Burun Estetiği Hasta Yorumları

Arkadaslar

Gecen hafta ses tellerim ile ilgili Gok srl beye muayene olmaya gittigimde birsey ogrendim. Sizlerle paylasayim dedim. Goksel bey ameliyat olmayi dusunen hastalarini bilgilendirme amacli olarak haftada 1 gun seminer duzenleyecekmis muayenehanesinde. Bu cok guzel bir fikir bence. Hangi gun yapacagini hatirlamiyorum. Carsambaydi galiba. Ameliyat sureci ile ilgili tum merak edilenleri bizzat doktor beyden ogrenebilirsiniz. Boylece daha dogru bilgileri kendisinden edinme sansiniz var. Ilgilenenlere duyurulur...

İste Goksel Bey farkı. Yarın botoksa gidince öğrenirim ven gunünü. Bizim işyerinde görüşmeye gitmek isteyen ama çekinen tipler vardı onlara da
söyleyeyim bari.

aaaa evet ddrreeaamm Göksel bey ile görüşmen nasıl geçti? endişelerin vardı netleşti mi anlat yahu:)))

iyi gecti canım, yani doğal ve güvenilir bir insan, birşeyi yapma meraklısı değil, gerekliyse yapma taraftarı en çok bu yönü güven veriyo zaten.. bide sizlerin sayesinde ben endişelerimin çoğunu bir kenara bırakıp oyle gitmiştim.. kararlı bi şekilde gidip ne yapıp yapmayacağımızı konuştuk.. bana anlattı.. kolay bi ameliyat olacağını söyledi :) şimdi hazırluklarımı tamamlarsam 4 haziranda olucam tamamlayamassam da haziran ayı içinde halletmeye çalışıcam...öyle :)

bide araştırmaktan okadar yoruldumki o yüzden artık bıraktım kuruntuları..yola girdim ve devam ediyorum. güzel olacağını düşünüyorum :) o yüzden fazla heyecan bile yapmadım.. buda fazla diyorum kendi kendime insan biraz heyecan yapar diyorum :)
kafam başka şeylerle de çok yoğun bide bu ara belki ondan:)

teşekkr ederim, evet rahatladım, tasarımda aşağı yukarı nasıl bişey olucanı gördüm oda iyi oldu :)

Rahatlamis olmana sevindin canim. Guzel olacak suphe yok. Sevindim senin adina :) sorularindan kurtulmus rahatlamissindir. Yola girdikten sonra gerisi kolay artik. Bilgilendir bizi :))

iyi gecti canım, yani doğal ve güvenilir bir insan, birşeyi yapma meraklısı değil, gerekliyse yapma taraftarı en çok bu yönü güven veriyo zaten.. bide sizlerin sayesinde ben endişelerimin çoğunu bir kenara bırakıp oyle gitmiştim.. kararlı bi şekilde gidip ne yapıp yapmayacağımızı konuştuk.. bana anlattı.. kolay bi ameliyat olacağını söyledi :) şimdi hazırluklarımı tamamlarsam 4 haziranda olucam tamamlayamassam da haziran ayı içinde halletmeye çalışıcam...öyle :)

bide araştırmaktan okadar yoruldumki o yüzden artık bıraktım kuruntuları..yola girdim ve devam ediyorum. güzel olacağını düşünüyorum :) o yüzden fazla heyecan bile yapmadım.. buda fazla diyorum kendi kendime insan biraz heyecan yapar diyorum :)
senin açından iyi geçmesine sevindim canım,zaten kuruntuları bir kenara bıraktığında her ne konuyla ilgili olursa olsun sonu güzel oluyor,
ameliyat zor değil gerçekten,sadece sabır gerektiriyor,senin okulun vardı galiba değilmi canım,
ben ilk burun estetiğimi temmuzda oldum ,yazın burun estetiği olmak sıkıntı yaratan bir durum değil,o konuda endişen olmasın:)
bence de estetik sonucun güzel olur,çünkü doğru doktor ile iletişime girdin,sen kendi hayatını yola koy,ameliyat tarihi bir şekilde
netleşir:)
bizde burdan senin güzelliğine güzellik katacak yeni burnunla ilgili yorumlar yaparız:)

İste Goksel Bey farkı. Yarın botoksa gidince öğrenirim ven gunünü. Bizim işyerinde görüşmeye gitmek isteyen ama çekinen tipler vardı onlara da
söyleyeyim bari.

