Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

EstetikEditor

ne mutlu TÜRKÜM diyene
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
6.986
145
Doktorunuzla ilgili tüm süreçleri bu başlıkta paylaşabilirsiniz. Lütfen fotoğraflarınızı konu içine değil özel albümünüze ekleyiniz.

Güzel paylaşımlar dilerim..

Son düzenleme:
inşllh bende serdar özturke burunucu estetıgı olacagm ama hala engellerim var aıle gibi olrsammemnunıyetımı paylaşırım....ama bende çok ii bi doktor oldugunu duyuyorum hep özellikle revizyonda

serdar öztürk'e ameliyat olan kimse yok mu? benim de düşündüğüm doktorlar arasında ama ameliyat olup fotoğraf paylaşan hiçbir arkadaşa rastlayamadım::44::44:

Son düzenleme:
yaza bende düşünüorm ama doktor seçimi çok zorrr..pffff

aynen öyle :KK14: forumu hatmettim resmen ama hala kafamda net birşey yok. ankara'damısın sende? istanbul'da ameliyat olmak da geliyor aklıma ama ameliyat sonrası evimde dinlenmek varken otelde bir hafta beklemek zorunda olmak düşündürüyor beni. hatta belki beklemem gereken süre bir haftadan da uzun sürebilir:KK53:

serdar bey mi yapicak cnm ameliyatını? öyleyse ön görüşmede muayene ücreti alıyor mu? sen görüştüysen eğer izlenimlerini paylaşırmısın?

evet serdar özturk e amelıyat olucam bız tellde gorustuk henuz yuzyuze gorusmedık ankarda oturmuyorum çunku ama görusmede ucret almıyo sanırım bı sonrakı muayene alıyo olabılır ınan onu bende tam bılmıyorum ben zaten sadece burunucu estetıgı olacagım cnm lokalle muayenehanesınde

evet serdar özturk e amelıyat olucam bız tellde gorustuk henuz yuzyuze gorusmedık ankarda oturmuyorum çunku ama görusmede ucret almıyo sanırım bı sonrakı muayene alıyo olabılır ınan onu bende tam bılmıyorum ben zaten sadece burunucu estetıgı olacagım cnm lokalle muayenehanesınde

anladım bende bir görüşmeye gidersem iyi olcak. serdar bey güven uyandırdı bende nedense. ben de burnumda profildeki kemerden çok burun ucumun büyüklüğüne takmış durumdayım. methedilen bazı doktorların profilden başarılı ama burun ucunda o kadar da başarılı olmadığını gördüm. o yüzden karar vermek çok zor. umarım memnun kalırsın.

anladım bende bir görüşmeye gidersem iyi olcak. serdar bey güven uyandırdı bende nedense. ben de burnumda profildeki kemerden çok burun ucumun büyüklüğüne takmış durumdayım. methedilen bazı doktorların profilden başarılı ama burun ucunda o kadar da başarılı olmadığını gördüm. o yüzden karar vermek çok zor. umarım memnun kalırsın.

inşallah.. ya aynı korku bendede var ama nedense serdar beye bende guvenıyorum

serdar bey günün adamıda hastaları yok..bilgisi olanlardan rica ediyorum foruma geri dönüp bir iki kelam etsinler..tam bi dr ii diyorum ya kötü bir yorum görüyorum yada ii msjlara feyk denio..psikolojim bozuldu:KK61:şimdiye kadar sadece nebil beyle görüştüm..nakitte 2500 e yapar gibi ama şu ilik görüşte dr a vurulma olayını yaşamadım..yeni favorim serdar bey şimdilik platonik takılıyoruz:KK1:

X