Burun Estetiği Hasta Yorumları

Huelya81 benim çok fazla şişlik ve morluğum olmamıştı ya işin ilginç tarafı ben nezaman muayenehaneye gitsem hiç öyle kamyon çarpmış gibi derler ya hiç öyle birini göremedim. Sanırım ameliyattan sonra o kullanılan maske işi cidden yarıyor .bende dahil abdülkadir beyin hastaları hiç öyle morarmıyor,şişmiyor.Herkesin burnunda simli kalıplar dolaşıyoruz( buarada bayılıyorum onlara simli simli ameliyatlıyız ama yinede süslüyüz ) doktorumuz onları bizler için özel yurt dışından getiriyormuş :)
evet gerçekten Göksel bey in yaptığı ameliyatlarda bende çok moraran görmedim mesela benim ilk burun ameliyatımda yüzümde çok morarma oldu ancak Göksel bey in yaptığı revizyonda öyle morarma olmadı,sanırım hem kişinin cilt yapısına bağlı hem de doktorun eline:)

evet gerçekten Göksel bey in yaptığı ameliyatlarda bende çok moraran görmedim mesela benim ilk burun ameliyatımda yüzümde çok morarma oldu ancak Göksel bey in yaptığı revizyonda öyle morarma olmadı,sanırım hem kişinin cilt yapısına bağlı hem de doktorun eline:)

Valla cnm morarma kisiden kisiye degisiyor. Bende morarma biraz oldu ama arkadasimda olmadi. Cilt yapisi sanirim :) ama ne olursa olsun sonucta 1 haftada geciyor :))

Bence Abdülkadir beyin ameliyat sonrası hani odaya çıkarıldıktan sonra yüzümüze takılan maske var ya hiloterapi maskesiymiş galiba o çok işe yatıyor. Ameliyat olmadan önce başka doktorların hastalarını gördüm çok morarıp şişmişler ama ben ve Dr. Abdülkadir beyin gördüğüm diğer hastaları hiç morarmamıştı.Şişlik hepimizde biraz oluyor tabiki ama kamyon çarpmışa hiç dönmedik şükürler olsun :)

Ay sorma seni hatırladı aradı aradı resimlerini özlem miydi özlem mi diye sonra boşverin dedim uğraştır mıyım sizi iki saat aradı durdu adamcaaz.

Canım Özlem değil Özden :KK43:. Keşke ismimi verseymişim sana.Neyse görüşmenin iyi geçtiğine sevindim yine de. Ne zaman ameliyat oluyorsun.

İlk kez hayatımda bir sabah hapşurmadan ve uykumu almış kalktım hemde bahar ayında hemde polenler bukadar havada uçuşuyorken.bugün 4. Seansıma gideceğim , deliksiz uyumak gercekten güzelmiş. Seanslardan önce geceleri sürekli uyanıyordum, nefes alamıyorum tıkanıyorum, geniz akıntısı, burun kaşıntısı , sürekli hapşuruk. Hepsinden kurtuldum sanırım ya inanılmaz ama ben yinede garanti olsun seanslarımın hepsini bitireceğim :)

İlk kez hayatımda bir sabah hapşurmadan ve uykumu almış kalktım hemde bahar ayında hemde polenler bukadar havada uçuşuyorken.bugün 4. Seansıma gideceğim , deliksiz uyumak gercekten güzelmiş. Seanslardan önce geceleri sürekli uyanıyordum, nefes alamıyorum tıkanıyorum, geniz akıntısı, burun kaşıntısı , sürekli hapşuruk. Hepsinden kurtuldum sanırım ya inanılmaz ama ben yinede garanti olsun seanslarımın hepsini bitireceğim :)

Gecmis olsun cnm. 2 gundur bende fenayim. Nezle oldum saniyordum ama saniyorum benimki de alerjik bir durum. En iyisi yarin ben de gideyim bu muayeneye.

