Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kızlar bende bu ayın 17 sine ameliyat günümü aldım Serdar hocadan.Aslında başka bi doktordan 19 una almıştım ama son anda vazgeçip Serdar hocayı tercih ettim.İnşallah pişman olmam ve doğru bir tercih yapmışımdır. Benimki revizyon olacak, aslında revizyon olan arkadaşların resimlerini görme imkanımız olsa ne ii olurdu

inş. pişman olmıcan canım serdar hoca çok deneyimli ve başarılı bi doktor revizyondada öle ben ilk defa oldum ameliyat zaman geçtikçe güzelleşiyo burnum ama şuan sadece ucunu biraz kalkık buluyorum burnumun ucunda şişlik var o inecek dedi serdar bey yada indiinde yine beyenmezsen içindeki ipliği alırız dedi bide burnumda ödem var oda masajla geçicekmiş ameliyat olduktan sonra masaj önercek serdar bey onu düzenli olarak yapmakta fayda var

inş. pişman olmıcan canım serdar hoca çok deneyimli ve başarılı bi doktor revizyondada öle ben ilk defa oldum ameliyat zaman geçtikçe güzelleşiyo burnum ama şuan sadece ucunu biraz kalkık buluyorum burnumun ucunda şişlik var o inecek dedi serdar bey yada indiinde yine beyenmezsen içindeki ipliği alırız dedi bide burnumda ödem var oda masajla geçicekmiş ameliyat olduktan sonra masaj önercek serdar bey onu düzenli olarak yapmakta fayda var

İnşallah iyi olur kötü bir deneyim yaşayınca korkuyor insan.Senin ameliyatında yeni anladığım kadarıyla ama merak etme zamanla inecek burnun

evet yeni sayılırım inşallah dediğin gibi iner sen ilk ameliyatını nerde olmuştun burnunda düşme falanmı oldu

Benim nefes problemim olduğu için KBB ciye olmuştum başkent hastanesinde.Allahım ne büyük hataydı:))) burnumu okadar çok kaldırmışki anlatamam sana delikleri havaya bakıyor resmen ve eğri burnum deliklerimin biri hanyada biri konyada, benimki saymakla bitmez cnm bunların haricinde okadar çok hata varki kendi burnum çok daha iyiydi.İnşallah bu sefer iyi olacak

Benim nefes problemim olduğu için KBB ciye olmuştum başkent hastanesinde.Allahım ne büyük hataydı:))) burnumu okadar çok kaldırmışki anlatamam sana delikleri havaya bakıyor resmen ve eğri burnum deliklerimin biri hanyada biri konyada, benimki saymakla bitmez cnm bunların haricinde okadar çok hata varki kendi burnum çok daha iyiydi.İnşallah bu sefer iyi olacak

merak etme canım serdar bey başarılı bi doktor bende ucu kalkık bi burun sevmiyorum bazıları öle seviyo ama ben her şeyiyle doğal olsun istiyodum dediğim gibi şuan ucu kalkık duruyo biraz oda ucun şişliğindenmiş zamanla incek seninde öle olur serdar bey der sana ilk bir ay şikayetle gelme yüzüm şiş burnum yamuk falan diye der benimde öleydi iki gözümün arasındaki şişlik vardı kötü görünüyodu burnum yamuk görünüyodu şişlikten dolayı burun ucum kalkıktı bayağı yani öle dik değildi ama kalktıktı yinede oda zamanla geçiyo yani ameliyattan sonra gelişmeleri anlatırsın artık buraya:))

merak etme canım serdar bey başarılı bi doktor bende ucu kalkık bi burun sevmiyorum bazıları öle seviyo ama ben her şeyiyle doğal olsun istiyodum dediğim gibi şuan ucu kalkık duruyo biraz oda ucun şişliğindenmiş zamanla incek seninde öle olur serdar bey der sana ilk bir ay şikayetle gelme yüzüm şiş burnum yamuk falan diye der benimde öleydi iki gözümün arasındaki şişlik vardı kötü görünüyodu burnum yamuk görünüyodu şişlikten dolayı burun ucum kalkıktı bayağı yani öle dik değildi ama kalktıktı yinede oda zamanla geçiyo yani

ameliyattan sonra gelişmeleri anlatırsın artık buraya:))[/ameliyattan sonra güzel şeyler paylaşmak umuduyla:)))

İlk hafta alci ciktiktan sonra yine mi alci, atel gibi bir sey takacak??? Ben istemiyorum ya isyerine oyle gidemem ki?! Zaten o kadar izin de alamam.

