Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kızlar SADBUTTRUETEC ZUHALCİM ben geldimmmm :) reklam filan neler oluyor ayol yani kim ne yaşadıysa onu paylaşmış tırstım şimdik biz ameliyat olunca bişey yazamıcakmıyız ayol ALLAHIM SANA GELİYORUM :) canlarım hocamı aradım bugün dedim hocam ben petek die tutturdum ama sanırım onun burnu çok kalkıkvazgçtim dedim hem kzıalrda beğenmiyorlar dedim :) zaten istesende yapmama dedi o zaman dedim emina saldalınki gibi olsa resim getir birlkte bakalım sen daha ne istediğini biliyorsun sonra bende görüşlerimi söylerim ortak bi yerde karar kılarız dedi saolsun birazcık moral verdi korkuyorum deyince çok iyi birisi gerçekten pazar pazar ilgilendi ameliyat saatim belli dilidi ayın 19 u saat 18 00 dua edin kızlarrrr vallahi bir heyecan dün gece 4 de yattım yemeden içeden kesildim daha 3 hafta var ayy kzıalr birde fotograf varmı bana atsanız mailden olurmu merak diyorum SADBUTTRUE canım sen sabah mı olucaksın ben kalıcam ya sabah amleiyata girmeden gelsene yanıma hem tanışırız çok güzel olur allahım hepimize hayırlısını versin dualarım sizinle öptüm :)

hoşgeldin canım evet birileri canımızı sıktı inanmayan gider çağ hastanesi orda bizim yatış çıkış saatlerimizde var burdan ismimi soyimimide veririm hiç korkmam sonuçta bizde geçtik bu zorluklardan doktor seçimi kolay değildir ameliyat sonuçta bunu bildiğimiz için başkalarına yardım etmeye çalışıyoruz biz sonuçta doktorumuz mükemmel demiyoruz öle olsa çıkıntı sorunundan bahsetmezdik her doktorun bi takım eksikleri vardır mutlaka ben bu sitedeki yorumlara bakarak gittim serdar beyin yanına diğer doktorlara göre daha başarılı bulduğum için gittim gittiğimdede anladım zaten kendine güvenen başarılı bi doktor en önemlisi deneyimli olmasıydı çok şükür 10 ayım oldu ameliyat olalı çok hafif bi çıkıntım var oda belirsiz zaten masajla geçeceğine inanıyorum onun dışında burnumu çok beyeniyorum görenlerde aynı şeyi sölüyo bende akşam oldum canım hiç korkma bende heyecanlıydım bide tek başımaydım aileme sölememiştim onun verdiği rahatsızlıkda vardı bende ama hiç bişey hissetmiyosun zaten mışıl mışıl uyuyosun riskli bi yanıda yok şimdiden dert etme doktora güven sen ben buraya foto koymayı düşünmüyorum ama bi kaç arkadaşım msnden gördü beni istersen özelden mail adresimi verim ekle bi gün akşam ordan konşlm görmş olursun bende merak ettm burnunu bende görürüm

kızlar SADBUTTRUETEC ZUHALCİM ben geldimmmm :) reklam filan neler oluyor ayol yani kim ne yaşadıysa onu paylaşmış tırstım şimdik biz ameliyat olunca bişey yazamıcakmıyız ayol ALLAHIM SANA GELİYORUM :) canlarım hocamı aradım bugün dedim hocam ben petek die tutturdum ama sanırım onun burnu çok kalkıkvazgçtim dedim hem kzıalrda beğenmiyorlar dedim :) zaten istesende yapmama dedi o zaman dedim emina saldalınki gibi olsa resim getir birlkte bakalım sen daha ne istediğini biliyorsun sonra bende görüşlerimi söylerim ortak bi yerde karar kılarız dedi saolsun birazcık moral verdi korkuyorum deyince çok iyi birisi gerçekten pazar pazar ilgilendi ameliyat saatim belli dilidi ayın 19 u saat 18 00 dua edin kızlarrrr vallahi bir heyecan dün gece 4 de yattım yemeden içeden kesildim daha 3 hafta var ayy kzıalr birde fotograf varmı bana atsanız mailden olurmu merak diyorum SADBUTTRUE canım sen sabah mı olucaksın ben kalıcam ya sabah amleiyata girmeden gelsene yanıma hem tanışırız çok güzel olur allahım hepimize hayırlısını versin dualarım sizinle öptüm :)

