yemek takımı ne marka olmalı sizce?

okyonus

Dua,sabır,şükür...
Pro Üye
8 Şubat 2011
16.364
27.580
yemek takımı alıcam kızlar sizce hangi marka iyidir? çok kararsızım fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim :KK56::KK34: kütahya porselen düşünüyorum ama karar vermedim

porselenin iyileri bellidir zaten kütahya güral karaca ben kütahyanın desenlerini çok beğeniyorum ama fiyatlar da ona göre tabi porselen her an kırılma riski olan bir ürün o yüzden eksilen parçayı tamamlama garantisi olan bir marka olmasına özen göster

porselenin iyileri bellidir zaten kütahya güral karaca ben kütahyanın desenlerini çok beğeniyorum ama fiyatlar da ona göre tabi porselen her an kırılma riski olan bir ürün o yüzden eksilen parçayı tamamlama garantisi olan bir marka olmasına özen göster

kütahya porselen düşünüyorum canım teşekkür ederim verdiğin fikir için :KK3:artık iyi bir araştırma yapıcam ben kare yemek takımı istiyorum beyaz gri desenliler hoşuma gidiyor:128:

Canım ben yemek takımımı royalking bone china marka aldım. İstersen kendi sitesinden modellerine bakabilirsin rekabetpazari.com dan. Porseleninin kalitesini yakından gördüğünde anlayabilirsin.

porselen alıcam dersen kütahya ve güral iyidir.yok bone china olsun dersen royal bone china veya auratic bone china önerebilirim.parça garantisi de var üstelik.

porselen alıcam dersen kütahya ve güral iyidir.yok bone china olsun dersen royal bone china veya auratic bone china önerebilirim.parça garantisi de var üstelik.

porselen istiyorum tatlım ama dediğin siteyide inceliycem bir teşekkürler:KK3:

kütahya porselen begenmiş annem bende dün baktım çok güzel kare kütahya porselen model begendim bakalım 2 hafta sonra alıcam araştırıyorum hala ama kafama kütahya porselen yattı:KK76:

kütahya en iyisi. ablam karaca almıştı daha 1 yıldır kullanıyor şimdiden paslandı:KK43:

kızar HİSAR ın yeni bon chine takımları enfes. acelesi olmayan beklesin. ykm muhtemelen yine haziran sonu gibi %50 indirime girer. 2 binliralık hisar takımlarıı 1000 liraya alırsınız. yarında esse de % 50 indirim var . birde oraya bakın derim fırsatınız varsa.

bence Hisar yada Jumbo, ikisinin de alanları çelik üzerine olmasına ramen yemek takımları çok şık ben jumbodan aldım kırık beyaz kabartmalı modelinden nazar değicek diye korkuyorum göstermiyorumda kimseye (utangaç)

özellikle sadellik arayanlar için uygun iki marka

kütahya porselen içinse vaktiniz ve durmunuz varsa hiç üşenmeyin kütahyadaki fabrika satış mağazasına gidin deniz derya resmen insana kafayı yedirtir :KK52:

Son düzenleme:
Kesinlikle bernardo bone china serisi çeyiz kampanyasıyle alırsan daha karlı oluyor, çok kaliteliler çok şıklar severek kullanıyorum, herkes desenlerine bayılıyor defalarca kez günlük aldıgım takımını makinede yıkadım tabaklarda tek ton solma yok:KK34:

Kesinlikle bernardo bone china serisi çeyiz kampanyasıyle alırsan daha karlı oluyor, çok kaliteliler çok şıklar severek kullanıyorum, herkes desenlerine bayılıyor defalarca kez günlük aldıgım takımını makinede yıkadım tabaklarda tek ton solma yok:KK34:

tam da bunu yazacaktım.

Ancak bernardo bazen kötü de çıkabiliyormuş

Lakin değiştirme yapıyorlar.

tam da bunu yazacaktım.

Ancak bernardo bazen kötü de çıkabiliyormuş

Lakin değiştirme yapıyorlar.

ben çeyiz seti kampanyası ile aldım, içinde yok yoktu, bir sorunla karşılaşmadık, karşılaşan arakadslar var mıdır bilmiyorum, genel birşey diyemem ama kendi adıma ben inanılmaz mennunum, tekrar alsam yine bernardo alırdım :KK34:

Yani bende de çıkmadı ama şikayet sitesi var ya orda okumuştum

Söylemekte fayda gördüm.

X