Burun Estetiği Hasta Yorumları

Arkadaşlar merhaba ben hocamızın daha yeni ameliyat olmuş bir hastasıyım
Doktor bey hakkındaki yorumlar bana iyileşirken çok yararlı olduğu için üye olup buraya yorum yazıyorum.Göksel bey ile ilk görüşmede ameliyat olmaya karar verdim kendisi burda çoğu kişinin de belirttiği gibi çok ilgili,bilgili ve güven veren bir doktor.Bu arada görüşmeye girmeden evvel bekleme salonunda kontrole gelmiş hastalarını görüp onların olumlu yorumlarını duymak içimi rahatlatmıştı daha içeri girmeden.
Geçen pazartesi ameliyat oldum sabah hastaneye gittim hemşireler çok ilgili ve iyiydiler sonra doktor bey gördü beni sonrasında anestezi uzmanı da gördü hepsi gayet iyiydi.Ameliyat çıkışında yine rahat geçirdim ancak getirilen yemeği yorgun olduğum için yiyemedim onun yerine çubuk kraker yedim sonrasında ve su içtim.Ben beyaz tenli biri olarak söyleyebilirim ki maşallah hiç morluğum olmadı.Ben alerjik riniti de olan biriyim 2.günden itibaren yanlış hatırlamıyorsam burun içindeki silikon(yanlış olmasın ismi ama içeri takılan drenler de denebilir galiba) alerjik bir bünyeye sahip olduğum için alerji yaptı ve gözlerim şişti fakat 3.günden itibaren normale döndü.Ameliyat sonrası doktor bey tekrar ilgilendi.O gece hastanede kaldım ve hemşireler gerçekten çok iyiler hiç sorun yaşamadık şükürler olsun.İlk iki gün çoğunlukla uyudum.5.gün pansuman için gittim.Bugün de şükürler olsun ki castım ve silikonlar alındı.Ameliyat olduğum andan beridir doktor bey bütün sorularımla ilgilenip hepsine cevap verdi sağ olsun o konuda içiniz rahat olsun.İnşallah arada kalan birine ya da iyileşme sürecinde olup da sıkıntıda olan birine yardımım dokunmuştur.
Bi maşallahınızı alırım:nazar::KK3:
Merhaba, fotoğraf paylaşmanız mümkün mü?

