun çok güzel olmuştur.

yok canm zaten bunalıma gırecek kadar degıl 5.gunune göre iyi görunuyo
sadece yıllardr uzun bı burna alışkın olup bırden kısalıp kalkasını yadrgadım ondan öyle geldi ve simdi daha çok şiş zaten indiğinde güzel olacak gibi duruyo inşllh da öyle olur özellikle burun deliklerim su şiş halıyla bıle gayet simetrik düzgün serdar beyin ellerine sağlık..

X