Burun Estetiği Hasta Yorumları

yok cnm benim sadece burun olcak nefes problemim var kıkırdaklarım eğriymiş burnumun içinde bende diyorum hazır ameliyat olmuşken burnumda güzel olsun demi :) aileme kalsa burnumda bişey yok :) ama bana göre var daha iyi olabilir kendimi daha iyi hissedebilirim demi.. hepimiz için geçerli bu ameliyatının başarılı geçmesine çok sevindim cnm gerçekten çünkü insan 1 kere olmak istiyo sorun yaşamamak içinde paraya kıyıyo iyi dr olsun diyo güvenmek istiyo snin talihsiz olmuş ilkleri ama olsun herseyde vardır bir hayır şimdi mutlusun ne güzel :)

Kargaya yavrusu sulun gibi gelirmis diye bir laf vardir. Benim aileme gore de burnum cok guzeldi ama simdi oyle alistilar ki gecrn gun annem itiraf etti iyi ki ameliyat olmussun diye :)) sonra boyle oluyor soyliyim :))inemli olan senin mutlulugun. Sen boyle mutluyssn olma ama degilsen kimseyi de takma. Ben goksel beye ilk ameliyatini olan sansli hastalarindan biriyim ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Onemli olan srnin kararli olman, doktorunu iyi secmen. Gerisi teferruat :))

Kargaya yavrusu sulun gibi gelirmis diye bir laf vardir. Benim aileme gore de burnum cok guzeldi ama simdi oyle alistilar ki gecrn gun annem itiraf etti iyi ki ameliyat olmussun diye :)) sonra boyle oluyor soyliyim :))inemli olan senin mutlulugun. Sen boyle mutluyssn olma ama degilsen kimseyi de takma. Ben goksel beye ilk ameliyatini olan sansli hastalarindan biriyim ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Onemli olan srnin kararli olman, doktorunu iyi secmen. Gerisi teferruat :))

yok ben kesin kararlıyım kimseyi dinlemem valla :)) birden karar verdim herseyim hazır sadece ameliyat kaldı ve 2 dr arasında karar vericem sadece cnm ınsallah Allah yardım eder... bu arada avatara fotoğraf eklicem ama ekleyemiyorum biliyosan yardımcı olurmusun en azından sizinde yorumunuzu alayım şimdiki burnum hakkında :)):KK55:

Gerçekten insann kendini iyi hissetmesi o kadar çok önemli ki canım anlatamam,elbette ailelerimize göre heryerimiz kusursuz çünkü onlar anne baba akraba,ama dediğin gibi sağlık problemîni giderecekken estetik dokunuşlar da fena olmaz:))) çok iyi hissedersin kendini, ama dr seçiminde titiz ol canım:)

çok teşekkür ediyorum sizde anlarsınızki hiç ameliyat olmayan bir insan ürküyo aklına kötü şeyler geliyor ama ben bunların hepsini sizlerin sayesinde aştım :KK16: hatta açıp ameliyatı bile izledim.. sırf kendimi iyi hissetmek için olucam inşallah herşey hazır sadece görüşme ve gün kaldı... fotoğrafta yüklücem ne güzel bir siteymiş yahu burası niye daha önce keşfetmediysem :KK53: hepinize çk tşk ederim :KK54:

yok ben kesin kararlıyım kimseyi dinlemem valla :)) birden karar verdim herseyim hazır sadece ameliyat kaldı ve 2 dr arasında karar vericem sadece cnm ınsallah Allah yardım eder... bu arada avatara fotoğraf eklicem ama ekleyemiyorum biliyosan yardımcı olurmusun en azından sizinde yorumunuzu alayım şimdiki burnum hakkında :)):KK55:

Kararliysan gerisi kolay :) 25 mesaj hakkini doldurunca resim yukleyebiliyorsun sanirim. Ama site seni yonlendiriyor zaten.

