Burun Estetiği Hasta Yorumları

Kızlar Abdülkadir bey hemşiresinin yüzündeki birsürü beni almiş, ben kendisini alındıktan 1 hafta sonra gördüm, kızarıkşık dışında minicik bi çizgi vardı. Benim de ameliyat sırasında gözlerimin arasındaki bi beni alıcak. Abdülkadir bey ben aldıranınız var mı? Varsa izler ne durumda? Önerir misiniz?

göksel beye 2010 yılında rinoplasti ve deviasyon ameliyatı oldum. Ameliyattan 6 ay sonrada yüzümden 4 sırtımdan 2 ben aldırdım. sırtımdaki çok derin olmasına rağmen hiç iz kalmadı. Yüzümdekilerde yaklaşık 20 günde iyileşti. Bilgine.

Arkadaslar özür dilerim gec kaldım konuyu takip etmeye...Biliyorsunuz ben Goksel beye amelyat olmadıgı için pişman olan biriyim, takip edenler bilir yazmıstım uzun uzun.
Ama Göksel beyle arkadaslarım sayesinde tanısıyorum.Kendisine güvenim yaptıgı işlerden sonra tam,ama ne yazık ki ben burun amelyatımı oldum!Revizyon gerekecek, kesinlikle o yapacaktır.Şimdilik bu işe girişemiyorum özel sebeplerimden ötürü...

Hafta sonu yanına ugradım, yag enjeksiyonu konusu için, bana Türkiye'de yeni uygulanan bir yöntemden bahsetti.Sizlerle de paylaşayım.

Yüzüm zayıf oldugundan muzdaribim malum, kök hücre ile gençleşme önerdi.

Kulak arkasından kök hücrenizi alıp Ankara'da bir labratuvara yolluyorlar, labratuvar hücrelerinizi cogaltıyor, gelen ilk hücre (3 hafta sonunda yanılmıyorsam) enjekte ediliyor, sonra 2 kere daha (yine 3 hafta araları ) hücreler geliyor ve 3 ayda 3 kere yüzünüze enjekte ediliyor kendi kök hücreleriniz.Sizden sadece 1 kere alınıyor, labratuvar 3 ay boyunce hücreleri cogaltıyor.
Seratp Erener bu işlemi Almanya'da yaptırmıs, cünkü TR'de yokmu o bu işe giriştiğinde.Tr'de sadece Ankara'da bir klinik yapıyor bu cogaltma işini, haliyle maliyeti yüksek (Yine de Almanya'dan cok cok ucuz bunu da belirteyim)
2000 EUR civarı sanıyorum.Kesin bir fiyat değil yaklaşık...
Şimdi diyeceksiniz ki Goksel bey KBB 'ci değil mi, evet bende aynı seyi söyledim ve içim rahatlayarak ogrendim dogruyu.

Yüz cerrahisi diye bir dal var, TR'de böyle bir bölüm okutulmuyor, Goksel hoca yüz cerrahisi konusunda yurt dısında calısmıs o sebeple sadece burun amelyatı yapmıyor, yüz estetiği ile ilgili pek cok sey yapıyor.Orta yüz germe denen amelyatı herkes yapmasken hoca yapıyor-mus.Bilmiyorum yaptıran var mı, unutmayın ki herkes bizim gibi estetik deneyimlerini internette paylasmıyor, hatta pek cok bayan bunu en yakınlarından saklıyor...

Tavsiyem ; sadece burun değil, burun ile beraber yüzünüzün asimetrisinde düzelecek bir yeriniz varsa bunu da Goksel hocaya danısın.

Merhaba,

Göksel beye rinoplasti ve deviasyon ameliyatı olalı tam 3 yıl oldu. En ufak bir problemim olmadı ve burnumun şu anki hali çok güzel. 6 aylık hamileyim. Normal şartlarda hamilelerde nefes alma problemi ve uykuda ödem olur ben bunları hiç yaşamadım. Burnumun önceki ve sonraki halinin resimlerini koymak isterim fakat nasıl yapılacağını bulamadım. Yardımcı olursanız referans olmak isterim. Aklınıza takılan sorularınız varsada cevaplarım.

merhabalar,ben de Göksel bey in mutlu son biten mutlu hastalarından biriyim,14 ay oldu kendisine ameliyat olalı.
resim yayınlayabilmeniz için bildiğim kadarıyla 25 adet msg yazmanız gerekiyor ondan sonra resim yükleyebiliyorsunuz:KK43:
doktorumuz gerçekten işini çok iyi icra eden biri ..

