Burun Estetiği Hasta Yorumları

lütfen fiyat söyleyin ben de düşünüyorum hem kemik var hem düzeltme ve hafif kaldırma küçülte büyültme filan istemiyorum

sağlık sigortasına göre dr beye ödeyeceğin fiyatta değişiyor. özel sağlık sigortan varsa ödemediği kısmı ödiyorsun..sgk da işin içine estetik girdiği için farklı bir uygulama oluyor...Abdülkadir Göksel' e ameliyat olabilmek için yine de miin 3-4 bin tl yi gözden çıkarman gerekli..tabi hiç bir güvencen yoksa bu 7 bin tl yi bulur..

kesinlikle Abdülkadir Göksel e ameliyat için verilen paraya değiyor...iki kere bu ameliyatı olmuş birisi olarak bi kere çok temiz çalışıyor...hırpalamıyor..yüzümde hiç morluk olmadı..ikincisi çıkan sonuç süper..

kesinlikle Abdülkadir Göksel e ameliyat için verilen paraya değiyor...iki kere bu ameliyatı olmuş birisi olarak bi kere çok temiz çalışıyor...hırpalamıyor..yüzümde hiç morluk olmadı..ikincisi çıkan sonuç süper..

baktery kesinlikle doğru söylemişsin ben de iki kere burun estetiği olmuş biri olrak Göksel bey den çok memnun kaldım,bir sene oldu sonuçtan çok mutluyum:)

Benim de ameliyatımın üzerinden neredeyse iki yıl geçti. Aynaya her baktığımda mutlu oluyorum :)

zaten önemli olan aradan bir sene ya da iki sene geçmiş arkadaşların burunlarından hala memnun olmaları ve bir sorun yaşamamaları,doğru doktor seçmişiz bizler:)

zaten önemli olan aradan bir sene ya da iki sene geçmiş arkadaşların burunlarından hala memnun olmaları ve bir sorun yaşamamaları,doğru doktor seçmişiz bizler:)

Kesinlikle haklısın ecemali. Çevremde bir sürü burun görüyorum ve birçoğunu beğenmiyorum. Doktor seçimi çok önemli gerçekten.

kızlar burnumuzda sağlık açısından hiç bi sorun yoksa, tamamen estetik amaçlıysa yani SSK hiç bi kısmını karşılamıyo di mi? Saçma oldu bu soru galiba. Kaşılamasın zaten.

kızlar burnumuzda sağlık açısından hiç bi sorun yoksa, tamamen estetik amaçlıysa yani SSK hiç bi kısmını karşılamıyo di mi? Saçma oldu bu soru galiba. Kaşılamasın zaten.

maalesef canım ne devlet ne de özel sağlık,hatta özel sağlık deviasyonu bile karşılamıyor,çünkü eskiden deviasyon diye estetik yaptırıyorlarmış bu nedenle deviasyon özel sağlık sig kapsamında değil:KK43:

Eski ve yeni resimlerin olduğu bir albüm yükledim, ameliyat olacak arkadaşlara fikir olsun. doktorum Abdülkadir Göksel'e çooook teşekkür ederim. Nefes alabildiğim güzel bir burnum oldu :)))

Eski ve yeni resimlerin olduğu bir albüm yükledim, ameliyat olacak arkadaşlara fikir olsun. doktorum Abdülkadir Göksel'e çooook teşekkür ederim. Nefes alabildiğim güzel bir burnum oldu :)))

güle güle kullan akibe,bol bol sorunsuz oksijen depola güzel burnunla:) benim de doktorum Göksel Bey:)

selam, oğlumun genizeti problemi vardı, uzun süredir nefes alma, horlama problemi yaşıyordu. Ameliyat olması kaçınılmazdı. Hiç tereddüt etmeden Dr. Abdulkadir Göksel e oğlumu emanet ettim. Benim de sinuzit&deviasyon&estetik ameliyatımı kendisi gerçekleştirmişti. Konu çocuk olunca tüm anneler bilirler ne kadar pimpirikli oluruz. Özellikle de sağlık konusunda. Gözümü kırmadan çocugumu emanet edebileceğim doktor sadece Abdulkadir Gökseldi. Oğlum doktorlarldan normalde hiç hoşlanmaz ama Göksel beye giderken koşa koşa gidiyor hatta ameliyat günü hiç ağlamadı bile. Gayet gülerek gitti ameliyata. Burada doktorun tutumu çok önemli, 5 yaşındaki bir çocukta bile o güven duygusunu yaratmak büyük başarı ki bunu Göksel bey çok iyi başarıyor. Ailemizin doktoru Abdulkadir Göksel e herşey için çok teşekkürler :) Bu arada oğlum ameliyat oldu birkaç saat sonra koşarak hastaneden çıktı :) hiç sıkıntı olmadı herşey yolunda gitti :)

