Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Part_of_moon, satbuttrue burunlarınız çok güzel olmuş ikinizinde yüzü çok güzel zaten çok yakışmış size ..

nazzikocum bitanem şimdi gördüm başın saolsun rabbim mekanını cennet etsin

akçaa bitanem konuş serdar hocayla ben inanıyorum yardımcı olacaktır bende kocaman öpüyorum

sadbutruee kuzummm seni çok özledimmm bennn

akçaa bitanem konuş serdar hocayla ben inanıyorum yardımcı olacaktır bende kocaman öpüyorum

Çok teşekkür ederim canım âmin mekanı cennet olur inş saol canım .

mrb tec sen memnun musun sonuçtan. aklımda iki doktor var biri serdar bey forumda onunla ilgili olan tüm yorumları galiba okudum ameliyatın herkesde aynı yan etikleri göstermiceğini tahmin ediyorum sadece en çok etkilendiğim yorumlar serdar beye ameliyat olupta ameliyattan 1 yıldan uzun süre geçmesine rağmen çıkıntı, burun deliği farklılığı geçmedi ve hala kemerli kaldı gibi yorumlar oldu yani burunun en geç 1-1.5 yılda iyileşeceğini oturacağını sanıyorum bu yüzden ikilemde kaldım yani birkaç ay sonra fln deseler iyileşme süreci içindelerdi diye düşünürdüm ama bunun o kadar uzun sürmesi anormal geldi muhammet ve emre bey hakkında yorumlarada baktım yani onlarla ilgili yorumlarda birkaç şikayet (olduğuma pişmanın, çıkıntı kaldı, şişlik kaldı, burnum düzelmedi) gibi yorunlar görsem onlardanda memnun olmayan birkaç kişi oluyormuş derdim ama böyle olunca bu durumu doktor yeteneğine ve profesyonelliğine bağladım yani ameliyatta her yüz kişiden 5 i memnun değilse belki bende o 5 in içine girerim diye düşündüğüm için takıntı yapıyorum azda olsa olasılık var sonuçta ama o iki doktora ameliyat olan yüz kişiden yüzüde memnun anlaşılan böyle olaslılıkları düşünüyorum belki bende yüzde beşin içinde olurum diye ama burnum çok kötü durumda değil ilk kez olucam sadece kemerli yamuk yetenikli bir doktor rahat düzeltir bence ama bu çıkıntı ve burun deliği farklılığı olayına anlam veremedim...

Kimmel87 daha öncede belirttiğim gibi ben sonuçtan memnunum, burnuma rahatça dokunabiliyorum hiçbir ağrı sızı şişlik,çıkıntı hiçbir sıkıntım yok, çok şükür,bundan sonrada olcağını sanmıyorum,çünkü burnumun tamamen oturtuğunu farkediyorum 9 ay oldu ameliyatım,iyileşme herkesin bünyesine,yaşam koşullarına göre değişiyor,bazı kişilerde bu süreç uzun olabilir bazılarında kısa sürer,elimizde basit bir kesik olduğunda bile 1-2 ayda anca izi gidiyor, burun gibi hassas bir bölgede işlem yapılıyor bunu göz önünde tutarak ameliyata karar verip iyilşme sürecini sabırla beklemeniz lazım, operasyondan memnun kalmak isteklerle bağlantılıdır ki siz zaten basit bir eğrilikten sözediyorsunuz sorun yaşayacağınızı hiç sanmıyorum.bol şans.

14. günde bantların çıkarılacağı söyleniyor ama şişlikler 6 ayda ancak geçiyormuş. peki 14. günden sonraki günlerde dışarı çıkamayacak kadar mı oluyor şişlikler? yani çok mu şiş kalıyor?

beren canımm ben de seni çook özledim yahuu,nasılsın iyi misin burnuşun nasıl :)

sadbutrue canım benim iyi iyi burnuşum süper seninki nasıl canım alışıbildin mi benim sabahları çok şiş oluyor ama sonra geçiyor yakında yeni resimde koyarım canım benim bu arada konuştuğumuz konu vardı ya o kapandı artık ne yapim valla kader kısmet canım benim

sadbutrue canım benim iyi iyi burnuşum süper seninki nasıl canım alışıbildin mi benim sabahları çok şiş oluyor ama sonra geçiyor yakında yeni resimde koyarım canım benim bu arada konuştuğumuz konu vardı ya o kapandı artık ne yapim valla kader kısmet canım benim

canım gerçekten mii? kapandı derken konustuğumuz şey oldu sanırım di mi yani iyi birşey :) ay hadi bakalım yaa hayırlısı olmuş canım sen nasıl mutlu olacaksan öyle olsun tatlım, bu arada gmaili açmıyorum ama mail atarsan falan yaz burdan da hani görmezsem falan diye :)

canım benim de sabahları çok şiş oluyor sonra iniyor, genel olarak ucu hala şiş sanırım ama daha ne kadar iner bakalım, sen nasılsın hala takıyormusun yoksa deliklere, düzeltme düşünüyormusun hala :)

kızlar bu cumartesi serdar beyle randevum var.gidersem haber veririm demiştim.ameliyat olalı 1,5 yıl olmasına rağmen burnumun ucundaki ödemleri ve burnumdaki çıkıntıyı yine soracağım.bakalım bu sefer nası bi cevap alıcam.

cnm merhaba, görüşmeye gittin mi nasıl geçti merak ettim ?..

14. günde bantların çıkarılacağı söyleniyor ama şişlikler 6 ayda ancak geçiyormuş. peki 14. günden sonraki günlerde dışarı çıkamayacak kadar mı oluyor şişlikler? yani çok mu şiş kalıyor?

kumkumtanesi 6ay devam eden şişlikler ile ilk haftadaki şişlikler tamamen farklı oluyor,ilk 3gün yüzünüz çok şişer,ondan sonra şişlikler inmeye başlar yüzünüzde sizi rahatsız edecek bir durum kalmaz,1-2 hafta içinde işinize rahatlıkla dönebilirsiniz,normal hayatınıza devam edersiniz. Burnunuzda 6 ay şişlik olur,yüzünüzde değil o da bazı saatlarde özellikle sabah çok belirgin olur gün içinde bazen olmuyor bile.

herkese merhaba .. bakmak isteyenler için bir kaç fotoğraf paylaştım :) umarım fikirlerinizin şekillenmesinde size yardımcı olabilir:)

X