İlk hafta alci ciktiktan sonra yine mi alci, atel gibi bir sey takacak??? Ben istemiyorum ya isyerine oyle gidemem ki?! Zaten o kadar izin de alamam.

evet alçıdan sonra atel takacak. hatta benim şişliklerim çoktu atelden sonra da incecik bi bant yapıştırdı 2 günlük. atel önemli canım mecbur takılacak.

evet canım atel takıcak mecbuen takcan canım sonuçta o sabitlicek burnu 1 haftada iyileşmez öle bende çalışıyorum işe mecbur öle gitmek zorunda kaldım ama benim şişliğim o kadar çok değildi herkesin burun yapısına göre değişiyo bide ameliyattan sonra rapor alcaktm işi aksatmamak için alamadm ameliyatım 3. günü gittim işe herkes beni öle gördü ama yapcak bişeyde yoktu

Miska;
En son söylediğiniz, yani psikolojik durum beni de düşündürmüyor değil, ama benim tanıdığım ve yaptıranların çoğu iyi ki yaptırmışım diyorlar, sadece Serdar hocanın hastaları değil, başka doktorlara ameliyat olanlar da aynı şekilde konuşuyor. Sanırım karar vermek en zoruydu, benim ameliyatım 19 ocakta, benim de büyyüüüükk ve kemerli burnum var... Her şeyden önce bana yakışacağına ve her şeyin yolunda gideceğine inanıyorum... Umarım sizin için de her şey çok güzel ve dilediğiniz gibi olur... Bu arada şimdiden tebrikler düğün için... =) :nazar:

tebrikleriniz için çok teşekkür ederim :) doğru, insanların çoğu iyi ki yaptırmışım diyor gerçekten. ben koca burnuma rağmen kendimle fazlaca barışığım sanırım, baksana aynada göreceğim güzel burundan korkuyorum :)) işin açığı kendimi seviyorum, ya başka bi kadına dönüşürsem ve bundan hoşnut olmazsam diye endişe ediyorum. çünkü burnundan ameliyat olup bambaşka insanlara dönüşüyo bazıları, gözümle gördüğüm örnekler var! ha, kötü mü olmuş dersen, aksine bebek gibi oldular :)) ama işte, ne biliyim... gerçi benim sağlık problemleri de olduğu için mecbur yatacağım o ameliyat masasına, şimdi kesilip biçilmişken de biraz güzelleşsin burnum di mi yani :)

evet alçıdan sonra atel takacak. hatta benim şişliklerim çoktu atelden sonra da incecik bi bant yapıştırdı 2 günlük. atel önemli canım mecbur takılacak.

bi şey sormak istiyorum, ben işyerinden 1 hafta izin alsam yeter mi? 1 hafta sonra istanbula dönsem, hem işe başlayabilir, hem de doktora görünmeden idare edebilir miyim?

kızlarr biri bana serdar beyin ameliyat ücretini yazabilir mi?

zuhalin de dediği gibi 5-6 bin civarı.

zuhal, evet ben de alıntı yapmayım dedim:)) yorumların ve cevapların için teşekkürler, senin de düğünün hayırlı olsun :) ben sana bi şey sormak istiyorum, rapor alamadım demişsin, neden alamadın? işyerin mi izin vermedi yoksa doktor bey mi rapor yazmıyor? çünkü benim mutlaka rapor almam gerekli, serdar bey raporu yazıyor değil mi?

