Burun Estetiği Hasta Yorumları

Göksel bey in hastalarının resimlerini görmek isteyen arkadaşlar,ben de dahil resimlerimiz Göksel bey in facebook adresinde Op Dr Abdülkadir Göksel adresinde görebilirsiniz:)
ben uzun süre orda resmim yayınlansın diye Göksel bey in başının etini yemiştim:))))ne olacaksa:)

Kızlar,önerilerinize ihtiyacım var,
Benim güzel,minik,doğal burnuma:))) kısa saç mı yakışır uzun saç mı?
Birde rengini karamel tonlarında düşünüyorum ama kararsızım:KK43:

Kızlar,önerilerinize ihtiyacım var,
Benim güzel,minik,doğal burnuma:))) kısa saç mı yakışır uzun saç mı?
Birde rengini karamel tonlarında düşünüyorum ama kararsızım:KK43:

Herşey yakışır, yüz şeklin güzel. En cool gösteren kısacık saçlar, daha kendine güvenen bi ifaden oluyor. en genç ve şirin çene hızası, omuz üstü, faceten gördüm, daha masum bi ifaden oluyor. Uzun saçın çoğu insanı yaşlı gösterdiğini düşünüyorum, ama omzun az altına kadar olabilir. Dalgalı saçlar düze göre daha genç ve doğal duruyor sende. Renge gelirsek, çok açık renk olmadığı sürece herşey olabilir. Karamel güzel bence. Son saç rengin oldukça koyu, güzel ama, teninle çok hoş. Sarıya dönmediğin sürece çakma sarı gibi olmazsın yani. Benim doğal saç rengim bile olur mesela, yeter ki civicv sarısı olmasın allah korusun.

Herşey yakışır, yüz şeklin güzel. En cool gösteren kısacık saçlar, daha kendine güvenen bi ifaden oluyor. en genç ve şirin çene hızası, omuz üstü, faceten gördüm, daha masum bi ifaden oluyor. Uzun saçın çoğu insanı yaşlı gösterdiğini düşünüyorum, ama omzun az altına kadar olabilir. Dalgalı saçlar düze göre daha genç ve doğal duruyor sende. Renge gelirsek, çok açık renk olmadığı sürece herşey olabilir. Karamel güzel bence. Son saç rengin oldukça koyu, güzel ama, teninle çok hoş. Sarıya dönmediğin sürece çakma sarı gibi olmazsın yani. Benim doğal saç rengim bile olur mesela, yeter ki civicv sarısı olmasın allah korusun.

saol canım benim,iyi gözlemlemişsn beni,benim daha öncesinde karamel ve kısaydı,sonra sarı oldum (hiç yakışmadı,emanet gibi durdu ) sonra kumral en son siyah.Şu anda siyah veomuzuma yakın çene hizasında .Acaba diyorum karamel ve kısa mı olsa .Çok kararsız kaldm.Kısa saç biraz erkekside durmuyor değil ama:)
senin saç rengin çok hoş asla kuaförler o rengi tutturamıyorlar hele ki siyahtan dönerken saçım yanabilirde:KK43:

saol canım benim,iyi gözlemlemişsn beni,benim daha öncesinde karamel ve kısaydı,sonra sarı oldum (hiç yakışmadı,emanet gibi durdu ) sonra kumral en son siyah.Şu anda siyah veomuzuma yakın çene hizasında .Acaba diyorum karamel ve kısa mı olsa .Çok kararsız kaldm.Kısa saç biraz erkekside durmuyor değil ama:)
senin saç rengin çok hoş asla kuaförler o rengi tutturamıyorlar hele ki siyahtan dönerken saçım yanabilirde:KK43:

Valla açık olacam, bence bekarsan yani daha doğrusu erkeklerin dikkatini çekmekten yanasan omuz hizası, yok ben kadınlarla bi masada oturduğumda masanın en daş, en entelektüel hatunu gibi gözükeyim diyorsan kısacık kestir. Oğlunun veli toplantılarında önünde eğilirler. Renk için ise doğal ama taş olmak için karamel, fındık tonları hoştur. Hehe

Cep telefonunu vermeyen hiçbir doktora devam etmiyorum.ben hastayım oda şifaci rahatsızlık duyuyorsa bu mesleği seçmeyecek. Göksel bey ameliyatta bile asistana baktırır. 7-24 .. Hasta olan kişi doktoruna ulaşamama duygusu cidden travma gibi.özellikle ameliyat olan bir hasta için.Göksel beyde bu tip bir problem yaşanmaz!!