hoşgeldin,valla anlamadım bir anda ortalık gerildi,ama geçti korkma,şimdiden bu kadar heyecan yapma derim,ne istediğinden emin değilsen hocaya bırak en doğrusunu o yapar sana,bir başkasının burnunu beğenirsin ama yüzüne oturmazsa oda sıkıntı,çünkü herkesin yüz ifadesi gerçekten farkılı,bir başkasına benzemektense kendi güzelliğini ortaya çıkarman daha güzel olur,inşallah da istediğin gibi olur ve güzel yorumlarını bekleriz...

ya kızlar benim burun ucum çok kalkık geliyo bana tabi çok yeni daha 1 ay bile olmadı ama bir an geliyo moralim bozuluyo sonra iner diyorum offff. sizinkiler nasıldı ilk zamanlar?

ya kızlar benim burun ucum çok kalkık geliyo bana tabi çok yeni daha 1 ay bile olmadı ama bir an geliyo moralim bozuluyo sonra iner diyorum offff. sizinkiler nasıldı ilk zamanlar?

Tatlım benimki de kalkık geliyordu ilk zamanlar ama iniyor, 1 aya kadar gözüne çarpmayacak seviyeye bile iner, merak etme hiç, sıkma canını... =)

aynıydı canım benimde moralim bozuk olurdu ama 1 aydan sonra göze batmayacak hale gelir zamanla dahada düzeliyo tabi

ama kızıcam haa :KK47: güzel oldu diyorum fıstık gibi oldu diyorum mis gibi oldu diyorum fazla takma kafana şimdi diyorum ama napıosun :) canım benim şaka bi yana zamanı gelicek sende bana bunları söliceksin kesin ama biraz sabret şu an öyle gelmesi çok normal ayrıca hani o sonradan gördüğüm resim varya orda gerçekten çok iyi gözüküyor hiç kalkık durmuyor öylee sölediğin gibi,şu an yadırgıyorsun ve eski burnundan sonra kalkık olması gözüne batıyor anlıyorum (bu yazdıklarımı benim de okuyup sonrasında ders çıkarmam gerekecek çünkü bende takıcam biliyorum :KK1:) ama birazcık sabret en azından 1 ay geçsin olma mı :KK34:

canım hoşgeldin..evet bi karıştı ortalık ben takılmamaya çalışıyorum,sonuçta hiçbirşey yada insan %100 mükemmel olamaz bi kere herkesin beklentisi farklı. Kimi fazla kavisli burun yapar tarzı odur ve doğal burun sevenler hoşlanmaz. Ve kimisi de doğal burunlar yapar ve kavisli burun sevenler hoşlanmaz. Ha bunların dışında eksilikler de olabilir bu türkiyenin en iyi doktoru kimse onun içinde geçerli,o aşamada ise kişinin ilgisi ve sorumluluğu üstlenmesi önemlidir ki ben de Serdar beyin böyle biri olduğuna inanıyorum. İlk başta acaba diyecek oldum ama sonra dedim yani kararından vazgeçme. Bir de işin şöyle bir boyutu var,kemerli ve büyük bi burunu ameliyat edip küçük ve kibar bi burun yaptığınızda ordaki deri fazlalığı alınmadığı için sonrasında böle olabiliyor. Bazı insanlar şaşırabilir burun ameliyatı oldun memnunsun gelip burda olacaklaramı tavsiye veriyorsun hala ne çok vaktin var kimse bununla uğraşmaz diyebilir ama bu vicdanla da alaklı birşey. Ben olduktan sonra evet eskisi kadar aktif olmasa da yine burda fikirlerimi beyan edicem,çünkü araştırma yaparken karar verirken gel burda soru sor milleti oyala sonra ameliyatı ol bidaha siteye girme, ha herkes resim koymayabilir ama ben gelir burda fikrimide yazarım yoksa içim rahat etmez burdaki insanlar bana yardımcı oldu zuhal akşam akşam bana vakit ayırdı msn de konuştuk. Burda reklam amaçlı bulunsa insanlar kaç ay oldu çıkıntım var der mi,kii zuhal bu konuda yine iyimser inanın ben bu başlıkta başka memnun olmayanları da gördüm yani sölediler açık bi şekilde.