Ben de duydugumda oyle dedim icinden. Iste Goksel bey farki :) guzel olan birsey daha var bu seminerlerde. Max 10 kisiyle sinirlamislar haftalik kisi sayisini. Boylece cok kalabalik olmayacak ve herkes merak ettiklerinin cevabini alabilecek. Guzel bir uygulama olmus kesinlikle. Isini seviyor ve surekli gelistirip deger katmaya calisiyor. Basarisi da yarattigi bu degerde sakli bence :)

senin açından iyi geçmesine sevindim canım,zaten kuruntuları bir kenara bıraktığında her ne konuyla ilgili olursa olsun sonu güzel oluyor,
ameliyat zor değil gerçekten,sadece sabır gerektiriyor,senin okulun vardı galiba değilmi canım,
ben ilk burun estetiğimi temmuzda oldum ,yazın burun estetiği olmak sıkıntı yaratan bir durum değil,o konuda endişen olmasın:)
bence de estetik sonucun güzel olur,çünkü doğru doktor ile iletişime girdin,sen kendi hayatını yola koy,ameliyat tarihi bir şekilde
netleşir:)
bizde burdan senin güzelliğine güzellik katacak yeni burnunla ilgili yorumlar yaparız:)

inşllah bakalım :))
yok bnm okulum yok canım, işyerinde işlerin yoğun olduğu bir dönem onu ayarlayabilirsem olucam bakalım haziranda aşırı sıcak olmaz aşırı sıcaklara kadar da ben zor dönemimi atlatmış olurum :)

inşllah bakalım :))
yok bnm okulum yok canım, işyerinde işlerin yoğun olduğu bir dönem onu ayarlayabilirsem olucam bakalım haziranda aşırı sıcak olmaz aşırı sıcaklara kadar da ben zor dönemimi atlatmış olurum :)

hımmm anladım canım:)haziranda evet yoğun sıcaklar olmuyor,zaten güneşten korunman gerekiyor,şapka ve yüksek koruma faktörlü krem kullanman yeterli oluyo

Ben de duydugumda oyle dedim icinden. Iste Goksel bey farki :) guzel olan birsey daha var bu seminerlerde. Max 10 kisiyle sinirlamislar haftalik kisi sayisini. Boylece cok kalabalik olmayacak ve herkes merak ettiklerinin cevabini alabilecek. Guzel bir uygulama olmus kesinlikle. Isini seviyor ve surekli gelistirip deger katmaya calisiyor. Basarisi da yarattigi bu degerde sakli bence :)

Kesinlikle haklısın canım. Bu kadar yogun bir doktorun böyle bir organizasyon yapması titizliğinin ve hastalarına verdigi degerin bir göstergesi bence. Ameliyat olmadan önce böyle bir seminer olduğunu bilsem koşarak giderdim dogrusu.

En iyi ameliyat zamanı beklemesi en az olup en erken olanı bence. Yaz kıs farketmiyormus artık burun ameliyatlarında.

Dusunme tabi. Sunu dusun. Ameliyattan sonra sende burada guzel resimlerini paylasacaksin ve biz de guzelligine yorumlar yapacagiz :))) etrafindaki insanlar guzel burnunu konusacak :) bende ve buradaki herkeste ayni sonuc oldu :) sende de ayni olacak. Kac gun kaldi ameliyatina bu arada?