çok teşekkür ediyorum sizde anlarsınızki hiç ameliyat olmayan bir insan ürküyo aklına kötü şeyler geliyor ama ben bunların hepsini sizlerin sayesinde aştım :KK16: hatta açıp ameliyatı bile izledim.. sırf kendimi iyi hissetmek için olucam inşallah herşey hazır sadece görüşme ve gün kaldı... fotoğrafta yüklücem ne güzel bir siteymiş yahu burası niye daha önce keşfetmediysem :KK53: hepinize çk tşk ederim :KK54:

Rica ederiz canım, dr kararını ameliyat gününü heycanını resimlerini bizlerle paylaş merak ederiz:))

dilekege,resm koyabilmen için 25 msg yazmış olman lazım canım,bir de iki dr a indirgemişsin en son 3 tü biri Göksel bey diğeri kim?:))

dilekege,resm koyabilmen için 25 msg yazmış olman lazım canım,bir de iki dr a indirgemişsin en son 3 tü biri Göksel bey diğeri kim?:))

25 msj yazdım cnm ama profile resim ekleyemedim hala neyse albüme eklemeye çalışıcam.. yine 3 dr. arasında karar vericem :))) abdülkadir göksel, emre ilhan ve Muhammet dilber... eylül ayında görüşme yapıcam 3 üylede... zaten 3 dr hakkındada kötü birsey duymadım.. işlerinde başarılılıar bu yüzdende karar veremiyorum bir türlü bir an önce olup bitmesini istiyorum

25 msj yazdım cnm ama profile resim ekleyemedim hala neyse albüme eklemeye çalışıcam.. yine 3 dr. arasında karar vericem :))) abdülkadir göksel, emre ilhan ve Muhammet dilber... eylül ayında görüşme yapıcam 3 üylede... zaten 3 dr hakkındada kötü birsey duymadım.. işlerinde başarılılıar bu yüzdende karar veremiyorum bir türlü bir an önce olup bitmesini istiyorum

dilekege sana yardımcı olayım biraz:) abdulkadir göksel ele şimdiden sana kolaylık olsun kaldı 2:)) Doğal ve başarılı bir burun istiyorsan Muhammet Dilber, Şirin bir burun istiyorsan Emre bey derim ikiside süper:))

dilekege sana yardımcı olayım biraz:) abdulkadir göksel ele şimdiden sana kolaylık olsun kaldı 2:)) Doğal ve başarılı bir burun istiyorsan Muhammet Dilber, Şirin bir burun istiyorsan Emre bey derim ikiside süper:))

çok teşekkür ederim.. senin burnunu inceledim ben çok doğal buldum bende öyle çok abartılı bir burun istemiyorum zaten çok az bir düzeltilme yapılcak benim tahminimce... Muhammet bey i de çok araştırdım gerçekten güven verici eğer emre ilhanı hiç görmemiş olsaydım direk ona giderdim zaten :)) sende güle güle kullan burnunu Allah bizede nasip etsin inşallah sorunsuz bir burun :)) seninde az oldu sanırım ameliyat olalı

Canım,mutlaka bu seçtiğin üç doktor arasından sana en yakın olanını görüşmelerden sonra seçersin,
göksel bey in hastalarından sonuçlar ortada , ben ve diğer arkadaşlarımın hemen hemen hepsi en az bir yıl önce ameliyat oldular ve çok şükür sonuçlardan çok memnunuz, zaten sende resimlerimizi gördün
Eğer doğal, sağlıklı yüzüne yakışan sana özel güzel bir burun istiyorsan tercih kesinlikle Göksel bey olmalıdır.çünkü standart burunlar yapmıyor.

Canım,mutlaka bu seçtiğin üç doktor arasından sana en yakın olanını görüşmelerden sonra seçersin,
göksel bey in hastalarından sonuçlar ortada , ben ve diğer arkadaşlarımın hemen hemen hepsi en az bir yıl önce ameliyat oldular ve çok şükür sonuçlardan çok memnunuz, zaten sende resimlerimizi gördün
Eğer doğal, sağlıklı yüzüne yakışan sana özel güzel bir burun istiyorsan tercih kesinlikle Göksel bey olmalıdır.çünkü standart burunlar yapmıyor.

yardımın için çok teşekkür ederim canım inşallah geç bir tarihe vermezler ameliyatımı bir an önce olsun bitsin beklemek istemiyorum bekledikçe heyecanlanıyorum ve korkuyorum:KK43:(

yardımın için çok teşekkür ederim canım inşallah geç bir tarihe vermezler ameliyatımı bir an önce olsun bitsin beklemek istemiyorum bekledikçe heyecanlanıyorum ve korkuyorum:KK43:(