mrb bn abdulkadir bey'in 2 haftalk revizyon hastasıyım.kendisini bu siteden duyup bu uzun ve yorucu revizyon serüvenine giriştim,uzun dediysem araştırma vs..kısmı..malum artık bu piyasada muazzam paralar döndüğü için sağlık sektörü en ala ticaret kapısı haline gelmiş ve malesef bu durumun çok mağdurları da var.burun konusunda çok muzdarip olduğum için yazma paylaşma gereği duuydum,nasılki ben buradan bu yola çıktıysam birileri de benim naçizane fikrimle bu yola girişir de mutlu sona erişirse ne mutlu bana..çünkü damdan düşenin halinden damdan düşen anlar.başarısız ilk ameliyatımdan sonra burnumla birlikte psikolojimde yerle bir olmuştu,ilk ameliyatımı devlet hastanesinde oldum.darbe sonucu burnumda oluşan şeikil bozukluğundan ve nefes almamda oluşan sıkıntıdan ötürü devlet hastanesinde bi plastik cerrraha olmştum,çokda araştırmadan etmeden..1200 tl kadaar bi ameliyat malzemesi masrafım olmştu,onu da sonradan öğrendimki o doktrorun bana aldırdığı malzemenin fiyatı 200 tl bieşy,yani bu meblağa tamah edip beni kesip biçmiş resmen,belki ameliyata bile ihtiyacım yoktu belki zamanla inerdi benim sabırsızlğımı fırsata dönüştürmemesi gerekirdi.bunları niye anlatıyorum,cerrahtan cerraha fark ediyor işte,hepsi diplomalı hipokrat yeminli olabilir ama kendini yetiştirmişle işte okulu bitirip bi yere kapağı atıp yatışa geçmiş geleni geçeni 3 kuruş için hayvan boğazlar gibi kesip biçmiş doktorla gerçekten iişinin ehli doktorları ayırmak lazım,bi de işinin ehli gibi görünüp müthiş reklamları olup sonu fiyasko olan doktorlar da var tabi,malum bu işin yarısı film yarısı bilim..neyse bu kısımları geçeyim..2.ameliyatımı olacağım için ve son olması için bu işi artık türkiyenin en iisi kimse ona yaptıracak şekilde gözümü karartmıştım,parası pulu inanın umrumda değildi,can sağ olmadıktan sonra ben sağlıklı nefes alamadktan sonra,görünüşü bozulduktan sonra yemişim parasını.sağlık elden gidince anlıyor insan bunu daha net,revizyon hastaları bu durumu daha ii bilir.gerçi ilk amelyatta masraf olmasın diye devlet hastanesinde oldm 1200 tl den oldum üstelik bu durum bana revizyon olma gereği doğurdu ve 9500 tl ödeyerek revizyon olmak zorunda kaldım.bu parayı da kredi çektim,geri ödemeli olarak 2 katına yakın geri ödeycem,alın size ucuz olsun ne olacak hepsi doktor yeaaa uynıklığının sonucu işte.ha şu an inanınki o ödedğim 1200 tl matematiksel olarak 9500 den az olabilir ama kesinikle o 1200 tl ye hala yanarım ama şu ameliyatımın üerineden daha 2 hafta geçmesine rağmen 'o kadar kredi çektim dünya kadar borca girdim,değermiydi buna' diye düşünmeye sevk edecek tek bi an yaşamadım 2 haftadır,heleki burnumdaki son bantlarında çıktığı dünden itibaren..burnum hala şiş olmasına rağmen bu haline bile ziyadesiyle razıyım,hiç inmesede olur diyebiliyorum o eski haliini hatırladıkca.epey sıkıntılı bi hal almştı burnum ilk ameliyattan sonra,farkediyordum,çökme yamulma burun ucu düşmesi,bi burunda olabilecek ne kadar sorun varsa hepsini yaşıyordum.aynaya bakınca hangi bi derdine yanayım hangi bi sorunumu çözdüreyim diye dertleniyordum.öyleki doktor beyle görüşmeye gittiğimde o kadar sıkıntılıydıki burnum sıkıntılarını anlatmayı unutup daha sonraki görüşmelere not alarak yazarak verdim,bildiğiniz mektup yazar gibi 2 sayfa yazdım.sağolsun ameliyattan hemen önce okudu ve kendimi bu şekilde ifade etmeminde meyvesini aldım inşallah.yani kendinizi nasıl rahat ifade edebbiliyorsanız o seçeneği sunuyor doktor bey size,ilk ameliyatta doktor beni neticesiyle dinlemişti sanırım ayak üstü 2 dakka bile konuştrmadı,sonuc ortada.kesinlkle ameliyat kadar önemli muayene kısmı.doktora güvenip güvenmemeniz gerektiğnii o an o elektrikten kesnlkle alıyorsunuz.benim ilk ameliyatta kesnlkle içime sinmedi ama ya nolcakkk doktor doktordur işte dedim cahil cesaretiyle girdim,acıkcası çok sıkıntılı bi burnumda yoktu ilk ameliyatta,am saoğlsn ilk doktor içinde ne var ne yok almştı geriye bi et yığını kalmıştı burnumda.yazdıkca yazası geliyor insanın ne tuhaf,o kdarki sıkıntılı bi süreç bu..ameliyat olacaklara şu ya da bu doktora gidip diye kimse dikte etmesin,herkes görüşünü yazsn zaten samimi reklam kokmayan