Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaslar benim bi sorum olacak,

Ben Can kopala ameliyat olmak istiyorum bana yakin oldugu icin ama bi forumda heb muhammet dilber burun estetigi fotoraflari goruyorum ve gercekten hepsine bayildim. Can kopal ameliyat fotolari pek yok ondan kafam karisti acayaba muhammet dilber dahami iyi ?? ve onun fiyatlari nekadar oluyor ?

Arkadaslar benım aklıma bıse geldı, eyer ızmırde oturuyorsanız ve mustafa dılbere burun estetıgı olmak ısyorsanız agustosta ozaman 3 kısı olunca kedısı gelıyormus herhalde, baa katılmak ıstıyeler varmı ?

Arkadaslar benim bi sorum olacak,

Ben Can kopala ameliyat olmak istiyorum bana yakin oldugu icin ama bi forumda heb muhammet dilber burun estetigi fotoraflari goruyorum ve gercekten hepsine bayildim. Can kopal ameliyat fotolari pek yok ondan kafam karisti acayaba muhammet dilber dahami iyi ?? ve onun fiyatlari nekadar oluyor ?

Canım bende dahil olmak üzere Can Bey e ameliyat olan 5-6 ark. fotoğraf albümü var..Dilersen bakabilirsin :KK66:M.Dilber e ameliyat olan arkadaşlar 6000 TL gibi bir fiyattan bahsediyorlardı en son bir artış olmadıysa..

tue00 ben senin burnunu çok begendim çok doğal duruyor ,mesela erika nın burnu da harika resmen baska biri olmuş ,ben de su an araştıryırum sanırım can bey agır basıyor çünkü gördüklerim çok hoşuma gitti.bence sen de çok kafana takma bak zaman geçtikçe oturuyor diyorlar ama bu hali çok çok hoş ki bunu laf olsun diye demiyorum.

Teşekkür ederimmmm canım :KK66:)

bir de ameliyat olan arkadaşalr benim bi kaç tanıdıgım var açık ameliyat olmuş ancak burnun kesilen yeri (iki burun deliğimizin arası)çok belirgin ve hoş durmuyor sizde durum nasıl ,bende bir kaç hafta içinde can beyi aramayı düşünüyorum

Ben ameliyat olalı 8 ay oluyor ve kesi izim hiç belli değil..

Canım bende dahil olmak üzere Can Bey e ameliyat olan 5-6 ark. fotoğraf albümü var..Dilersen bakabilirsin :KK66:M.Dilber e ameliyat olan arkadaşlar 6000 TL gibi bir fiyattan bahsediyorlardı en son bir artış olmadıysa..

Cok sagol erika , gercekten okadar zor ki dogru kisiyi secmek :KK43: resmen 1 haftadir gece gunduz arastiriyorum :KK43:
kafama takilan isimler : Can kopal , ufuk bilkay yada muhammet dilber ( ama bu sonuncusu cok uzak ve daha pahali ) :KK43:
Neyapcagimi gercekten bilmiyorm artik-.-

tue00 ben senin burnunu çok begendim çok doğal duruyor ,mesela erika nın burnu da harika resmen baska biri olmuş ,ben de su an araştıryırum sanırım can bey agır basıyor çünkü gördüklerim çok hoşuma gitti.bence sen de çok kafana takma bak zaman geçtikçe oturuyor diyorlar ama bu hali çok çok hoş ki bunu laf olsun diye demiyorum.
Saol canim :) ben de can beye kontrole gittim icim rahatladi sorun yok yani :) bu arada ben kapali ameliyat oldum o yuzden o kesik bende hic olmadi. Benim burnum beni degistirmedi mesela..ben simamin degismesinden cok korkuyordum. Bazen insanlar anlamio bile ameliyat oldugumu yandan durunca hee diyorlar. Kesinlikle dogal oldugunu soyleyebilirim

Arkadaslar benım aklıma bıse geldı, eyer ızmırde oturuyorsanız ve mustafa dılbere burun estetıgı olmak ısyorsanız agustosta ozaman 3 kısı olunca kedısı gelıyormus herhalde, baa katılmak ıstıyeler varmı ?

muhammet dilberden mi bahsediyosunuz. eger oysa ben cok ısterım ancak yazın skıntılıymıs amelıyt olmk dye duydum :KK43:

Cok sagol erika , gercekten okadar zor ki dogru kisiyi secmek :KK43: resmen 1 haftadir gece gunduz arastiriyorum :KK43:
kafama takilan isimler : Can kopal , ufuk bilkay yada muhammet dilber ( ama bu sonuncusu cok uzak ve daha pahali ) :KK43:
Neyapcagimi gercekten bilmiyorm artik-.-

bende artık arastrmaktan yoruldum sureklı farklı ısımler cıkıyo, 3 isim cok karıstırıyo aklımı ama can kopal,ccemil tugay, muhammet dilber (tabı istanbulda oldugu ıcın en uzak ıhtımal) izmirde olsaydı ama ona olurdum.

hala o kadar kararsızım ki kafayı yiyeceğim. can kopal diyordum bir ara ama sonra bazı yorumları okuyunca emin olamadım.
görüşmemizi hatırlayınca içim rahatlıyor ama sonra nefes alma sorunu yaşayan ya da burnunda kusur olan arkadaşları görünce emin olamıyorum.
haftaya olmak istiyorum güya ama hala aklım karışık.

arkadaşlar cok kararsızım ya inanılmaz sıkıldım artık karar asaması zormuş ufuk bilkay -can kopal arasına gidip geliyorm

hala o kadar kararsızım ki kafayı yiyeceğim. can kopal diyordum bir ara ama sonra bazı yorumları okuyunca emin olamadım.
görüşmemizi hatırlayınca içim rahatlıyor ama sonra nefes alma sorunu yaşayan ya da burnunda kusur olan arkadaşları görünce emin olamıyorum.
haftaya olmak istiyorum güya ama hala aklım karışık.

bilmiyorum o benm iiçime çok sindı ama sanırım can kopal yada cemil tugay arasnda karar wermeliyim :KK43:(( ne kadar zorms ya dr dusunmekten amelıyat korkusunu dusunemıyorum daha

X