Burun Estetiği Hasta Yorumları

EstetikEditor

ne mutlu TÜRKÜM diyene
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
6.986
145
Doktorunuzla ilgili tüm süreçleri bu başlıkta paylaşabilirsiniz. Lütfen fotoğraflarınızı konu içine değil özel albümünüze ekleyiniz.

Güzel paylaşımlar dilerim..

Son düzenleme:
Ya bişey sorcam çok pardon ama kafam çok karıştı. Ben de Göksel Bey e amlyat olmayı düşünüyorum. Ancak ameliyat sonrasında bana yaklaşık bir hafta sonra işe gidebilirsin ya da istersen 10 gün dinlen dedi. Forumda kimsi bir ay kimisi 15 gün falan diyor . Sen Göksel beye ameliyat olmuşsun kaç gün sonra normale dndün canım?

Sanırım buruna göre fiya değişiyor o nedenle bana verilen fiyat belki de senin ki için geçerli olmayabilir:44:
4500 TL benim burnum. Ama doktor bey fotoğraflar gösterdi ve inanamazsın kaburga kıkırdağından kulak kıkırdağından hiç yoktan brun yapmış bazılarına ve revizyon ameliyatlarnın fiyatı daha yüksekmiş.

Abdulkadir bey'in bandajı burnunda hastasıyım :)) dün ameliyat oldum. Hatta bir konu açtım orada anlattım yaşadıklarımı.. tek sorunum ve takımtım oradada yazdığım gibi burun deliklerim çok havada görünüyor hep böylemi kalıcaklar kızlar korkuyorum.

Canım senı cok ıyı anlıyorum korkman kaygılanman cok normal burun ameliyatı az degıl yüzün tam ortası sekil nasıl olcak yakısacakmı dıye düsünürsün ama bu kaygıların doktorun göksel bey ise hiç düşünme.bende 2 ay önce oldum amelıyat okadar memnununkı keske dedım cok once yaptırsaydım.okadar yüzüm acıldıkı herkesden olumlu tepkiler aldım esim yenıden bana aasık oldu diyebilirim simdi eski fotolarıma dahi bakmak istemiyorum.bana amelıyat 4.500 e mal oldu kemer vardı onu törpüledi.bırde et vardı onu aldı.10000 dese onuda verırdım ıyı olması cok onemlı .cevrede neler duyuyoruz.dogru yoldasın hıc dusunme hemen ol bence ınan bos yere hepsi.amelıyat sonrasıda cok rahat.damla verıyor kullan nefesın tıkanmıyor.sılıkonların cıkmasıda gayet kolay.gecmıs olsun sımdıden....

Busepınar abdülkadir beyin yaptığı burunlarda güzel görünüyor resimleriniz var mı beni ekleyebilir misiniz
iyi akşamlar

Canım senı cok ıyı anlıyorum korkman kaygılanman cok normal burun ameliyatı az degıl yüzün tam ortası sekil nasıl olcak yakısacakmı dıye düsünürsün ama bu kaygıların doktorun göksel bey ise hiç düşünme.bende 2 ay önce oldum amelıyat okadar memnununkı keske dedım cok once yaptırsaydım.okadar yüzüm acıldıkı herkesden olumlu tepkiler aldım esim yenıden bana aasık oldu diyebilirim simdi eski fotolarıma dahi bakmak istemiyorum.bana amelıyat 4.500 e mal oldu kemer vardı onu törpüledi.bırde et vardı onu aldı.10000 dese onuda verırdım ıyı olması cok onemlı .cevrede neler duyuyoruz.dogru yoldasın hıc dusunme hemen ol bence ınan bos yere hepsi.amelıyat sonrasıda cok rahat.damla verıyor kullan nefesın tıkanmıyor.sılıkonların cıkmasıda gayet kolay.gecmıs olsun sımdıden....

Sana da geçmiş olsun tatlım... korkularım ve kaygılarım zamanla değişiyor birde kabulleniyorum artık sonuçta olmuş bitmiş ve şükür ki hiçbir problem yok inşallah hepimiz burunlarımızı sorunsuz uzun yıllar kullanırız. Senin içinde süper olmuş nikah tazelemek gibi bişey galiba bu.

canım bende 2 ay once oldum ılk once sankı delıkler buyuk gıbı ama sonra toparlanıyor hıc endıselenme ayrıca uzun bır sure uyusuk kalıyor benım ucu hala uyusuk cunku.sıslıkte var hala.6 ay surecekmıs en az.

Ya bişey sorcam çok pardon ama kafam çok karıştı. Ben de Göksel Bey e amlyat olmayı düşünüyorum. Ancak ameliyat sonrasında bana yaklaşık bir hafta sonra işe gidebilirsin ya da istersen 10 gün dinlen dedi. Forumda kimsi bir ay kimisi 15 gün falan diyor . Sen Göksel beye ameliyat olmuşsun kaç gün sonra normale dndün canım?

canım sana soyle dıyeyım ben amelıyat oldum bırhafta sonra alcı cıktı ondan sonra 5 gun kadar bant taktı.onda cıktı sen 10 gunu cöpe at.ondan sonra en yakının bile anlamıyor amelıyat oldugunu hıc korkma sandıgından cok kolay gececek ınan.ben keske daha once yaptırsaydım dıyorum.hıc korkma.