Burda reklamcı olmakla suçladığınız üyelerinde,reklam yaptırıyor diye itham ettiğiniz doktorunda bi kişiliği ve ailesi annesi babası eşi çocuğu var. Herşeyden önce itham etmeden önce durup düşünmemiş ve kelimeleri de dikkatli seçmemiz gerekiyor.

Çok yazdım beren tarih yaklaşınca bakarız olmadı uğrarım yanına ama uyuyor olursun o saatte bence..inşallah herşey güzel olur ikimiz içinde :KK34:

canım şuan moralini hiç bozma daha çok erken,biraz sabırlı olur 1.ay dan sonra inmeye başlar kalkıklığı ve gün gün değişirsin,elinden geldikçe fazla aynalara takılıp burnunu inceleme derim,aynı sıkıntıları bende yaşadım,ama şuan sonuç çok farklı,hatta SADBUTTRUE MSN den resimlerimi gördü aradaki farkı o anlatsın bence,ben anlatınca diğer üyeler reklam yaptığımı sanıyorlar,yine yanlış anlaşılmalara yol açmayım...

canım şuan moralini hiç bozma daha çok erken,biraz sabırlı olur 1.ay dan sonra inmeye başlar kalkıklığı ve gün gün değişirsin,elinden geldikçe fazla aynalara takılıp burnunu inceleme derim,aynı sıkıntıları bende yaşadım,ama şuan sonuç çok farklı,hatta SADBUTTRUE MSN den resimlerimi gördü aradaki farkı o anlatsın bence,ben anlatınca diğer üyeler reklam yaptığımı sanıyorlar,yine yanlış anlaşılmalara yol açmayım...

boşver bi dengesiz yüzünden canımızı sıkmayalım bize inanmayan gider çağ hastanesinde kayıtlarımıza bakar biz burda memnunsak memnuniyetimizide dile getiririz doktorumuzuda överiz hakediyo sonuçta kimse mükemmel değil her doktorun eksiklikleri var ben burnumdan memnunsam bunu serdar beye borçluyum çok şükür:KK16:

KIZLAR YARDIM LUTFEN ARASTIRDIM BENIM ISTEDIGIM BURUN KALKIK DIIL KAVISLI BURUN AMA GOZLE GORULECEK KADAR YANI BELIRGIN BIR KAVIS ISTIYORUM YAPARMI SIZCE SERDAR HOCA BUGUN GATAYA GIDICEM YANINA SORUCAM FORUMDA OKUDUM KAVISLI YAPMIYOR YAZMISLAR SABAHA KADAR UYUYAMADIM ELI YATKIN DIIL DOGAL YAPIYO YAZMISLAR LUTFEN BISEY SOYLEYIN COK PANIK OLDUM ISTEDIGIMI YAPAR DIMI SONUCTA COK AMELIAT YAPMASI ONEMLI DIIL BEN ILK BILE OlSAM SORUN DIIL ONEMLI OLAN ISTEDIGIMI YAPMASI DIMI