birileri tarafından kalemşörlüğe soyunmamışların yorumları belli oluyor,onlarada dikkat etmek lazm,epeydir bu siteyi takip ediyorum,burun konusunda araştırmadğım doktor kalmadı,yeterince tecrübe ve bilgi edindim aylarca üşenmeden yaptığm araştırma ve görüşmeler sonucunda.evet hiç üşenmedim,çünküü 3.ameliyata kalmam demek benim kafa olarak bitiğimin haliyle hayatımın bittiği anlaına gelir böyle bi lüksüm olmadığından işimi sağlam yapmam lazzımdı.sadece buralardan değil,belki coğu kişinin es geçtiği önemsemediği,doktoların CW'sini dahi saatlerce araştırdm.mesela yurt dışında bu konularda verilen konferanslara türkiyeden özellikle fikrini almk için kim davet ediliyor,dünyada bu işin ehilleri toplanınca türkiyeden kimi yanlarında görmek istiyor bunları hep araştırın derim.çünkü beni sonuca ulaştırann en ii ipuclarından biri bu olduu.gerçekten bu alanda dünyaca ünlü her milletten cerraha sunum yapabilen bilgi aktarabilen ve kendi teknikleriyle bişeler katabilen nadir doktorlardandır göksel bey.özellikle revizyon olacaksanız kendisine oluun demiyorum ama mutlaka bi fikrini alın derim,revizyon ameliyatları çok daha sıkıntılıdır,çünkü öncekinin yıktığını önce bi sıfırlayp sonra düzeltmek gerekiyor.benim burnumdada aynen öyle oldu,burun içimde neredeyse destek kalmadğı için kulaktan kıkırdak alındı,ve şu an elimi attığmda sanki benim değil bu burun,öncekine elimi attığmda elime gelen sadece et yığınıydı,şimdi baya destek felan var,o bahsettiğim çökmeydi asimetriydi burun ucu düşmesiydi hiçbiri yok,iskelet sistemi yeniden yapılandırılmş,sadece şişllik var özellikle ucunda.çünkü benim burun ucum cok sıkıntılıydı,göksel beyin burun ucuyla ilgili kendine özgü bi tekniği olduuğunu burda okumştm,gene reklam kokan bi hareket sanmıştm ama inanın tüm samimiyetimle söyleyeilirimki tüm bu sorunları gidermek sanki bu adam için çocuk oyuncağı..yani şunu diyebiliyorum bantlar cıktıktan sonra zaten ilk verdiğim tepki şuydu ayna karşısında(ki bantları çıkardğımda aynaya bakamadım dakikalarca gözlerim kapalı cıkardım cesaret edemedim ya gene hayal kırıklğı yaşaycaksam ya gene olmamışsa vss..korkularıyla ani bi cesaaretle baktım ve kendi kendime dediğim ilk cümle 'harbiden bu adam işi biliyor' dedim.ki ilk hali şiş vs...şiş haline bile tmm diyebiliyorsam inşallah ilerde şişler iinince daha ii olursa minnet duygum kat kat artacaktır inş..Türkiyede bu işin ehli 3-4 tane doktor var,herkes zaten bu iismlr arasında yoğnlaşmış ama hangisini seçeceği konusunda kararsz kalıyor,isim de verelim hatta oki herşey konuşuluyor maksat gerçkten böyle büyük bi skıntıya çare olmaksa bu 3 ismi de telafuz edelim, emre ilhan,muhammet dilber ve göksel bey..gerçekten 3üde işini bilen doktorlar,zaten arkadaşlarda,aralarında öyle bi çekişme yada şu müşteriyi ben kapıym durumu yok sanmıyorum...benim göksel beyi seçmemdeki sebep,ameliyat olan hastalarına bakarsanız hepsini çehresine uygun ayrı ayrı çeşitli ve çok doğal burunlar yapıyor olması,kimi doktor vardır tek tip bi burun konusunda uzmanlaşmıştır,ve gelen giden tüm hastalara o burnu yapar,atıyorum hokka burun fındık burun yada işte turkish delight diye senelerce reklamı yapılan burun tarzı,ama kalkıp uzun suratlı birine cok kusursz mükemmel olsa dahi küçük burun yaparsanız bburun tek başına cok ii dursada suratta cok yapmacık ve komik durur.messi ne kadar ii olsada arjantin milli takımında iş göremiyor olması giibi,yani tüm yüzle birlikte takım oyunu olması uyum içinde olması lazım..yani kesnlkle kişiye özel burunlar tasarlıyor kafasında.mesela benim ilk ameliyatımdan sonra burnum küçüldü ama zamanla deforme olunca ck kötü bi hal aldı,şimdi revizyonla kurundan ekleme yapıldı biraz daha büyütülmüştür hatta,ama daha derli toplu duruyor,kaldıki bende büyük burun istemiyorm ama gerçekci beklentileininizinde olması lazım..size yapamayacağı şeyleri vaad etmiyor,olacakaları açık yüreklilkle söylüyor.kesinlkle 'şunun parasını alana kadar yalancı siyasetciler gibi bol keseden vaad ediym hissine kapılmıyorsunuz..güleryüzü her daim pozitif enerjisiyle fethediyor hastasını kendisi,beni böyle kandırdı diyelim:)kesnlkle işindeki ustalığının