Burun Estetiği Hasta Yorumları

canım benım dudagımın uzerınde dedıgın gıbı bır kızarıklık olmadı fakat dudagımız altı mordu hatta guldugumde kasılıyordu yukarı dudagımı oynatamıyorum 2 haftadır oynatıyorum daha yenı düzeldi sayılır.doktora sormustum dudak altına reaksıyor verıyor demıstı.sivilcedir bence senınkısı.o ten regı bantı cıkarınca burun uzerınde sivilce olacak.birde acayip kasınıyordu.neyse o cıksın rahatlarsın.

canım senin ameliyat öncesi ve sonrası resimlerini çok merak ediyorum özelden atarmısın yada albüme ekleyip kaldırabilirsinde

Busepınr fotolarını gördüm canım ne kadar doğal olmuş. Şiş haliyle bile çok beğendim. Nefesin rahat mı canım çok korkuyorum ben ameliyat günüm mayıs da ama ertelesem mi diye hergün içimden geçiriyorum.:KK58:

Cuma günü Göksel beyle görüşmeye gittim ve Tatlıcadı ile tanıştım. Burnu da çenesi de süper olmuş. Umarım benimki de güzel olur kızlar çok korkuyorum.

Busepınr fotolarını gördüm canım ne kadar doğal olmuş. Şiş haliyle bile çok beğendim. Nefesin rahat mı canım çok korkuyorum ben ameliyat günüm mayıs da ama ertelesem mi diye hergün içimden geçiriyorum.:KK58:

Canım çok teşekkür ederim. Dün Göksel Bey'e kontrole gittim ama gideceğim güne kadar kafama takıp duruyordum fotoğraflarda niye böyle şiş niye kavisi yok diye çünkü benimle aynı gün farklı doktora ameliyat olanlara bakıyorum kavisli hokka gibi. Ama dün aldım cevabımı:) ve tüm kokularım gitti. Doktor beye muayene olmaya gelen 3 ay olmuş bir bayanı gördüm hiç mi hiç anlaşılmıyo ameliyat olduğu oturmuş yüzüne sanki öyle doğmuş. Yine başka bir bayan vardı ameliyat olucak benim ameliyat olduğumu anlamadı bile. Doktor beyde sağolsun çok iyi anlattı çok yeni olduğunu çok doğal göründüğünü ve ikna oldum.İyi ki göksel beyi seçmişim.

Nefes ilk ayda çok rahat olmuyor canım çünkü burnun devamlı doluyor ve kuruyor.Bunun nedenide burnuna çok fazla müdehale edemiyorsun. silemiyorsun rahat rahat su çekemiyorsun gibi. Tabi bunlarda geçicek ve çok rahat nefes alıcaz. Korkulacak hiçbirşey yok...Bunu laf olsun diye söylemiyorum. Eminim ki benden çok korkmuyorsundur ben 6 yıldır ameliyat olmayı deli gibi isteyen ama korkudan olamayan biriydim. Hiç gerek yokmuş gözünü kapatıp açıyosun aaa ameliyat olmuşsun bu kadar...6 yıldır bekleyen biri olarak Ne kadar ertelersen ertele eğer çook istiyorsan bi gün mutlaka olacaksın. Geriye döndüğünde niye bu kadar oyalandım ki keşke daha önce olsaydım diyeceksin. Sormak istediğin herşeyi sorabilirsin tabi sanal olduğu için yinede emin olamiyorum diyebilirsin de ancak burda yazarak sana teminat verebilirim eğer doktorumdan bir sorunum olursada samimiyetle burda yazarım. Sonuçta bedava değil hem canımızı hem malımızı ortaya koyuyoruz...

Cuma günü Göksel beyle görüşmeye gittim ve Tatlıcadı ile tanıştım. Burnu da çenesi de süper olmuş. Umarım benimki de güzel olur kızlar çok korkuyorum.

Evet bende çok beğendim tatlı cadıyı ayrıca söyleyemedim ona burda okur belki resimdekinden çok güzel ve çok genç

Selam kizlar..
Burunlarinizi Cok merak ettim.. eger mümkünse bende Görmek isterim.. Merakimdan bi kacinin profiline girdim ama Bakamadim.. :)) Yardim ederseniz sevinirim :)

Okadar çok başarılı doktor var ki onların arsından en başarılısını yada aslında senin için en başarılı olanı bulmak zor.. Tasarımını beğenmişsin şimdi sıra doktoruna güvenmek.Doktorumla yaşadığım ufak bir olayı anlatayım daha iyi anlicaksın."Ameliyattan önce ücretin yarısını yatırıosun. Ben de bankanın havale ücretini keseceğini unutarak fazla para almadım yanıma eksik yatırdım.2. yarısını elden hoca'ya veririm dedim. meğer ameliyat çıkışında hastanenin muhasebesine veriyormuşuz neyse eksiğide tamamlayarak fazla verdim hastaneye.Ama içime dert oldu mahçup oldum doktor bey hastaneden almıyorsa ona eksik yatırmış olacaktım. İlk muayenemde söyledim. Doktor bey bana sen bana kendini ve sağlığını emanet etmişsin o masaya yatmışsın ve bana güvenmişsin bu durumda ben nasıl parayı hesaplayabilirim dedi." O durumdan haberi bile yoktu. Güvenimi bir kere daha perçinledi sağolsun. O kadar çok doktor biliyorum ki para eksikse ameliyathaneden çıkaran. Bu övmek için söylenmiş birşey değil ama erdemli insanların yaptıklarını anlatmak gerekir ki örnek olsun herkese.

