Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

Eki Görüntüle 334312

benim siparişlerimde bunlar kızlarrr:KK3: evt efendm şöyle bi sayalım,
feet up antiperspirant ayak kremi- naneli gibi kokuyo ferahlatıyo güzell bişey bu ay 3tane sattım,müşterilere tavsiye edebilirsnz
fruit coctail duş jel- kokusu itibariyle kremi çok sevilmişti e 4tl olunca millet kapıştı 8tane sattım
loves me setten 5tane alabiliyodum,5inide aldım ve ayrı ayrı satmayı düşünüyorum ki şimdiden 1kremi satıldı (ama kokusunu ben sevmedm,sanki tüy dökücü krem gibi geldi kokusu,belki hasta olduğumdan farklı algıladı burnum bilmiyorum ama bizim kızlar beğendi,papatya kokusu var cidden dediler ve ayrıca ten hemen emdi bi ferahlık hissi verdi dediler krem için)
silk&beautynin hassas ciltler için olan sabunu- bunuda bi arkadaşım sipariş etti,cildi alerjik olduğu için duşjeli,krem kullanamıyo fakar oriflame'in diğer sabunları onda alerjik etki yaratmadı o yüzden bunuda önerebilirsnz eğer böyle bi müşteriniz varsa:KK34:
pure nature narlı dudak nemlendiricisi- bunun kokusu bildiğimiz nar gibi yiyesi geliyo insanın valla:KK16: goji berry&fındıklısını kullandım nemlendirme bakımından gayet iyi,bu yüzden bunlarıda önerebilirsnz:KK3:
O.B. power shine festive ruj(golden red)- buda müşterimin siparişi,buda normal powershinelar gibi karpuz gibi kokuyolar:KK6: canlı bi kırmızı gibi duruyo ama dudakta çok hafif açılacağını düşünüyorum rengin:KK24:
purecolor floral ruj(pink coral)- buda arkadaşımın,yapı itibariyle pastel boya gibi duruyo:KK76: ama sürünce nemlendirmesi var topuk rujlar gibi belki onlardan biraz daha yağsız olabilir:21:

evt kızlar bu ay benlik bu kadar:KK3::KK42::nazar: (aslında daha bikaç ürün daha vardı ama danışmanımla beraber sip.girdiğimz için sadece bendekileri ekledim):KK54:

Kokoom ürünlerin çoook güzell :KK16: Maşallah satış yapabiliyorsun demekki ben sadece kendime alıyorum da:KK17: Pink coral ruja bayıldım çok güzel görünüyor ama hafif esmer bir bayana yakışır mı sence bunu alan arkadaşın açık tenli mi güle güle süslenn canımm :KK54:

kokoooooo'cum ürünlerini güle güle kullan hepsi çok güzeller :) ayak kreminden bendede var evet kokusu ferah ve rahatlatıyor ayağı,hem kendim için almıştım geçen katalogta,hemde bu ay sipariş aldım memnun kullananlar.. :KK3:

oriflame yapıyorum bende..ama satmıyorum sadece kendime alıyorum..kozmetikte üstüne tanımam..çok iyi ürünleri

Eki Görüntüle 334312

benim siparişlerimde bunlar kızlarrr:KK3: evt efendm şöyle bi sayalım,
feet up antiperspirant ayak kremi- naneli gibi kokuyo ferahlatıyo güzell bişey bu ay 3tane sattım,müşterilere tavsiye edebilirsnz
fruit coctail duş jel- kokusu itibariyle kremi çok sevilmişti e 4tl olunca millet kapıştı 8tane sattım
loves me setten 5tane alabiliyodum,5inide aldım ve ayrı ayrı satmayı düşünüyorum ki şimdiden 1kremi satıldı (ama kokusunu ben sevmedm,sanki tüy dökücü krem gibi geldi kokusu,belki hasta olduğumdan farklı algıladı burnum bilmiyorum ama bizim kızlar beğendi,papatya kokusu var cidden dediler ve ayrıca ten hemen emdi bi ferahlık hissi verdi dediler krem için)
silk&beautynin hassas ciltler için olan sabunu- bunuda bi arkadaşım sipariş etti,cildi alerjik olduğu için duşjeli,krem kullanamıyo fakar oriflame'in diğer sabunları onda alerjik etki yaratmadı o yüzden bunuda önerebilirsnz eğer böyle bi müşteriniz varsa:KK34:
pure nature narlı dudak nemlendiricisi- bunun kokusu bildiğimiz nar gibi yiyesi geliyo insanın valla:KK16: goji berry&fındıklısını kullandım nemlendirme bakımından gayet iyi,bu yüzden bunlarıda önerebilirsnz:KK3:
O.B. power shine festive ruj(golden red)- buda müşterimin siparişi,buda normal powershinelar gibi karpuz gibi kokuyolar:KK6: canlı bi kırmızı gibi duruyo ama dudakta çok hafif açılacağını düşünüyorum rengin:KK24:
purecolor floral ruj(pink coral)- buda arkadaşımın,yapı itibariyle pastel boya gibi duruyo:KK76: ama sürünce nemlendirmesi var topuk rujlar gibi belki onlardan biraz daha yağsız olabilir:21:

evt kızlar bu ay benlik bu kadar:KK3::KK42::nazar: (aslında daha bikaç ürün daha vardı ama danışmanımla beraber sip.girdiğimz için sadece bendekileri ekledim):KK54:

güle güle kullanılsın hayatım güzel günlerde inşallah:)