yaşanmazzzzz tecrübe ile sabit :)))

Valla açık olacam, bence bekarsan yani daha doğrusu erkeklerin dikkatini çekmekten yanasan omuz hizası, yok ben kadınlarla bi masada oturduğumda masanın en daş, en entelektüel hatunu gibi gözükeyim diyorsan kısacık kestir. Oğlunun veli toplantılarında önünde eğilirler. Renk için ise doğal ama taş olmak için karamel, fındık tonları hoştur. Hehe

hahahah çok alemsin,evliyim canım ve eşim uzun saç seviyor,klasik erkek zevki.Ben ise farklı saç kesimi ,farklı havalar seviyorum,burnum uzun ve kemerliyken bilekısa saç bana yakıştırrlardı eee şimdi burun kısaldı kemer kalktı şöyle feminen bir saç kestirsem karamelde renk yapsam mı diye kaşınıyorum:)))
kilomada dikkat etmem lazım tabiii,saç kısa olunca kilo kabak gibi ortaya çıkar,5 kilo fazlam var da:)

Canım bence siyah çok karakteristik duruyor sende. Kısacık kestirip çok güçlü bir ifade kazanabilirsin çünkü yüzün çok güzel.

Canım bence siyah çok karakteristik duruyor sende. Kısacık kestirip çok güçlü bir ifade kazanabilirsin çünkü yüzün çok güzel.

tşk ederim canım :) kısa saçı ve siyah rengini seviyorum,böyle erkeksi olmadan feminen bir kısa saç olabilir değil mi?
kendimi uzun saç ile fazla alaturka buluyorum:)))

hahahah çok alemsin,evliyim canım ve eşim uzun saç seviyor,klasik erkek zevki.Ben ise farklı saç kesimi ,farklı havalar seviyorum,burnum uzun ve kemerliyken bilekısa saç bana yakıştırrlardı eee şimdi burun kısaldı kemer kalktı şöyle feminen bir saç kestirsem karamelde renk yapsam mı diye kaşınıyorum:)))
kilomada dikkat etmem lazım tabiii,saç kısa olunca kilo kabak gibi ortaya çıkar,5 kilo fazlam var da:)

Merhaba bu sene doğal renkler moda,ben karamel ve sarı takıntısı biri olduğum için bu iki renkten farklı bir fikir veremiycem.Ama önemli olan kendini hangi renkte görmek istiyorsan onu yap derim :)

Göksel bey bana göre doğru bir karar,pişman olmayacağın kesin
kendini her anlamda ne zaman hazır hissedersen o zaman olmanda senin için doğru karar olsa gerek,hayırlısı olsun senin için canım,ben böyle sabırlı bekleyen biri olamadım gitti:)))

Göksel Bey konusunda kesinlikle emin olabilirsin :)

Merhaba bu sene doğal renkler moda,ben karamel ve sarı takıntısı biri olduğum için bu iki renkten farklı bir fikir veremiycem.Ama önemli olan kendini hangi renkte görmek istiyorsan onu yap derim :)

hoşgeldin nuray:) sen ne zaman burun estetiği oldun Göksel Bey e?
bana sarı ve karamel yakışmıyor sanki.
ben siyah saçla kendimi beğeniyorum gerçi karamel rengini sarıdan daha çok seviyorum,acaba diyorum karamel yapıp kısa mı kestirsem ya da siyah kısa mı olsa,ayy mutsuzmuyum ne,saçlarıma taktım gene:))

acaba eşim taş olmamdan korktuğu için mi kısa ve karamel tonlarında olmamı istemiyor hahahha,
vay kıskanç vay:)

kızlar,mustafa sandalın eşi var ya emina Türkcan,estetik olmadan önceki halini bugün internette gördüm şok oldum,kadın resmen baştan yaratılmış:)

Butun erkekler aynı canım. Beraber oldukları kadın hoş gözüksün ve ilgi çeksin istemezler. Ama hep ilgi çeken kadınların pesinde koşarlar.

benimki de hep gider boya kutusuna dusmus kizlara tas der, ben bi gozume kalem cekeyim soylemedigini birakmaz, cok makyaj yapiyomusumda dogal daha guzelmiste bikbik bik.

X