Doğallık meselesine gelince ben söylemezsem kimse anlamıyor ameliyat olduğumu herkes çook doğal olduğunu söylüyor iş yerimden 2 kişi hoca'ya resimlerini gönderip mail attılar beni görünce. Büyüklerim akrabalarım Ağzın yüzün gözün çok güzel olmuş diyorlar. Burnum dikkat çekmiyor. Yüzüm dikkat çekiyor artık. Gözlerim ortaya çıktı. Yüzüm meğer yuvarlakmış ben hep uzun sanırdım burnumdan öyle gözüküyormuş. Bunları doktor bey ilk görüşmede aynen söyledi bende herkese anlatmıştım böyleymiş diye kimse ihtimal vermedi. Ameliyattan sonra ise bu doktor işini biliyormuş dedikleri aynen çıktı diyorlar.

Canım bir tavsiye ilk 15 gün hiçbirşey bekleme hatta gözüne kötü gelicek keşke olmasaydım diyebilirsin ben dedim çünkü. Yavaş yavaş düzene giriyor. Ben de çok yazıyorum ama napim bi faydam olur belki diye yaşadıklarımı yazıyorum. Bende bana yardım edenler sayesinde mutluyum şuan..

Benim ameliyatıma tam bir ay kaldı kızlar... Busepınar yeni fotoğrafların varsa paylaşır mısın çok merak ediyorum. Baltay senin de fotoğraflarını görebilir miyim.

Arkadaşlar ameliyatım mayısda olacaktı ancak Göksel Bey'in sekreteri aradı ve Mayısın ilk 10 günü topantı için doktor beyin Amerikada olacağını söyledi. Benim ameliyatımı Nisanın son haftasına planladık çok panik yaptım. Pansumanları asistanları yapacakmış. Sizce sorun olur mu? Aslında ameliyatımı Göksel Beyin yapıyor olması yeterli benim için ama bilmiyorum biraz panik yaptım:83:
Deneyimli arkadaşlar lütfen bana fikir verir misinz?

Arkadaşlar ameliyatım mayısda olacaktı ancak Göksel Bey'in sekreteri aradı ve Mayısın ilk 10 günü topantı için doktor beyin Amerikada olacağını söyledi. Benim ameliyatımı Nisanın son haftasına planladık çok panik yaptım. Pansumanları asistanları yapacakmış. Sizce sorun olur mu? Aslında ameliyatımı Göksel Beyin yapıyor olması yeterli benim için ama bilmiyorum biraz panik yaptım:83:
Deneyimli arkadaşlar lütfen bana fikir verir misinz?

Bence sevinmelisin tatlım ne kadar serin hava o kadar iyi sıcak şişlikleri arttırıyor. Ayrıca olucak biticek oh diceksin. Benim pansumanımıda hemşiresi yaptı doktor bey ozamanda amerikadaydı. Hemşiresi çok deneyimli 10 yıldır birlikte çalışıyorlarmış.

Ohhh...... Busepınar harikasın, çook teşekkürler canım. Bunu duymak çok rahatlattı beni. Zaten karar vermiştim ama şu pansuman işi içime dert olmuştu. Yaşasın bu gece rahat uyicam. Tekrar saol tatlım.

Ohhh...... Busepınar harikasın, çook teşekkürler canım. Bunu duymak çok rahatlattı beni. Zaten karar vermiştim ama şu pansuman işi içime dert olmuştu. Yaşasın bu gece rahat uyicam. Tekrar saol tatlım.

Rica ederim tatlım hiçç takma kafana mışıl mışıl uyu bak bi ameliyat ol ondan sonra nasıl güzel uyuyacaksın insan bıçak ağrısını ilaçla geçirebiliyor ama aklına birşeyi zun süre taktıysan günlerce uyku girmiyo gözüne çareside yok

Merhaba kızlar sanırım burun kemiğine dokunurlarsa oluyormuş morarma. Ama Göksel Bey tampon koymayağım burnuna gerekirse silikon kullanırım ve nefes alabilirsin dedi. Ben haftaya oluyorum çok heyecanlıyım. Kızlar bana enerjilerinizi yollayın çarşamba günü..... :KK66:

X