maydonoz kürü kullananlar

ladyrosy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
791
54
kızlar İ.S'nın maydonoz kürünün kullanan varmı...Hem cildi güzelleştiriyor hemde zayıflamaya yardımcı oluyormuş...Kürün yapılışını anlatıyorum:15-16 maydonoz sapını parçalayıp üzerine yarım limon suyu(2 yemek kaşığı)ve yarım bardak su koyup blendırda çekip kahvaltıdan 5-10 dk önce içiyoruz.15 gün içip 1 hafta ara veriyoruz.Yataktan kalkarken çok yorgun oluyrsanız 3-4 günde bile nekadar zinde olacağınızı farkedersiniz diyorlar...Kullananlar yorumlarını paylaşabilirmi acaba ???

annem bahsetti bundan bi kaç defa artık yapmaya karar verdim bende
yarın başlıyorum..bakalımm etkisi olacakmı sizlerler paylaşırım ama hayli güzel birşey bence

annem bahsetti bundan bi kaç defa artık yapmaya karar verdim bende
yarın başlıyorum..bakalımm etkisi olacakmı sizlerler paylaşırım ama hayli güzel birşey bence

hadi hayırlısı bnde pazartesi başlamayı düşünüyorum inşallah işe yarar...

bende neye başlıyacagımı sasırdım yanlız :KK43: bıtkı cayı ıcıyorum zaten bıde gecen burda gordum elmalı bı cay onuda yapıyorum bunuda ıcıyım barı dokunurmu acaba =?

bende blender aldıktan sonra yapmayı düşünüyorum.. ibrahim saraçoğlunun tarifi bu.karaciğer yağlanması olanlar ve zayıflamaya yardımcı olarak kullanabilirmiş ama doktor dediki bunu içerken 5-10 kilo vermeyi düşünmeyin üzülürsünüz ayda sadece 1-1.5 kilo verdiriyormuş ama vücudu toksinlerden arındırdığı için çok faydalıymış

bugün başladım umarım düzenli bir şekilde yaapbilirim çünkii o konuda güçlük yaşıyorum ben :)
tadı öyle fazla kotu bişey değil ki ben maydnzu hiç sevmem yani
bi tek zor oluyor yapması bayaa calıstırmak gerwekiyor blendrı falan
zatne yardımcı olsun yeter oyle hıc bısey yapmadan fazla bişey beklemek sacma olur
ben hem saglıklı beslenmeye dikakt ediyorum hemde spor yapıyorum 1 saat
umarım herkes sonuc alır akadaşlar

benim bir de suratımda sivilcelerim var karaciğeri düzenlediği için sivilcelerede iyi geliyormuş bende pazartesi başlamayı düşünüyorum

ibrahim saraçoğlu şunu da söyledi kullanmaya başladıktan sonra vücutta sivilceler çıkabiliirmiş sebebide vücutta şu anda var olan yağ bezelerini toksinleri dışarıya ataacağı için ama ondan sonra vücudunuz güzelleşecek dedi ...

başladınız mı kızlar? maydanozun çok faydalı olduğunu biliyorum ama blendrdan çekip içebilirmiyim bilmiyorum. kıvamı ve tadı yoğun oluyor mu?

bgn sabah tnt'de hayatın şifrelerim programındaydı ibrahim saraçoğlu bu kürü tekrar anlattı ve yandaki bayan tadı limonata gibi çokda güzel dedi ama ben hiç sanmıyorum güzel olabiliceğini tadı nasıl sizce??

ben 4 gündür içiyorum başta gerçekten yoğun geldi bide üstünde mydonozlar küçük küçük durunca içemem zannediyodum ama şimdi hoşuma gidiyo limonda olduğu için gayet güzel tadı.herkese tavsiye ederim.

ibrahim saraçoğlu şunu da söyledi kullanmaya başladıktan sonra vücutta sivilceler çıkabiliirmiş sebebide vücutta şu anda var olan yağ bezelerini toksinleri dışarıya ataacağı için ama ondan sonra vücudunuz güzelleşecek dedi ...

bende bu kuru programda duydugumdan beri uyguluyorum. bugun 8.gunum. sivilcelerimle basim dertte 14 yasimdan beri. soyle tertemiz bebek gibi bir cildimin olmasini cok isterdim. ins olur. sivilceler cikar demisti ve evet gogus bolgemde bile hic cikmazken boyle iltihabli sivilceler cikri)))) yuzumdede kucuk kucuk sivilceler cikti 2 gundur. ins sonuna kadar devam edicam. burdanda paylasirim sizinle. ama yorulmadan vazgecmeden duzenli kullanin arkadaslar. hemen bir etkisini gormeye hayal etmeyin. ayrica busabaha i.s. sunu soyledi. R harfiyle baslayan su ilac varya cok zararliymis sakin kimse kullanmasin dedi.

bügun tvde yine gördüm yarın bende başlayacağım aslında maydanozu kahvaltıda, bol limon sıkıp yiyordum . ama bu şekilde yapmaya başlayayım birde...

Son düzenleme:
Maydonoz kurunu 6 ay once esime icirmistim karaciger yaglanmasi vardi.gectigimiz gun test yaptirdi ve biraz azalma olmus. Simdi 2 gundur tekrar basladik bende iciyorum. İcimi biraz zor. 3-4 yudumda icebiliyorum. uzerine bi bardak su iciyorum. Maydonoz parcalari bogazima yapisiyo.
Bence birazda kendimizi motive etmeklede alakali. Maydonoz ve limon zaten faydali seyler.

çok merak ettim kullananlar etkisini görünce paylaşsınlar bende ona göre başlıyım . eşimdede karaciger yağlanması var. birlikte başlarız artık.

X