yanında reklamını yeterince yapamadğını ve bu konudaki muzdarip hastaların kendisine ulaşmasnda yetersiz kalındığını söyleyebilirim..neyse ne diyordm,yok yakup avşarmış bilmem neymiş,hep reklam,yok ünlülerin doktorlarıymş,heykeltraşmış,hepsi traş..hep reklam hep işin ticari kısmı bunlar..gerçkten işi bilen isimlerr bunlar,tüm araştırmalarıma dayanarak bunları söylüyorum,,isteyen istediğini seçer,ha sen neden göksel beyi seçtin derseniz,2.randevum göksel beyleydi,görüşünce zaten size kesnlkle afaki waadlerde bulunmuyor,elimden geleni yaparım diyor,ama bi farklı sinerjisi var,samimiyetini katıyor sanırım,içinizden bi ses bu diyor.sonra zaten diğer randevularımı iptal ettim.hatta görüşmedeki tedirginliğimden ötürü bbi psikiyatrdan ameliyata hazr psikolojide oldğma dair rapor almamı istedi,yoksa ameliyat etmem dedi,amacı sadece bu işten para kazanmk olan bi doktor bunu der mi?ki göksel beyi yurt içinde cok fazla bualamazsınız,devammlı yurt dışında bi yerlerde konferansta felan oluyor.devamlı kendine ve başka meslektaşarına bişeyler katma peşinde.ben oldum öğreneceğimi öğrendim şimdi hasat zamanı gelsin mangırlar demiyor demekki..böyle uzun uzadıya yazdım ama,özet hali bu diyelim:) marifet iltifata tabidir,yiğidin hakkını yiğide vermek laazm.parasını verdim yaa daha napacam da diyebilirdim,ama vijdanen böyle bi minnet borcu hissettim.yemişim paraasını,çektiğim krediyi 3 yıl boyunca öddeycem beni epey zorlaycak biliyorm ama inanın helal hoş olsun verdiğim para diyebildim değmiştir inş o yeter.sağlk elden gidince anlıyor insan..1 gce bile rahat uyku uyuyamadım ilk ameliyattan sonra,bunun verdiği ızdırabı ben bilirim,burnun nefes organı oldğunu kesnlkle unutmşum,şu halimle bile daha 2 haftalk kapalı tıkalı olması gereken burunla bile o eski halinden cok daha ii nefes alabiliyorm.slikonlar cıktıktan sonra camış gibi de yatıyorm ohmis aman sabahlr olmasın.yetmezmi bunlar,bence doğru bi seçim bu bakımdan çok önemli.şu an çökmş bitmiş aynalardan kacan neefes alamayan bi haldede olabilirdim..bu siteyede dikkat edin derim,birçok hokkabaz doktorun kalemşörlüğünü yapan( bizzat sekreterlerinin bunu yaptğıda dahil)bi sürü şey dönüyor aman dikkat edin.ben mutlaka göksel beye olun felan filan demiyorm.ama bence bu alanda böyle bi doktor varsa ve siz bundan haberiszseniz en azından bi öngörüşme dahi yapmadan başka bi doktora ameliyat olacaksanız kesinlikle büyük kayıptasnız..bi de şu sayfada göksel beyin hastalaında bi vefasızlk gördüm,herhangi vasat bi doktorun sayfasında dahi ultra reklamlarla ütopyalaştırılş müthiş ikna edici her an her dakka cok aktif kullanılan sayfalar varken ve kendisinin bu kadar mutlu hastası varken(şahsen 500 sayfalk hakkındaki yorumlarda mutsuz hastasına raslamadım) en vefasz hasta kitlesininde kendisinde oldğunu söyleyebilirim.yorum yapanlar hemen hemen hep aynı kişiler,onları da zaten reklamcı olmakla itham ediyorlar ne ilginçtir..bn burdan kendilerine tşk ediyorm göksel beyle tanışmama ilk burda vesile oldukları için..bu kadar yeter.inşallah birilerine yararı dokunur.doktoruma tşk ediyorum Allah razı olsn diyorum,bi ömür duacısı olacam inşallah
Merhaba herkese 10 yıl önce Rize eğitim ve araştırma hastanesinde Dr.Koray URGU ya burun ameliyatı oldum hayatımın hatasını yaptım burnumun üst kemiğini kırdı zamanla bezelye büyüklüğünde bir şişlik oldu geçmedi tabi sonrasında 4 başarısız revizyon daha Rüştü köse Süleyman taş Hasan poyraz hayatımı mahvettiler yaşayan ölü gibiyim çok çaresizim Dr.Nazım Çerkeş’i önerdiler bana birkaç defa muayeneye gittim başlarda yaparım diyodu ameliyatını cüzzi bir miktara son gitmemde bana 100 bin TL dedi senin ameliyatın burnum düzelir diye bir umudum vardı ama artık oda yok çünkü benim o miktarı ödemem imkansız çok mutsuz ve çaresizim dışarıya çıkmak aynaya bile bakmak istemiyorum insanların yüzüme tuhaf tuhaf bakması beni çokkkk üzüyor hayatımı bitirdin Koray Allah’ından bul sende benim çektiklerimin bin katını çekersin inşallah bu klube yaptığım yorum okuyun istedim şimdi ne durumdasınız acaba nekadar süre geçti ameliyat üstünden var mı bir sorununuz bana yardımcı olurmusunuz napıcamı bilemiyorum