Arkadaslar özür dilerim gec kaldım konuyu takip etmeye...Biliyorsunuz ben Goksel beye amelyat olmadıgı için pişman olan biriyim, takip edenler bilir yazmıstım uzun uzun.
Ama Göksel beyle arkadaslarım sayesinde tanısıyorum.Kendisine güvenim yaptıgı işlerden sonra tam,ama ne yazık ki ben burun amelyatımı oldum!Revizyon gerekecek, kesinlikle o yapacaktır.Şimdilik bu işe girişemiyorum özel sebeplerimden ötürü...

Hafta sonu yanına ugradım, yag enjeksiyonu konusu için, bana Türkiye'de yeni uygulanan bir yöntemden bahsetti.Sizlerle de paylaşayım.

Yüzüm zayıf oldugundan muzdaribim malum, kök hücre ile gençleşme önerdi.

Kulak arkasından kök hücrenizi alıp Ankara'da bir labratuvara yolluyorlar, labratuvar hücrelerinizi cogaltıyor, gelen ilk hücre (3 hafta sonunda yanılmıyorsam) enjekte ediliyor, sonra 2 kere daha (yine 3 hafta araları ) hücreler geliyor ve 3 ayda 3 kere yüzünüze enjekte ediliyor kendi kök hücreleriniz.Sizden sadece 1 kere alınıyor, labratuvar 3 ay boyunce hücreleri cogaltıyor.
Seratp Erener bu işlemi Almanya'da yaptırmıs, cünkü TR'de yokmu o bu işe giriştiğinde.Tr'de sadece Ankara'da bir klinik yapıyor bu cogaltma işini, haliyle maliyeti yüksek (Yine de Almanya'dan cok cok ucuz bunu da belirteyim)
2000 EUR civarı sanıyorum.Kesin bir fiyat değil yaklaşık...
Şimdi diyeceksiniz ki Goksel bey KBB 'ci değil mi, evet bende aynı seyi söyledim ve içim rahatlayarak ogrendim dogruyu.

Yüz cerrahisi diye bir dal var, TR'de böyle bir bölüm okutulmuyor, Goksel hoca yüz cerrahisi konusunda yurt dısında calısmıs o sebeple sadece burun amelyatı yapmıyor, yüz estetiği ile ilgili pek cok sey yapıyor.Orta yüz germe denen amelyatı herkes yapmasken hoca yapıyor-mus.Bilmiyorum yaptıran var mı, unutmayın ki herkes bizim gibi estetik deneyimlerini internette paylasmıyor, hatta pek cok bayan bunu en yakınlarından saklıyor...

Tavsiyem ; sadece burun değil, burun ile beraber yüzünüzün asimetrisinde düzelecek bir yeriniz varsa bunu da Goksel hocaya danısın.

PRP denilen uygulama mı bu?

merhabalar,ben de Göksel bey in mutlu son biten mutlu hastalarından biriyim,14 ay oldu kendisine ameliyat olalı.
resim yayınlayabilmeniz için bildiğim kadarıyla 25 adet msg yazmanız gerekiyor ondan sonra resim yükleyebiliyorsunuz:KK43:
doktorumuz gerçekten işini çok iyi icra eden biri ..

uyarınız için teşekkürler sanırım 25 adeti geçtikten sonra otomatik olarak yayınlanacaktır.

Ben de bu ara surekli PRP konusunda arastirma icersindeyim. Bendeki amac akne cukurlari.