Aman ne bela birseymis gercekten. Hapsurmaktan fenalik gecirecegim. Yarin kesinlikle gidicem Gokselbeye muayeneye. Hic cekmeye gerek yok. Hem madem cozumu varmis :)

aynen öyle git canım,varsa çaresi yararlanmak gerek:) peki ameliyat sonrası hiç laerjin tuttu mu?ben mesela hapşıracağım için çok strese girmiştim.Hapşurdum ama ağzımı açarak.Boğazdan yani:) garip bir teknik ama ne yaparsın burunda tamponla korktum valla

Aman ne bela birseymis gercekten. Hapsurmaktan fenalik gecirecegim. Yarin kesinlikle gidicem Gokselbeye muayeneye. Hic cekmeye gerek yok. Hem madem cozumu varmis :)
Zyk78 şiddetle tavsiye ediyorum kesinlikle git başla rhinolight tedavisine ben bugün 4. Seansımı yaptırdım çok rahatım hapşurmadan tarih oldu 4 seansta ya

Sende hoşgeldin aramıza diyeyim :) Aldülkadir beyin sihirli ellerinden çıkan burunların çirkin olması mümkün değil :) benimde çenemde ufak oynama oldu ama sonuç harika. yüzdeki burun, alın, çene dengesi önemli, burnu tek başına yapmak yeterli olmayabiliyor bazen. sonuçtan çok memnun kalacaksın, şimdiden çok geçmiş olsun.

Kesinlikle katiliyorum ! Goksel Bey' in onerdigi herseyi gozu kapali yaptiririm, cunku sonuc her zaman mukemmel oluyor.. Ben sadece burun estetigi yaptirmayi dusunuyordum ama Goksel bey ceneme de bir mudahale gerektigini soyledi.. Ben de onu dinledim ve sonuc gercekten harika oldu! Isin en guzel yani ise, bana bilgisayar programiyla fotograf uzerinde gosterdigi burnun aynisini yapmasiydi ! Ameliyat olali yaklasik 10 yil oluyor, hic bir sorun yasamadim..

Kesinlikle katiliyorum ! Goksel Bey' in onerdigi herseyi gozu kapali yaptiririm, cunku sonuc her zaman mukemmel oluyor.. Ben sadece burun estetigi yaptirmayi dusunuyordum ama Goksel bey ceneme de bir mudahale gerektigini soyledi.. Ben de onu dinledim ve sonuc gercekten harika oldu! Isin en guzel yani ise, bana bilgisayar programiyla fotograf uzerinde gosterdigi burnun aynisini yapmasiydi ! Ameliyat olali yaklasik 10 yil oluyor, hic bir sorun yasamadim..

merhabalar,ne güzel bayağı olmuş ameliyat olalı,hiç sorun yaşamamanız çok güven verici,benimde bir sene oldu Göksel bey e revizyon olalı.Bende sorun yaşamadım çok şükür,işinin ehli bir doktor

aynen öyle git canım,varsa çaresi yararlanmak gerek:) peki ameliyat sonrası hiç laerjin tuttu mu?ben mesela hapşıracağım için çok strese girmiştim.Hapşurdum ama ağzımı açarak.Boğazdan yani:) garip bir teknik ama ne yaparsın burunda tamponla korktum valla

Yok cnm hic olmadi. İlk defa nezle oluyorum 2 yil sonra :KK43:

Slmnylmz merhaba
Forumda hic bu kadar onceden ameliyat olan biri yoktu sanirim. 10 yil cok uzun bir zaman. Hala mutlu olman ne guzel. Benim 10 yil once ameliyat olan bir arkadasim var. Burnu su an vok kotu durumda. Baska bir doktora olmus. Cok mutsuz. Goksel beye ameliyat olacak simdi. Revizyon olacak. Ben de cene ve burun yaptirdim gecen yil. Sonuctan cook memnunum. İyiki Goksel bey ile karsilasmisim.

X