Merhaba herkese 10 yıl önce Rize eğitim ve araştırma hastanesinde Dr.Koray URGU ya burun ameliyatı oldum hayatımın hatasını yaptım burnumun üst kemiğini kırdı zamanla bezelye büyüklüğünde bir şişlik oldu geçmedi tabi sonrasında 4 başarısız revizyon daha Rüştü köse Süleyman taş Hasan poyraz hayatımı mahvettiler yaşayan ölü gibiyim çok çaresizim Dr.Nazım Çerkeş’i önerdiler bana birkaç defa muayeneye gittim başlarda yaparım diyodu ameliyatını cüzzi bir miktara son gitmemde bana 100 bin TL dedi senin ameliyatın burnum düzelir diye bir umudum vardı ama artık oda yok çünkü benim o miktarı ödemem imkansız çok mutsuz ve çaresizim dışarıya çıkmak aynaya bile bakmak istemiyorum insanların yüzüme tuhaf tuhaf bakması beni çokkkk üzüyor hayatımı bitirdin Koray Allah’ından bul sende benim çektiklerimin bin katını çekersin inşallah bu klube yaptığım yorum okuyun istedim şimdi ne durumdasınız acaba nekadar süre geçti ameliyat üstünden var mı bir sorununuz bana yardımcı olurmusunuz napıcamı bilemiyorum
100 bin mi? Yanlış mı yazdınız?
Ben üye olduğumdan beri yorumları okuyorum ve bazı ameliyat olanlardan özelden burun fotoğrafı rica ediyorum, o yüzden yorumlarda aktif değilim. İlk kez yazıyorum. Reklam falan demesinler diye açıkladım.
Benim ilk ameliyatım olacak ve çok doğal bir burun istiyorum. Abdülkadir Göksel’in burunlarını beğeniyorum daha çok onu araştırıyorum. Fakat revizyonda nasıl olduğuna dair bir bilgim yok.