selam, oğlumun genizeti problemi vardı, uzun süredir nefes alma, horlama problemi yaşıyordu. Ameliyat olması kaçınılmazdı. Hiç tereddüt etmeden Dr. Abdulkadir Göksel e oğlumu emanet ettim. Benim de sinuzit&deviasyon&estetik ameliyatımı kendisi gerçekleştirmişti. Konu çocuk olunca tüm anneler bilirler ne kadar pimpirikli oluruz. Özellikle de sağlık konusunda. Gözümü kırmadan çocugumu emanet edebileceğim doktor sadece Abdulkadir Gökseldi. Oğlum doktorlarldan normalde hiç hoşlanmaz ama Göksel beye giderken koşa koşa gidiyor hatta ameliyat günü hiç ağlamadı bile. Gayet gülerek gitti ameliyata. Burada doktorun tutumu çok önemli, 5 yaşındaki bir çocukta bile o güven duygusunu yaratmak büyük başarı ki bunu Göksel bey çok iyi başarıyor. Ailemizin doktoru Abdulkadir Göksel e herşey için çok teşekkürler :) Bu arada oğlum ameliyat oldu birkaç saat sonra koşarak hastaneden çıktı :) hiç sıkıntı olmadı herşey yolunda gitti :)

çok geçmiş olsun melekçim,ben de oğlumu Göksel Bey e götürüyorum hatta babam trafik kazası geçirmişti kulağı koptu tedavi için Göksel Bey e götürdüm bizimde ailemizin doktoru.Benim oğlumda çok seviyor Göksel Bey i.Muayne olurken hiç sıkıntı yaratmamıştı.Göksel Bey,büyük küçük insana nasıl yaklaşacağını gerçekten çok iyi biliyor:)

çok geçmiş olsun melekçim,ben de oğlumu Göksel Bey e götürüyorum hatta babam trafik kazası geçirmişti kulağı koptu tedavi için Göksel Bey e götürdüm bizimde ailemizin doktoru.Benim oğlumda çok seviyor Göksel Bey i.Muayne olurken hiç sıkıntı yaratmamıştı.Göksel Bey,büyük küçük insana nasıl yaklaşacağını gerçekten çok iyi biliyor:)

canım size de çok çok geçmiş olsun ..Bir hastanın aile boyu bir doktora güvenip gidiyor olması o doktorun ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor aslında :KK66:

Merhaba,

Benim daha 1 ay olmadı ama şu anda bile mutluyum.Şu şişler geçse daha da mutlu olacağım.

fulya sen ne diyorsun ben alçı çıktıktan sonraki halime bile bayılıyordum:)))
ikinci maleiyat olduğu için mi bilmem ama güzel oalcak burnu anlıyoruz galiba canım:))

Dğer forumları kişilrin de yorumlarını okudukca ameliyat oncesi veya sonrası endise ve/veya pismanlıklarını gordukce bir kez daha ne kadar dogru bir karar verdiğimi goruyorum... Ne ameliyat oncesi burnumun nasıl olacağı ile endise ne de ameliyat sonrasında neden Dr.Abdulkadir Goksel i sectim diye bir an olsun pişmanlık yaşamadım.. Goksel Bey ile ilk gorustugunuz andan itibaren kendisine guvenle ameliyat olabileceğinizi anlıyorsunuz.. Sonuclar ortada.. Sihirli eller, mutlu hastalar...

Saglikli gunler,

iyice kafam karıştı

Ne kadar çok araştırırsan o kadar çok kafan karışacaktır zaten. Bir de herkes başka birşey söyler. işler iyice allak bullak oluverir farkında olmadan :) Forumlardaki resimlere bakıp, biraz daha netleştirebilirsin kararını. Biraz olsun yardımcı olursa resimlerime bakabilirsin. Benim doktorum Abdülkadir Göksel idi. 1 yıl oldu ameliyat olalı. Hem burun, hem de çene ameliyatı olmuştum. Nefes problemim de vardı. Beni baştan yarattı diyebilirim. Nefes alabiliyor olmamın rahatlığı da cabası :) Kesinlikle tavsiye ederim...

X