Sana da geçmiş olsun tatlım... korkularım ve kaygılarım zamanla değişiyor birde kabulleniyorum artık sonuçta olmuş bitmiş ve şükür ki hiçbir problem yok inşallah hepimiz burunlarımızı sorunsuz uzun yıllar kullanırız. Senin içinde süper olmuş nikah tazelemek gibi bişey galiba bu.

evet aynen oyle oldu.sen de olmussun amelıyat gecmıs olsun alcın cıktı mı o alcı cıktıktan sonra bant takabılır bantta sonra bıraz cildinde pullanma olabılır nazıkce peeling uygula bırkac haftaya kadar bırseyın kalmayacak.yanlız banttan sonra şiş gelebılır normal o ,masajda yapacaksın doktor soyler.sonra 2 ay sonra kontrol ıster.benım hala şiş var ama 1 aylık halınden daha ıyıyım sımdı...

evet aynen oyle oldu.sen de olmussun amelıyat gecmıs olsun alcın cıktı mı o alcı cıktıktan sonra bant takabılır bantta sonra bıraz cildinde pullanma olabılır nazıkce peeling uygula bırkac haftaya kadar bırseyın kalmayacak.yanlız banttan sonra şiş gelebılır normal o ,masajda yapacaksın doktor soyler.sonra 2 ay sonra kontrol ıster.benım hala şiş var ama 1 aylık halınden daha ıyıyım sımdı...

evet canım alçım çıktı şimdi ten rengi bant var onları kendimin çıkartmamı söyledi hemşire Göksel Bey yurtdışında şuan 30 martta gelicek.geldikten sonrada kontrol var... ne güzel ya atlatmışsın bile inş bende çarcabuk atlatırım.

evet canım alçım çıktı şimdi ten rengi bant var onları kendimin çıkartmamı söyledi hemşire Göksel Bey yurtdışında şuan 30 martta gelicek.geldikten sonrada kontrol var... ne güzel ya atlatmışsın bile inş bende çarcabuk atlatırım.[/QUOTE
cok guzel seninde bişey kalmamıs sayılır bantı cıkartırken biraz uc kısmı acıyabılır dıkkatlı ol.bırde hala burun tıkanıklıgı yasayabılırsın ödemli biliyosun.doktorun verdıgı burun damlasını damlat.hem burun için kurumasın beyaz rengli akıntı devamlı gelebilir endiselenme.bu arada resimlerin cok güzel.sana amelıyat ne kadara mal oldu ben 4.500 vermıstım.kozyatagındakı hastanede oldum c.hospıtal

evet canım alçım çıktı şimdi ten rengi bant var onları kendimin çıkartmamı söyledi hemşire Göksel Bey yurtdışında şuan 30 martta gelicek.geldikten sonrada kontrol var... ne güzel ya atlatmışsın bile inş bende çarcabuk atlatırım.[/QUOTE
cok guzel seninde bişey kalmamıs sayılır bantı cıkartırken biraz uc kısmı acıyabılır dıkkatlı ol.bırde hala burun tıkanıklıgı yasayabılırsın ödemli biliyosun.doktorun verdıgı burun damlasını damlat.hem burun için kurumasın beyaz rengli akıntı devamlı gelebilir endiselenme.bu arada resimlerin cok güzel.sana amelıyat ne kadara mal oldu ben 4.500 vermıstım.kozyatagındakı hastanede oldum c.hospıtal

Öncelikle önerilerin için teşekkür ediyorum. Derdi en iyi çeken bilirmiş aynı şeyleri yaşıyoruz. Böyle oluncada insana bi güç geliyor. Burun damlasını damlatıyorum gerçekten çook kuruyor. Burnum tıkanıyo sonrada baş ağrısı yapıyor. Resmim fazla yok aslında süslü püslü çektireyim diye bekliyorum. Beğenmeni beğendim :)
Ücret konusunda özelden yazıcaktım aslında ama zaten nete giren herkes istediği doktorun numarasını bulabilir arayıp sekretere fiyatı sorduğunda direk söylüyo. Burda Saklamanında bi anlamı yok sadece tel ve sekreter gibi aracıları ortadan kaldırıp direk söylüyoruz.Sonuç olarak bende aynı ücreti ödedim ve aynı hastanede oldum.
Birde dudağımın üzerinde ve ağız kısmımda isilik gibi küçük kırmızı kabarcıklar farkettim bugün belkide sivilcedir anlamadım. Neden olabilir acaba sendede oldu mu?

canım benım dudagımın uzerınde dedıgın gıbı bır kızarıklık olmadı fakat dudagımız altı mordu hatta guldugumde kasılıyordu yukarı dudagımı oynatamıyorum 2 haftadır oynatıyorum daha yenı düzeldi sayılır.doktora sormustum dudak altına reaksıyor verıyor demıstı.sivilcedir bence senınkısı.o ten regı bantı cıkarınca burun uzerınde sivilce olacak.birde acayip kasınıyordu.neyse o cıksın rahatlarsın.

X