Ankara’da Tural Fatullayev adında bir doktorun burunlarını inceliyordum. İnstagramdaki sayfasında epey revizyon fotoğrafı vardı, çok zor revizyonları yaptığını okudum. Kimsenin yapmak istemediği burunları ameliyat ettiğini söyleyenler vardı. Tam hatırlamıyorum ama 5. ya da 6. revizyonunu yaptıran birisi vardı fotoğraflarda. Okuduğum kadarıyla revizyon hastaları çok memnundu. Yardımcı olur mu bilmiyorum ama bir bakın internette. KBB doktoru sanırım.

Son düzenleme:
100 bin mi? Yanlış mı yazdınız?
Ben üye olduğumdan beri yorumları okuyorum ve bazı ameliyat olanlardan özelden burun fotoğrafı rica ediyorum, o yüzden yorumlarda aktif değilim. İlk kez yazıyorum. Reklam falan demesinler diye açıkladım.
Benim ilk ameliyatım olacak ve çok doğal bir burun istiyorum. Abdülkadir Göksel’in burunlarını beğeniyorum daha çok onu araştırıyorum. Fakat revizyonda nasıl olduğuna dair bir bilgim yok.

Ankara’da Tural Fatullayev adında bir doktorun burunlarını inceliyordum. İnstagramdaki sayfasında epey revizyon fotoğrafı vardı, çok zor revizyonları yaptığını okudum. Kimsenin yapmak istemediği burunları ameliyat ettiğini söyleyenler vardı. Tam hatırlamıyorum ama 5. ya da 6. revizyonunu yaptıran birisi vardı fotoğraflarda. Okuduğum kadarıyla revizyon hastaları çok memnundu. Yardımcı olur mu bilmiyorum ama bir bakın internette. KBB doktoru sanırım.
Evet 100 bin doğru okuddunuz Tural beyin asistanı ile yazıştık Whatsap üzerinden onun revizyon fiyatıda 30 binden başlıyor zorluk derecesine göre çıkıyor Abdulkadir beyin fiyatı 60 bin genel anlamda revizyon fiyatları çok yüksek benim bütçemin çok üstündeler

Evet 100 bin doğru okuddunuz Tural beyin asistanı ile yazıştık Whatsap üzerinden onun revizyon fiyatıda 30 binden başlıyor zorluk derecesine göre çıkıyor Abdulkadir beyin fiyatı 60 bin genel anlamda revizyon fiyatları çok yüksek benim bütçemin çok üstündeler
İnanılmaz yüksek fiyatlar, revizyonun bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum. Size ne söyleyeceğimi bilemiyorum çok üzüldüm. Bu doktorlardan biri size garanti verebiliyor mu, bu işi hallederim diyebiliyor mu?İçlerinden size güven veren biri oldu mu? Ben bir iki doktor görüşmesi yaptım hep aynı şeyle karşılaştım. Burnuma şöyle uzaktan iki saniye bakıyorlar, sorulara isteksiz cevaplar veriyorlar, çıkışta da asistanla fiyatı yolluyorlar.
Sokaktaki insanlar korkunç olabiliyor. Benim burnum ameliyatlı değil ama düşmeden kaynaklı yamukluğu var. Önden çok belli. Ufakça bir kemiği de var. İlkokul yıllarımdan beri uğradığım psikolojik tacizin haddi hesabı yok. Bakıp gülenler mi ararsın, fısır fısır konuşanlar mı, burnu yamuk çirkin diye sesli sesli konuşanlar mı, inanın insanlar korkunç bazen. Çok spor yaparım kendime bakarım ama yok, bir kusurun varsa çirkin gözler onu görür. Arkadaşım umarım bu sorununuzu halledersiniz. İnanın bu düzeltince bile, kalbi çirkin insanlar başka bir şey bulacak konuşmak için.