Sanirim arkadasin bahsettigi daha farkli bi uygulama. PRP de direk kan alinip enjekte ediliyormus, burda kulak arkasindan falan hucre alindigini soyluyor..?
Cok merak ettim, akne cukurlarinda da ise yariyor mu acaba. Abdulkadir beye sorucam bidaha gorustugumde. Faydasini gorurseniz bizi de bilgilendirir misiniz?

Ben de bu ara surekli PRP konusunda arastirma icersindeyim. Bendeki amac akne cukurlari.

Sanirim arkadasin bahsettigi daha farkli bi uygulama. PRP de direk kan alinip enjekte ediliyormus, burda kulak arkasindan falan hucre alindigini soyluyor..?
Cok merak ettim, akne cukurlarinda da ise yariyor mu acaba. Abdulkadir beye sorucam bidaha gorustugumde. Faydasini gorurseniz bizi de bilgilendirir misiniz?

ben de atlarım hemen valla:)

Bende burun ucumdan rahatsızım,fazla bir eğrilik yok ama gülünce çirkin bir görüntü oluşuyor.Forumu bayadır takip ediyorum anladığım kadarıyla burun ucu estetik fiyatları biraz daha düşük oluyor.Yaptıran varsa aşağı yukarı ne kadar tutacağını biri söylesin fiyat çok fazlaysa boşu boşuna muayene parası vermiyim :KK43:

Bende burun ucumdan rahatsızım,fazla bir eğrilik yok ama gülünce çirkin bir görüntü oluşuyor.Forumu bayadır takip ediyorum anladığım kadarıyla burun ucu estetik fiyatları biraz daha düşük oluyor.Yaptıran varsa aşağı yukarı ne kadar tutacağını biri söylesin fiyat çok fazlaysa boşu boşuna muayene parası vermiyim :KK43:

Benim sana nacizane bir tavsiyem olacak. Doktor gormeden karar vermemende fayda var. Cunku doktor bey aneliyat disinda bir oneride de bulunabilir. Bu arada benim bi arkadasim burun ucu ameliyati olmustu goksel beye. Ama fiyatini hic sormadim ama dusuktu diye hatirliyorum. Bu arada burun ucu ameliyatinda hic morarma olmuyor ameliyattan sonra :)

estetik yaptıranlar sizde bandajlıyken gülmeye korkuyomuydunuz valla ben gülmeye bile korkuyoırum botokslu gibiym normalmi bu geriliyo yüzüm mimik kullanırken.bugün yalan dünyayı izlerken gülmemek için cok caba sarfettim ama en sonunda dayanamadım :KK70:

Prp denilen uygulama daha baska sanirim. Bi ara arastirmistim ama sonra vazgectim. Ben Goksel beyin yuz estetigi yaptigini biliyorum ve resimleyinde gormustum. Kesinlikle ihtiyacim oldugunda kendisine yaptiracagim. Tabii herhalde bu konu bi 8-10 yil sonra olacaktir. Ameliyat olmaktan artik korkmuyorum. Acilisi burun ile yaptim ve doktor bey sayesinde cok nemnun kkaldim. Botoks ve rinolight isleminde de Goksrl beyden cok memnun kaldim. Artik estetik ile ilgili baska doktor arayisina kesinlikle girmem. Her yapilan islemde memnuniyetimin disinda surecler ile ilgili soyledigi hersey de birer birer aynen yasandi. Doktora guven cok onemli ve sansliyimki kendisine ameliyat olmusum. Genrlde sanssiz biriyimdir. Hala bu konuda sansim nasil bana yardim etti bilmiyorum :)) diyecegim su ki Goksel bey gercekten isinin ehli bir doktor ve gozum kapali tavsiye etmekten asla cekinmiyorum. Ve her gecen gun de ona guvenmekle ne kadar dogru bir is yaptigimi dusunuyorum. Darisi ameliyat olacaklarin basina artik :)

