maydonoz kürü kullananlar

selam kızlar bende bu küre eşimle birlikte başlamayı düşünüyorum. maydonozları aldık bugun. ama hıc te sevmem şu otu içebilirmiyim bilmiyorum denicem. diyet zaten yapıyorum ama asıl amacım cildi güzelleştirmesi. umarım faydası dokunur. denemekten zarar gelmez...

slm arkadaşlar ben zaten diyet yapıyordum. kilo vermeyi hızlandırdıgı kesin bişe.8 günde 1,5 kilo verdim ama kürü kullanmaya başladıgımdan beri yani 3 günde 1 kilo verdim fark ediyo tavsiye ederim herkese bol şans:KK71:

bugün ikinci günüm. uzun zamandır yataktan yorgun bir şekilde uyanırdım. bugün kendimi gayet dinç hissediyorum.sonuçta doğal ve faydalı şeyler. ben rondodan geçirdikten sonra posalarını süzüyorum. yoğun kıvamlı oluyor. içimi maydonoz sevmeyenler için biraz zor olabilir.ama ben gayet keyif alarak içiyorum. devam etmekte kararlıyım sonuçlarımı yazarım:nazar:

bende başlamayı düşümüştüm ama kızım 6 aylık olucak saraçoglu emzirenlerin kür uygulamamasını söylemiş bende emzirmeyi bıratıktan sonra başlarım kilom 77 :KK43:

bugün ikinci günüm. uzun zamandır yataktan yorgun bir şekilde uyanırdım. bugün kendimi gayet dinç hissediyorum.sonuçta doğal ve faydalı şeyler. ben rondodan geçirdikten sonra posalarını süzüyorum. yoğun kıvamlı oluyor. içimi maydonoz sevmeyenler için biraz zor olabilir.ama ben gayet keyif alarak içiyorum. devam etmekte kararlıyım sonuçlarımı yazarım:nazar:

posalarını süzmemek gerekiomuş saraçoğlu özellikkle söyledi bence süzmeden direk içmeye çalışsan daha etkili olacaktır

bende yarın sabah başlamayı planlıyorum hakkımızda hayırlısı haftalık bilgi vermeye calışırım herkese kolay gelsin:nazar:

mrhb kızlar bende inşaallahhh yarın başlayacam,8 kilo fazlam var..benim bir arkadaşım bu yöntemle tam 16 kilo verdi.arkadaşımın 3 tane çocuğu var doğum sonralarında 80 kilo olmuştu şu an 64 kilo.bu arada bol bol su içimiş ve yediklerine içtiklerine dikkat etmiş.

kızlar İ.S'nın maydonoz kürünün kullanan varmı...Hem cildi güzelleştiriyor hemde zayıflamaya yardımcı oluyormuş...Kürün yapılışını anlatıyorum:15-16 maydonoz sapını parçalayıp üzerine yarım limon suyu(2 yemek kaşığı)ve yarım bardak su koyup blendırda çekip kahvaltıdan 5-10 dk önce içiyoruz.15 gün içip 1 hafta ara veriyoruz.Yataktan kalkarken çok yorgun oluyrsanız 3-4 günde bile nekadar zinde olacağınızı farkedersiniz diyorlar...Kullananlar yorumlarını paylaşabilirmi acaba ???

kaynatılmıyomuymuş, tadı çok kötü olurr beeeaaaa :84:

arkadaslar ben bu kuru ancak 5 gun yapabıldım cunku mıdem kaldırmadı ıcmesı cok zor hele bı de hassas bır mıdenız varsa daha da zor ama kesınlıkle yararlı kılo vermesenız bıle vucudunuzdan toksınlerı atıyosunuz ıcebılen bence devam ettırsın

merhaba bayanlar.. bakalım bende bu kürü uygulamaya karar verdim. maydonozu çok severim. kürü kullanmada zorluk yaşayacağımı düşünmüyorum. yeni diyete başladım. inşallah herşey güzel devam eder!

ben 3 gün oldu başlayalı. hem hamilelik öncesi kilo vermek için hemde yüzümdeki sivilcelerden kurtulmak için çok faydası varmış,deri altındaki iltihabı atıyormuş. ama içmekte zorlanıyorum yutamıyorum maydonoz parçalarını ağzımda kalıyor. inşallah faydasını görürüm.

Son düzenleme:
merhabalarr,

maydonoz küründe 2. günüm. dün rondoda çektim, bugün blenderda. bugün daha iyi oldu. içeceğim kısmını içip kalan posayı da kaşıkla yiyiyorum. direk içilmiyor bir kısmı. kesin birşey söylemek için erken ama dünden bugüne tartıda 800 gr eksildi. bu bir mucize mi anlamadım valla:KK1:

kızlar İ.S'nın maydonoz kürünün kullanan varmı...Hem cildi güzelleştiriyor hemde zayıflamaya yardımcı oluyormuş...Kürün yapılışını anlatıyorum:15-16 maydonoz sapını parçalayıp üzerine yarım limon suyu(2 yemek kaşığı)ve yarım bardak su koyup blendırda çekip kahvaltıdan 5-10 dk önce içiyoruz.15 gün içip 1 hafta ara veriyoruz.Yataktan kalkarken çok yorgun oluyrsanız 3-4 günde bile nekadar zinde olacağınızı farkedersiniz diyorlar...Kullananlar yorumlarını paylaşabilirmi acaba ???

bu anlattığınız kür 1 günlük kür mü yani hergün tazesi mi yapılıyor*????

Bende üç gündür yapıyorum ama posasını atıyordum ben ya tadı iyi ama o posayı nasıl içeceğiz yaaa:KK43:(

X