Eklentiler

• $resim.jpg
    $resim.jpg
    16,2 KB · Görüntüleme: 30
KIZLAR YARDIM LUTFEN ARASTIRDIM BENIM ISTEDIGIM BURUN KALKIK DIIL KAVISLI BURUN AMA GOZLE GORULECEK KADAR YANI BELIRGIN BIR KAVIS ISTIYORUM YAPARMI SIZCE SERDAR HOCA BUGUN GATAYA GIDICEM YANINA SORUCAM FORUMDA OKUDUM KAVISLI YAPMIYOR YAZMISLAR SABAHA KADAR UYUYAMADIM ELI YATKIN DIIL DOGAL YAPIYO YAZMISLAR LUTFEN BISEY SOYLEYIN COK PANIK OLDUM ISTEDIGIMI YAPAR DIMI SONUCTA COK AMELIAT YAPMASI ONEMLI DIIL BEN ILK BILE OlSAM SORUN DIIL ONEMLI OLAN ISTEDIGIMI YAPMASI DIMI

canım serdar bey kesinlikle kavisli burun yapmıyor diye biliyorum ben. zaten sormuştum, o zaman bile söylemişti yapmıyorum diye. Ama sen bu kadar istiyorsan, ille de kavis olsun diyorsan kendisine özellikle belirtmen lazım bu isteğini.

boşver bi dengesiz yüzünden canımızı sıkmayalım bize inanmayan gider çağ hastanesinde kayıtlarımıza bakar biz burda memnunsak memnuniyetimizide dile getiririz doktorumuzuda överiz hakediyo sonuçta kimse mükemmel değil her doktorun eksiklikleri var ben burnumdan memnunsam bunu serdar beye borçluyum çok şükür:KK16:

canım doğru diyorsun,kayıtlarımız çağ hastanesinde ,inanmayan ordan kontrol eder, umarım burun yaptırmak isteyen herkes de bizim kadar memnun kalır,bizim doktorumuz çok iyi...

Rica ederim tatlım... Nasıl burnuşun, ne zaman fotoğraf yükleyeceksin?? :)

canı yeni cevap verebiliyorum k. bakmayın :) ay çok kararsızım fotoğraf atsam mı atmasam mı diye. diyorum ya fazlasıyla şiş hele fotoğraflarda iyice büyük gözüküyo gözüme ama bir yandan da sizin yorumlarınızı m. ediyorum ama bugün yarın atarım 1 gün bile kar benim için :) :p

kızlarrr orda mısınız fotoğraf atıyorum :) 1 tanesi bulanık ve çok yakından ama o burunla hiç profilden fotoğraf çektirmemişim haliyle :KK70:

kızlarrr moraller nasıl nasılsınız benim dün keyfim yerine geldi gittim gataya hocama bin tane soru sordum desem yeridir :) gösterdim resimleri tamam dedi zaten ameiyattan öncede kavis kavis diceksin ben unutmamada zaten yapıcam ama sen yine dersin dedi ayyy demezmiyim dedim hafifi kavisli kalkık bi burun yapıcak bana bugünde tahil yaptırıcam git bi baksınlar dedi ayy vallahi uuyamıyorum yemekten aştan kesildim o derece yaa neyse rahatladım birazcık çok değişeceksin dedi emina sandalın burnuna uzun bu yüzüde uzun sana yakışmaz dedi yapıcam dedi işte bakalım çok şükür anlaştık ben hastalarımın isteiğine önem veririm ama dönümicek yllara girmem olmıcak bişey yapmam çok oyuk ve kavis olursa 5 ay sonra dolduralım diceksin çok kötü olur dedi birde dio ki sakın ya 1 aydan önce hocamm burnun çok kalkık inmiyorrr inmiyor die hergün gelme daralıyor adam haklı yani kısaca kızlar burnum kalkık diyorsunuz ya 3 ayda sonra düzeliyormuş ilk bir ayda çok şiş ve kalkık luyormuş sabır sbır hepinizi çok seviyorum öpüldünüz :)

X