şimdi kavis ve kalkık burun evet doğal değil ama güzel duruyor,şu dikkatimi çekiyor ,yüzden bağımsız burunlar birçoğu,yani mesela kişinin yüzü uzun,ancak yüzde minik,kalkık ve kavisli burunlar ama yüze yakışmayan.Evet burun yüzden bağımsız güzel,resim gibi,ama yüze uyumlu değil,suni duruyor.İşte o noktada ben şahsen tatmin olmam sonuçtan.Birçok doktor işinde başarılı,yaptığı işler gayet güzel,.Hastanın talebine göre tecrübelerini ve tarzlarını ortaya koyuyorlar.
Göksel bey in sevdiğim tarafı,bakın profil resimlerime ve diğer hastalarının resimlerine bakın hiçbirimizin burnu biribirinin aynı değil,yani kişiye özel tasarım yapıyor,bu beni özel yapıyor bana özeniyor ve yüzüme uygun,yakışan,doğal burun yapıyor.Bu nedenle Göksel Bey i tercih ettim.ve burnumu çok beğeniyorum,seviyorum ,yüzüme yakıştırıyorum,bu nedenle tercihim Göksel bey oldu.Diğer doktorlara ve diğer arladaşların beğenilerine de elbette saygım var ,herkes sonuçlardan memnun:)))
Göksel bey bir de çok net çok dürüst herşeyi her adımı açıkca anlatıyor,işini iyi biliyor,ve bizleri dinliyor.
Ben doktorumu çok sevdim ve sonuç da beni çok mutlu etti:)

Bayan burnunda estetık yapmak görsel açıdan daha su götürür yanı var. Ama erkek burnu estetık görüntünün belli olmaması açısından daha zor. Yüzüne en doğal olanı yapmak gerek.kalkık estetık bır erkek burnu çevreden gelen hoş olmayan espirilere maruz kalına bılınıyor.benım eşim Amelıyat sonrasında çevreden gelen sende bır değişiklık var ama anlamadım.çok ıyı olmuşsun.gençleşmişsın gıbı sözler duydu sürekli.gerçek şu ki; Abdulkadir göksel beyın ameliyat sonrası hastaları hem çok güzel nefes alıyor.Hemde görsel açıdan genç ve hoş bir görünüme sahip oluyor....

Merhaba arkadaşlar,

Rinoplasti öncesi ve sonrası görselim ektedir.Eki Görüntüle 710243

Tek kelime ile muhteşem , nekadar yakışmış burnunuz yüzünüze.fotoğraflarınızı görünce emin ellerde olduğumuzu yeniden anladım :) benim burnumda her geçen gün daha da güzelleşiyor hatları daha çok belirginleşiyor. Ortalıkta ne burunlar dolaşıyor 1-2 yıl geçtikten sonra ucu düştü diyenler, ortası çöktü diyenler , sağa- sola yamulanlar. Biz Abdülkadir beyin hastaları gerçekten çok şanslıyız.

Prp denilen uygulama daha baska sanirim. Bi ara arastirmistim ama sonra vazgectim. Ben Goksel beyin yuz estetigi yaptigini biliyorum ve resimleyinde gormustum. Kesinlikle ihtiyacim oldugunda kendisine yaptiracagim. Tabii herhalde bu konu bi 8-10 yil sonra olacaktir. Ameliyat olmaktan artik korkmuyorum. Acilisi burun ile yaptim ve doktor bey sayesinde cok nemnun kkaldim. Botoks ve rinolight isleminde de Goksrl beyden cok memnun kaldim. Artik estetik ile ilgili baska doktor arayisina kesinlikle girmem. Her yapilan islemde memnuniyetimin disinda surecler ile ilgili soyledigi hersey de birer birer aynen yasandi. Doktora guven cok onemli ve sansliyimki kendisine ameliyat olmusum. Genrlde sanssiz biriyimdir. Hala bu konuda sansim nasil bana yardim etti bilmiyorum :)) diyecegim su ki Goksel bey gercekten isinin ehli bir doktor ve gozum kapali tavsiye etmekten asla cekinmiyorum. Ve her gecen gun de ona guvenmekle ne kadar dogru bir is yaptigimi dusunuyorum. Darisi ameliyat olacaklarin basina artik :)

Evet canım aynı fikirdeyim ben de. Burunlarimizdan memnunuz ama ileride yüzüm icin bir estetik düşünürsem ben de Goksel Bey'den baskasına guvenemem dogrusu.

X