Hiç önemli değil canım benim,ben de senin gibiyim birşeye karar verdim mi olsun gerçekleşsin isterim heycanlanman çok normal ama korkma ne ağrı hissediyorsun ne de başka bir sıkıntı, bak ben iki kere oldum
Sen göksel beye ameliyat olursan ikincisini olmana gerek kalmaz:))))
Yeni bir siman olacak işte bu çok heycan verici:))bence sen görüşmelere başla canım

Abdulkadir goksel hakkindaki 'ele' yorumunuzu kendisinin sayfasinda yapmis olmaniz pek takdire sayan gercekten :)) Ayrica dilekege'nin saydigi 3 isimde branslarinda basarili isimler. Kaldi ki ben Goksel beyin hastasi olarak cok acik yureklilikle soyleyebililirim ki kesinlikle elenecek bir doktor degildir kendisi. Bu ise yillarini vermis ve binlerce ameliyat yapmis bir doktor. Yorumlarinizi muhammet beyin sayfasinda yapmaniz bence daha uygun olacaktir.

Karar verdikten sonra en kisa surede olup bitsin istiyor insan gercekten. Yakin cevredekiler surekli yorum yapip kafa karistiriyorlar cunku :KK43:

Abdulkadir goksel hakkindaki 'ele' yorumunuzu kendisinin sayfasinda yapmis olmaniz pek takdire sayan gercekten :)) Ayrica dilekege'nin saydigi 3 isimde branslarinda basarili isimler. Kaldi ki ben Goksel beyin hastasi olarak cok acik yureklilikle soyleyebililirim ki kesinlikle elenecek bir doktor degildir kendisi. Bu ise yillarini vermis ve binlerce ameliyat yapmis bir doktor. Yorumlarinizi muhammet beyin sayfasinda yapmaniz bence daha uygun olacaktir.

3 tane çok iyi dr insan zorlanmaz mı hiç demi :))

3 tane çok iyi dr insan zorlanmaz mı hiç demi :))

Hayır canım zorlanmazsın:) zyk cim ben de gördüm mesajı, burun estetiği ve kbb dalında azıcık araştıfma yapan hiç kimse göksel bey için bu kelimeyi sarfetmez,hele ki kendi grubunda,p zaman ben bunun altında başka şeyler düşünürüm!!!

Hayır canım zorlanmazsın:) zyk cim ben de gördüm mesajı, burun estetiği ve kbb dalında azıcık araştıfma yapan hiç kimse göksel bey için bu kelimeyi sarfetmez,hele ki kendi grubunda,p zaman ben bunun altında başka şeyler düşünürüm!!!

Goksel Beyi burun estetiğinde tek geçerim. Sonuc ortada lafa gerek yok .

Goksel Beyi burun estetiğinde tek geçerim. Sonuc ortada lafa gerek yok .

Ne guzel demissin diagonal. Onemli olan icraat. Ben de tek geciyorum Goksel beyi. Benim yuzune guzellik katti. Burunun yaninda ustelik kucucuk bir dokunusla cenemi de degistirdi. Onceden dislek bir goruntum vardi ve simdi sonuc ortada bu onetiyi bana gorustugum diger doktorlar soylememisti bile. Ona ameliyat olmasaydim ben su ande muhtemelen revizyon yaptiracaktim. Neyseki Allaha cok sukur Goksel beye ilk ameliyatimi oldum. Darisi olacaklarin basina:)

canım ben şu an dr araştırıyorum emre ilhan,muhammet dilber ve abdülkadir gökselle eylül ayında görüşme yapıcam ardından bir dr arasında karar verıp ameliyat olucam eylül ayı içerisinde olurum tabi müsaitlerse çünkü bir an önce olsun bitsin istiyorum gün geçtikçe insan geriliyo korkuyo sen hangi dr düşünüyosun

Dilekçede sana tek tavsiyem zaman kaybetme hemen ameliyatını ol nekadar çok zaman okadar kafan karışıyor açan şumu bumu derken strese giriyorsun hiç gerek yok bence.ben ve buradaki arkadaşlar hepimiz doktorumuzdan çok memnunuz hem doğal , hem kimseye benzemeyen sadece bize ait burunlarımız var. Bunlar çok önemli özellikler bence en çok bunlara dikkat etmelisin.laf aramızda ilk görüşmeyi bizim doktorumuzdan yana yaparsan kesin ameliyat gününü alırsın hemen :) ama çok yoğun sanırım Bayram öncesi kuzenimi muayeneye götürecektim çok yoğundu, buaralar yine aramalıyım.

X