Hahaha teşekkür ettim :) 27 gün kaldı sabırsızlanıyorum :)

Hahaha teşekkür ettim :) 27 gün kaldı sabırsızlanıyorum :)

az kalmış şekerim:) zyk nin de dediği gibi ,güzel olacak burnunla ilgili yorum yapmak için sabırsızlanıyorum:)
güzel heycanlar bunlar,değişim güzel ya,ben bu arada saçlarımı tekrar siyah yaptım,bana kısa saç ve siyah renk yakışıyor,artık bundan eminim:)

az kalmış şekerim:) zyk nin de dediği gibi ,güzel olacak burnunla ilgili yorum yapmak için sabırsızlanıyorum:)
güzel heycanlar bunlar,değişim güzel ya,ben bu arada saçlarımı tekrar siyah yaptım,bana kısa saç ve siyah renk yakışıyor,artık bundan eminim:)

Özellik kısa saç,kısa saç kolay kolay yakışmaz kimseye ama sizde çok iyi duruyor :)

Yıllarca burnumun ucunu kaldırtmak istedim, çevremdeki herkesten gereksiz olduğuna dair yorumlar aldım. Zaman zaman vazgeçtim zaman isteğim depreşti. Tam karar verdim derken param olmadı veya param oldu zamanım yetmedi. Derkeeen kendime bir doğumgunu armağanı vermeye karar verdim ve kimin ne dediğine kulağımı tıkayıp, doktor aramaya başladım. üç doktorla görüştüm ama içime sinmedi. Çünkü tam bir burun ameliyatı istemiyordum, burnumun kanatlarına, genişliğine, kemiğine dokunulmadan sadece burun ucunu kaldırtmak istiyordum. Ve bir de genel anesteziden köşe bucak kaçtığım için mutlaka ve mutlaka lokal aneztezi olmalıydım haaa bir de kesinlikle acı duymayacaktım. veee en önemlisi de doktoruma inanmalı, güvenmeliydim ki burnumu teslim edebileyim :))Burun bu, her an her dakika ben buradayım diyen tarafım :) Zor hastayım sanırım :))
iki kuzenimin burnunu yapan ve sonuçlarının mükemmel olduğunu düşündüğüm Göksel Bey ile bir de ben tanışayım dedim ve üşengeçliği bırakıp, Ankara'dan kalkıp çaldım Istanbul'daki kapısını. Anlattım anlattım... isteğiniz gibi yaparız dedi ve neler olacağını anlattı PC de olası görüntüleri gösterdi falan derken yarım saat içinde bir sonraki gün için randevulaştık. Lokal anestezi ile olan operasyon 35-40 dk. kadar sürdü. En ufak bir acı sızı vs. hissetmedim. Hatta operasyondan bir saat sonra iştahla çorbamı içiyor ve ameliyattaki cesaretimi arkadaşlarıma anlatıp hava atıyordum. Hiç acım sızım ağrım yok diyordum anlatırken ama herhalde anestezinin etkisi geçince başlar birşeyler diye de ekliyordum. şaşırtacak kadar ne o gun ne de sonrasında ağrı kesici bile almadım. Hiç ağrım, sızım, nefes alma zorluğu, şişlik, morluk vs. olmadı. Sanki burnumun üstünde ten rengi bir şey koymuşlar da burnumu koruyoruşum gibi bi görüntüm vardı sadece. Bir tek ucundaki minik dikiş ipi anlatıyordu ameliyat olduğumu :)
Velhasıl sizlerde benim gibi genel anestezi olmak istemiyorsanız, acısız sızısız güzel bir burna sahip olmak istiyorsanız mutlaka Göksel Bey ile görüşün derim. Zor bi karar aslında, bi yanda istek diğer yanda korku karar alma sürecini de etkiliyor. İşte bu noktada doktora güven önemli bence... ben güvendim ve iyi ki olmuş diyorum şimdi... Üstelik ameliyatın sadece 7. günündeyim :)

Son düzenleme:
X