Kokoom ürünlerin çoook güzell :KK16: Maşallah satış yapabiliyorsun demekki ben sadece kendime alıyorum da:KK17: Pink coral ruja bayıldım çok güzel görünüyor ama hafif esmer bir bayana yakışır mı sence bunu alan arkadaşın açık tenli mi güle güle süslenn canımm :KK54:

kokoooooo'cum ürünlerini güle güle kullan hepsi çok güzeller :) ayak kreminden bendede var evet kokusu ferah ve rahatlatıyor ayağı,hem kendim için almıştım geçen katalogta,hemde bu ay sipariş aldım memnun kullananlar.. :KK3:

güle güle kullanılsın hayatım güzel günlerde inşallah:)

sağolun kızlarrr:KK3::KK3:
bellamaniacım bende başlangıçta kendime diye başladım ama sonra sınıfta arkadaşlara fln vermeye başladım kataloğu sonra yurda götürün fln dedim ama yurttan pek iş çıkmadı ama hastanede çalışan bi arkadaşım var, bi tane fazladan katalog alıyorum sağolsun onlarda her dönem 1-2üründe olsa alan çıkıyo:KK76: eğer sizdede bu tarz bi arkadaş varsa ek katalog verip sip. toplayın kızlar:KK19: çünkü ürünleri kullanan oldukça sip. fazlalaşabiliyo:KK34: bu arada evt pink coralı alan arkadaşım esmer ve ona yakıştı, ama dudakları kalın olduğu için çok fazla süremedi daha çekici durur diye:KK70::KK70::KK70::KK70:
yoncam84 sanada katılıyorum cnm hakikaten etkili bir krem,ben yazın özellikle sürüyodum malum babet içinde terliyoruz, ve terlemeye karşı etkiliydi:KK9:
strawberrylips teşekkür ederim kuzum sağolasın,umarım müşterilerim beğenir :21::21::21:

***ay bide parfüm satmayı öğrensem fena olmayacakkk:KK17: bi sürü num.var ama parfüm isteyen yok yahu yada fiat pahalı geliyo:KK14::KK14: e bende gelişin üstüne 2tl koyup öyle sataym diyom yine de fazla geliyo daha napim anacıım:KK30::KK31:

Son düzenleme:
ben de oriflame üyesiyim ama satış yapmıyorum ancak yakınlarım çok ısrar ederlerse onlara da alıyorum para falan alamıyorum insanlardan... kendi ürünlerimi oradan alıyorum çoğunlukla memnunum... alerjik bir cilde sahibim ve çok şey dokunur ama oriflamede hiç böyle bir şey yaşamadım... $IMG01711-20120104-1523.jpg

bu son siparişimde aldıklarımdan sadece biri:) giordani serisinin bir allığı... çok memnunum...

bu ay bende pink coral siparişi verdim hafif esmer bi bayana satmıştım harika duruyor kesinlikle tavsiye ederim zaten pure colour serisine bayılıyorum

ben de oriflame üyesiyim ama satış yapmıyorum ancak yakınlarım çok ısrar ederlerse onlara da alıyorum para falan alamıyorum insanlardan... kendi ürünlerimi oradan alıyorum çoğunlukla memnunum... alerjik bir cilde sahibim ve çok şey dokunur ama oriflamede hiç böyle bir şey yaşamadım... Eki Görüntüle 335729

bu son siparişimde aldıklarımdan sadece biri:) giordani serisinin bir allığı... çok memnunum...

Güle güle kullanın ,bu üründen her kullanan memnun kaldı... :80:

kızlarrbnde yani üye oldum :KK3: size br sorum olucak 100 bp sipariş verince kargo parası olmuo mu? doğru mudur

aa şimdi buraya sordum dayanamdım direktörümü aradım sordum doğru evt ddi :44:

kızlar bi sorum olacaktı ben oriflame temslcisiyim yuzde 12 lğe yukseldm bnm 3 uyem var onlar kendi aralarında coğaldlr fln . bnm iskonto alablmem içn uye mı yapmam gerekr yoksa para alamıyormuyum blen varmı?

kargm geldi .100 bp sipariş verdğim için kargo parası 1 lira olarak yansımış bilginize.
tender care balm begndim tam canta boyu .
ama midnight pearl edp hiçde bekldiğim gbi gelmdi bn daha hos br koku bkliodum o kdarda para verdik nse işte
suya daynıklı maskarada iidr inş denmdm lash olanı dnmiştim önceden bu serinn begnmiştim .digerlerne daha bakmdım bu kadar .
ama yaglı cildi olanlara pure skin önerbilirim . gerçi bn yeniyim sz bna önerrsiniz artk .:KK53::KK52:

teşekkürler canım,verdim siparişi baya uyguna geliyordu bu ay,dancing lady yide verdim
pınk dream sette 10 tl ye geliyordu onuda verdim,başka şeylerde aldım battım yani:KK31:

siparişi gelen arkadaşlar,koyun resimleride şenlensin burası biraz :) ayrıca4.kataloğun resimlerini koyacak arkadaşında şimdiden ellerine kollarına sağlık :KK34: (bekliyoruzzzz) :KK16:

X