Bebek Beslenmesi Hangi Mama Daha İyi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
suan kızım yaklaşık 5 aylık buzamana kadar sma kullandık cok ta memnun kaldık kabzılık sorunu olmadı gaz sorununu da dr browns biberonla hallettik şükür ama bulundugumuz sehirde bu mamayı artık bulamıyoruz mecburen degiştirdik humana aldık şimdilik bir sorun yok şükür inş iyi bir mamadır allah hepimizin yardımcısı olsun

Ben aptamil milıpa hipp hiç kullanmadım doktorum tavsiye etmedi. Similac kullanıyordum ama kabızlık yapınca evolviaya geçtik ve sıkıntımız kalmadı

selam arkadaşlar çok kararsız kaldım sizlere de sorayım dedim 2.5 aylık bir bebeğim var sütüm yetmediği için doğduğundan beri mama veriyorum.gaz problemimiz de var ama son 10 gündür kaka yapmakta zorlanıyo iki günü buluyo ne gece uykumuz kaldı ne huzurumuz.ben aptamil 1 mama veriyorum.ama eczaneye gitmiştim aptamilin kabızlık ve gaz yaptığını söyledi hangi mamayı kullanmalıyım acaba kullanıp memnun kaldığınız bir ürün varmı??

Arkadaşlar genelde aptamille başlayan bebekler mamayı değiştirince sorun yaşıyor. Bu benim aklımı çok karıştırıyor. Yani anne bi şekilde bu mamaya mecbur bırakılıyor. Küçük bi araştırma yaptım. Hatta bebek hemşiresi kuzeniminde hemfikir olduğu bir konu var. Özellikle özel hastanelerde annelere ısrarla aptamil öneriliyor. Öyle bir tekel olmuş ki bazı küçük yerlerde aptamilden başka mama bile bulamıyorsunuz. Aptamil gibi prima kullandıktan sonrada başka beze geçerseniz pişik oluyor. Benim arkadaşlarım bimde satılan ucuz bezlerle başladı sorun yaşamadı. İki çocuğumda da sürekli araştırdım. Hero baby yada golden goat mama en masumu. Golden goat biraz pahalı ama soyadı (adını hatırlamıyorum) gözlükgiller olan ünlü çocuk dr. Keçi sütlü olduğu için önermişti

Merhaba benim kizimda 2 bucuk aylik.aptamil ile basladik cok gaz yapti.sma ya gectik gaz sorunu devam etti ustune bide kabiz oldu.bugun esime bebelac aldirdim birde onu deneyeceğim.bakalim sonuc ne olacak.

Merhaba benim kizimda 2 bucuk aylik.aptamil ile basladik cok gaz yapti.sma ya gectik gaz sorunu devam etti ustune bide kabiz oldu.bugun esime bebelac aldirdim birde onu deneyeceğim.bakalim sonuc ne olacak.
Canim benim bebisim de 4.5 aylik hastanede aptamil verdiler ama ben eve geldiginden beri evolvia kullaniyorum ne gaz ne de kabizlik sorunu yasamadim, tavsiye ederim

X