Sarımsak zayıflatır mı ? Çayını deneyen var mı ?

aylin90

9.Takm•Bşlgç 128kg•Gncl 103.3kg•hdf 80kg•boy 168
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
8.660
3.741
Sarımsak bildiğiniz gibi son derece faydalı bir besin. Her açıdan faydalı olan sarmısağın zayıflattığı da biliniyor. Sarımsak zayıflatıyor. Sarımsak çayı ile kilo veren ünlüler de yine sarımsaklı çayın zayıflattığında hem fikir. Siz de zayıflamak istiyorsanız sarımsağı diyetinizde sık sık kullanın ve kilo verin diyoruz.
İşte sarmısaklı çayın tarifi !

Küçük bir taze zencefili soyun ve 2 fincan suyla kaynatın. 6 dakika kaynadıktan sonra içine 2 diş ezilmiş sarmısak, 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı limon suyu ekleyin ve iyice karıştırın. Çayın soğumasını bekledikten sonra süzün ve soğuk için.

alinti!

deneyen varmi?

selam, bi arkadaşım bu kürden başladı. benimde zayıflamam gerek; ama kızın kokusu burnumdan gitmiyor. XZencefil filan hak getire,, nolcak???:KK45:

tansiyonunuz düşükse sakın yapmayın ayrıca zayıflatması bana pek mantıklı gelmiyo çünnkü ben denedim ve akşama kadar midem yandı bi şeyler yeme ihtiyacı hissettim br kere denerseniz beni anlarsınız

ben denedim, ama yukarıda arkadaşım içti diyen arkadaşın arkadaşı yanlış yapmış eğer bu tarife göre yaptıysa, ki bu tarif de yanlış. sarımsaklar ezilmiş olmayacak, bütün halde içine atacaksınız, o şekilde de geri alacaksınız. kesinlikle ezmeyin. ben denedim sadece aroması var biraz acı gibi 3-4 içtim yaklaşık 1 kilo gitti.. bende işe yaradı ama tansiyonum düşük yani normal zamanda bile 7-8 falan büyüğü o yüzden biraz anormallikler hissetmeye başladım ve bıraktım. ama işe yarıyor diyebilirim..

valla benim bildiğim ve test ettiğim kadarıyla sarımsak iştah açar...zayıflamada bir etkisi olacağını düşünmüyorum

bende denedım 1 hafta hıc kilo vermedim,hatta bi yerde okudum zencefil iştahh açıyormuşş

Angelia Jullia diyeti diye seneler önce çıkmıştı.
O zaman yeni doğum yapmıştı hatun ve 15 günde bunu içip eski fiziğine döndü demişlerdi.
Denedim ki o zamanlar tr de zencefil yoktu.
Alsancakta zorlana bulmuştum.
Şimdi tabi her taraf yaş kuru zencefil dolu.
Kısaca bu işten sadece ve sadece rejim-spor ikilisi ile kurtulabilirsiniz.

yazan:denemediği şey kalmayan bir bir üye:KK53:

Son düzenleme:
X