Hiçbiri kesin konuşmuyor dünya kadar para isteyim garanti verilmiyor çok sinir bozucu evet maalesef çok kötü insanlar var kalbi kararmış insanlıktan çıkmış benim burnum belki düzelir belki düzelmez bilemem bunu Allah bilir ama şunu çok iyi biliyorum ki o kalbi kötü çamurlaşmış olanlar asla iyileşemiycek bu en kötüsü rabbim hepimizin gönlüne göre versin sizinde istediğinizin olması dileğiyle🙏🏻😊

Bende furkan şengöz e ameliyat oldum küçücük burnumu kocaman yamuk kesik izleri olan bir burun yaptı. Burun ucum sarkık yamuk cadı burnu yapti hayatımın hatasiydi

İnanılmaz yüksek fiyatlar, revizyonun bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum. Size ne söyleyeceğimi bilemiyorum çok üzüldüm. Bu doktorlardan biri size garanti verebiliyor mu, bu işi hallederim diyebiliyor mu?İçlerinden size güven veren biri oldu mu? Ben bir iki doktor görüşmesi yaptım hep aynı şeyle karşılaştım. Burnuma şöyle uzaktan iki saniye bakıyorlar, sorulara isteksiz cevaplar veriyorlar, çıkışta da asistanla fiyatı yolluyorlar.
Sokaktaki insanlar korkunç olabiliyor. Benim burnum ameliyatlı değil ama düşmeden kaynaklı yamukluğu var. Önden çok belli. Ufakça bir kemiği de var. İlkokul yıllarımdan beri uğradığım psikolojik tacizin haddi hesabı yok. Bakıp gülenler mi ararsın, fısır fısır konuşanlar mı, burnu yamuk çirkin diye sesli sesli konuşanlar mı, inanın insanlar korkunç bazen. Çok spor yaparım kendime bakarım ama yok, bir kusurun varsa çirkin gözler onu görür. Arkadaşım umarım bu sorununuzu halledersiniz. İnanın bu düzeltince bile, kalbi çirkin insanlar başka bir şey bulacak konuşmak için.
Aynen ya dediğiniz gibi uzaktan gözucuyla bakıp , tam şöyle olur bile demiyorlar. istersen ol istersen olma modundalar.

merhaba naptınız ameliyat işini halledebildiniz mı acaba bende sizle aynı durumdayım çünkü pskolojik olarak çöktüm 😞😞

Hiçbiri kesin konuşmuyor dünya kadar para isteyim garanti verilmiyor çok sinir bozucu evet maalesef çok kötü insanlar var kalbi kararmış insanlıktan çıkmış benim burnum belki düzelir belki düzelmez bilemem bunu Allah bilir ama şunu çok iyi biliyorum ki o kalbi kötü çamurlaşmış olanlar asla iyileşemiycek bu en kötüsü rabbim hepimizin gönlüne göre versin sizinde istediğinizin olması dileğiyle🙏🏻😊
yeliz hamm naptınız bende kötü bi süreç geçirdim hala da geçiriyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba, İstanbul'da Devlet Hastanelerinde, burun kemiği eğriliğini ve nefes alma problemini düzeltme konusunda başarılı bir KBB uzmanı yada Estetik Cerrah önerebilir misiniz arkadaşlar 🙏🌸

X