Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Kafanızı karıştırmak istemem, ama bu işlerde biraz şans işi.. Ben can kopal a kombine ameliyat oldum, ve hepside çok güzel geçti..benden önce olanların fotolarına ve yorumlarına bakarak karar vermiştim.. Nerdeyse 2 sene olacak ameliyatlarımı olalı.. Benden sonrada bir sürü insan oldu.. Aralarında çok memnun olanlarda vardı, üzülenlerde.. Aynı doktor , aynı ameliyat , ama maalesef sonuç aynı deildi.. Yani birazda şans aslında.. Kime olursanız olun inşallah mutluluktan ağlayacağınız sonuçlarınız olsun.. En kolayı ameliyat, en zoru ise sonrası( sabır, gelen yorumlar, psikolojik baskı) bunlar zaten zor, birde sonuç kötü olursa , kaldırmak çok zor olur.. O yüzden inşallah herkez çok mutlu olacağı sonuçlara kavuşsun
Merhaba ,

Can Bey hakkında detaylı bilgi verirmisiniz.
Geçen hafta kendisiyle görüşmeye gittim.
Ameliyat süreci ile ilgili korkularım var ve yaptığı yalnızca iki burun görebildim. Mümkünse fotoğrafınızı paylaşabilir misiniz benimle.

Merhaba ,

Ameliyat süreci ile ilgili korkularım var ve yaptığı yalnızca iki burun görebildim. Mümkünse fotoğrafınızı paylaşabilir misiniz benimle.
Güzel burun sahipleri ve başarılı doktorları diye bir konu var forumda,orada baya foto var aslında .. bende eklemiştim.. hem başka dr ların hastalarınında burunlarını görebilirsiniz

Merhaba ,

mugepehlvan@gmail.com
Merhaba, en güzel yolu doktorların instagram hesaplarını takip edip, hasta fotoğraflarını incelemeniz. Can Beyi bende takip ederim ama ne yazık ki hiç hasta fotoğrafı yok sayfasında, paylaşmıyor :KK43: daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, doktor beyin instagram sayfası üzerinden hastalarına ulaşıp bilgi alabilirsiniz, araştırırken ben öyle yapmıştım..

Merhabalar Can beye burun estetiği olmayı düşünüyorum before after paylaşmadığı için olan kişilerden fotoğraf rica ediyorum estetik yaptırmak konusunda kararsızım paylaşırsanız çok sevinirim

Merhabalar Can beye burun estetiği olmayı düşünüyorum before after paylaşmadığı için olan kişilerden fotoğraf rica ediyorum estetik yaptırmak konusunda kararsızım paylaşırsanız çok sevinirim
Bir başlık vardı öncesi sonrası diye.. orda herkes fotosunu ve doktorunu paylaştı.. bir göz at istersen.. hem tüm doktorları görmüş olursun

X