tebrikleriniz için çok teşekkür ederim :) doğru, insanların çoğu iyi ki yaptırmışım diyor gerçekten. ben koca burnuma rağmen kendimle fazlaca barışığım sanırım, baksana aynada göreceğim güzel burundan korkuyorum :)) işin açığı kendimi seviyorum, ya başka bi kadına dönüşürsem ve bundan hoşnut olmazsam diye endişe ediyorum. çünkü burnundan ameliyat olup bambaşka insanlara dönüşüyo bazıları, gözümle gördüğüm örnekler var! ha, kötü mü olmuş dersen, aksine bebek gibi oldular :)) ama işte, ne biliyim... gerçi benim sağlık problemleri de olduğu için mecbur yatacağım o ameliyat masasına, şimdi kesilip biçilmişken de biraz güzelleşsin burnum di mi yani :)

Ne yalan söyleyeyim, ben de aynı şeyleri düşünüyorum, benim de büyüüükçe bir burnum var, ama kalktığımda kendimdeki değişim nasıl olur diye merak ediyorum... =)
Ama her şeyin güzel olacağını ve çok değişim yaşamayacağımı düşünüp, perşembe ameliyat olucam... Bi de doktoruma güveniyorum... Darısı hayırlısıyla isteyenlerin başına... =D

bi şey sormak istiyorum, ben işyerinden 1 hafta izin alsam yeter mi? 1 hafta sonra istanbula dönsem, hem işe başlayabilir, hem de doktora görünmeden idare edebilir miyim?

zuhalin de dediği gibi 5-6 bin civarı.

zuhal, evet ben de alıntı yapmayım dedim:)) yorumların ve cevapların için teşekkürler, senin de düğünün hayırlı olsun :) ben sana bi şey sormak istiyorum, rapor alamadım demişsin, neden alamadın? işyerin mi izin vermedi yoksa doktor bey mi rapor yazmıyor? çünkü benim mutlaka rapor almam gerekli, serdar bey raporu yazıyor değil mi?

tatlım işi aksatmamak için izin alamadım yani yerime bakıcıak kimse yoktu rapor alayım diyemedm cuma akşam ameliyat oldum salı işe başladım yani zorlandım ama mecburen öle gitmek zorunda kaldım

Ne yalan söyleyeyim, ben de aynı şeyleri düşünüyorum, benim de büyüüükçe bir burnum var, ama kalktığımda kendimdeki değişim nasıl olur diye merak ediyorum... =)
Ama her şeyin güzel olacağını ve çok değişim yaşamayacağımı düşünüp, perşembe ameliyat olucam... Bi de doktoruma güveniyorum... Darısı hayırlısıyla isteyenlerin başına... =D

evet canım aynanın karşısında biraz değişik bi yüz görebilirsin bende alışamamıştım ama şuan diyorum iyiki yaptırmışım çünkü yüzüme çok yakıştı çok sevdim çok doğal bi burnum var çok şükür:)))

Ay kızlar ben çok hastalandım ya ameliyat olacammı olmayacammı belli değil daha offf buda gıcık bi durum; salı ameliyat günüm ama ne olacağım belli değil:KK43:((

Ay kızlar ben çok hastalandım ya ameliyat olacammı olmayacammı belli değil daha offf buda gıcık bi durum; salı ameliyat günüm ama ne olacağım belli değil:KK43:((

Tatlım geçmiş olsun, Serdar hoca bana, geçen sene kışın ameliyat olanlardan bi kaçı hastaydı demişti, sormuştum ben çünkü. Yapar diye düşünüyorum eğer çok hasta değilsen, emin değilim ama... =(

evet canım aynanın karşısında biraz değişik bi yüz görebilirsin bende alışamamıştım ama şuan diyorum iyiki yaptırmışım çünkü yüzüme çok yakıştı çok sevdim çok doğal bi burnum var çok şükür:)))

Çok sevindim tatlımm vallahi, darısı bana inşallah... =) :nazar:

gecmış olsun, hasta derken neyi kastettin bılmıyorum ama ben nezleyken amelıyat oldum,bir şey olmadı...

X