Saç Rengi ve Saç Boyama Bal köpüğü ile doğal açık sarı rengini karıştırsam nasıl bir renk oluşur sizce?

chick

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2011
10
0
arkadaşlar slm:) bugün palette bal köpüğü 8 numara ve ekstra açık doğal sarı aldım oda palettenin ikisini karıştırıp boyamayı düşünüyorum yanlız açık sarıyı yarım koyarım galiba nasıl bi renk çıkar lütfen cewap werin şimdiki saç rengim palette tarçın bakır ama soldu baya eskisi kadar turunculuk kalmadı yardım bekliyorum

valla canım ben fındık kabuğu denedim güzeel oldu seninkide açççıııkk bi karamel olur gibi ama şimdiki rengin de önemli tabiki..buarada paleette renklerdede boyadada çok güzell...

arkadaşlar slm:) bugün palette bal köpüğü 8 numara ve ekstra açık doğal sarı aldım oda palettenin ikisini karıştırıp boyamayı düşünüyorum yanlız açık sarıyı yarım koyarım galiba nasıl bi renk çıkar lütfen cewap werin şimdiki saç rengim palette tarçın bakır ama soldu baya eskisi kadar turunculuk kalmadı yardım bekliyorum

pardon canım saçının şuan ne renk olduğunu yazmışsn dikkatli okumamışım pardon:2:bakır demek ama yinede karamel çıkar gibi ortaya diplerin gelik mi peki??

valla canım şu anda diplerim geldi ama saçımı tarçın bakır yapmadan önce garnıer koyu sarı yapmıştım bira daha açmak istedim o yüzden aldım bunları koyu sarı uçlarda üç parmak kadar kalmıştı tarçın bakıra boyadım ama o kadar lanet bi renkmiş ki:KK70: uçlarım sarı kaldı yine şu anda turuncu bile denilemez çok çok açıldı :) güzel bi ton bulurum inş.. yakışcağını umuyorum beyaz tenli ve mavi gözlüyüm:)

pek karamel gibi durcağını sanmıyorum baya ba turunculuğu gitti çünkü inş.. karamel felan olmaz nefret ettim o tondan:KK70:

acaba ekstra açık olan boyayı tamamenmi boşaltsam yarım koyarım diye düşünmüştüm o zamn karamellik gidermi acaba:18:

Son düzenleme:
şimdi düşündümde:) yaza boyayım diyorum boya iyice gider hem:) ama o zamnda karamel gibi olmaz dimi

sarıya dönük açık bi renk olur. bal köpüğü zaten açık. Sadece balköpüğünü denesen? kendi saçının rengi nasıl canım?

X