AVON ürünleri kendi OBJEKTİFİMİZDEN resimli anlatım

ilksah

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2010
3.861
6
AVON vb. markaların bir çok ürünleri katalogta göründüğünden farklıdır bu konuyu açmamın amacı kullanıcılara daha detaylı yardımcı olmak
örneğin bir parfümün şişesi katalogta çok büyük gibi dururken elimize geldiğin tam tersi çok küçük olduğunu görüyoruz
ya da bir çanta katalogta çok harika bir ürün gibi görünürken elimize geldiğinde çok basit kullanışsız bir çanta olduğunu görüyoruz
bu konularda kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla kullandığımız avon ürünlerini kendimiz fotoğrafını çekerek burada paylaşalım

DİP NOT: TEMSİLİ FOTOĞRAF DEĞİL SADECE ELİMİZDEKİ KULLANDIĞIMIZ ÜRÜNLERİ KENDİ FOTOĞRAF MAKİNA CEP TELEFON VB. CİHAZLA ÇEKEREK BURDA PAYLAŞACAĞIZ

ÖNEMLİ UYARI LÜTFEN OKUYUNUZ
paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

Son düzenleme:
Canımm dediğim gibi dikktli kullanmazsan neyle temizlersen temizle yakar :KK34::KK34:

4.fotoda lipglossun adı watermelon mu?ben bu ay onu birde raisin wine ruj ısmarladım.watermelonun rengini bilmiyordum eğer oysa katalogta çok koyu görünüyordu tühh yaa.güzel çıksa bari.

Kızlar bende akşama eklicem foto.bide bişey sorucam bu madalyon kolye spor kıyafetlerle olurmu acaba??hani kot üstüne tişört üstünnede kolye takılırmı ki??

ben o madalyon kolyeden aldım kızlar çok şık bi kolye ama ben krem kahverengi veya beyaz bi bluzla kombinledim spor bi kıyafetle olur mu kestiremiyorum daha çok şık kıyafetlerle kullanılır diye düşünüyorum veya elbiseyle hoş durabilir ama bol bi tişörtle olmaz dar bi bluz veya body ile olur

$Fotoğraf0446.jpg $Fotoğraf0450.jpg $Fotoğraf0446.jpg $Fotoğraf0450.jpg

corsage çantadan alan varsa ekleyebilirmi fotografını kızlar k4 te 57. sayfadaki çanta.

slm arkadaşlar yeni rujlardan alan varsa ekleyebilirimi acaba.merak ediyorum alıcam rengine karar veremedim.

canım sağdan 1. ve 3. glossun ismi nedir ?
çok hoşuma gittiler:KK23:
memnunmusun rengini tam olarak veriyomu?

Glazewear'ın pırıltılı serisinin glosları bunlar sağdan 1. Plum Dazzle 3. ise Shimmered aşırı yoğun bi renk vermiyor tam istediğim gibi ve pırıltılı sürünce çok hoş duruyor.:)

selam kızlar.konumuz hayırlı olsun :KK16:
ilkşahcıgım bir öneride bulunsam burda sadece foto paylaşsak sohbet etmesek.arada fotolar kaybolup gidiyor gibi birşey oluyor.burdan alıntı yaparak diğer konumuzda aklımıza takılanları sorabilir öğrenebiliriz ne dersin :KK34:

selam kızlar.konumuz hayırlı olsun :KK16:
ilkşahcıgım bir öneride bulunsam burda sadece foto paylaşsak sohbet etmesek.arada fotolar kaybolup gidiyor gibi birşey oluyor.burdan alıntı yaparak diğer konumuzda aklımıza takılanları sorabilir öğrenebiliriz ne dersin :KK34:

canım onu engelleyemezsin nekadr yorum yapılmayacak desende yapılır yapılmaması için konuyu kilitlemek gerekir kilitlenirsede kimse fotoğrf falan ekleyemez cnm mecburen bu şekilde olacak

canım onu engelleyemezsin nekadr yorum yapılmayacak desende yapılır yapılmaması için konuyu kilitlemek gerekir kilitlenirsede kimse fotoğrf falan ekleyemez cnm mecburen bu şekilde olacak

mesela senin eklediğin bir kolye 4-5 kez alıntı yapılmış.ilk mesaja yada konu başlıgına falan eklense etkili olmazmı :44:

mesela senin eklediğin bir kolye 4-5 kez alıntı yapılmış.ilk mesaja yada konu başlıgına falan eklense etkili olmazmı :44:

illaki yaparlar yorum canım gerçekten bi düşüneyim başlığa yazarım belki mesela oriflame bölümünde aşırı yorumlar yapılmış bizde yine az

X